Jump to content

Moto Zajednica

Suzuki GSX 750 F Vlasnici

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 106 postova
  • Lokacija: mladenovac

GSXF 600 od 92 do 97 ima plocice,a sva ostala godista imaju na sarafe.

znači ima i ovaj noviji model sa pločicama,on je valjda od '96. počeo da se proizvodi...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 330 postova
  • Lokacija: Šid
  • Motocikl: Suzuki GSXR 1000 K3

Ne.

Jedino gsxf 600 od 1992 do 1997 ima plocice.

Sva ostala godista imaju stelovanje na saraf,a to podrazumeva od 1988 do 1992 i od 1998 do 2006.

 

Stara serija se proizvodila od 1988 do 1997,a noviji preuredjeni modeli od 1998 pa do 2006.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Elbow dragger, 2405 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: CBR 1KRR Luna Nera / BMW S1KRR Lexa

evo reko poshto sam sve zavrshio, pa da se pohvalim..

 

uradio sam merach temperature ulja. satich je za sada na trouglovima, planiram da ga ugradim u tablu tamo gde dodje sat, ja nemam sat pa chu staviti ovo.

termodavach je zavrnut u novi shraf kartera, a struja je uzeta od "trecheg oka" iznad farova (pali se na poziciji).

 

post-13098-0-36196800-1363697160_thumb.jpg post-13098-0-34554800-1363697155_thumb.jpg post-13098-0-22702500-1363697162_thumb.jpg post-13098-0-16913200-1363697165_thumb.jpg post-13098-0-86256100-1363697167_thumb.jpg post-13098-0-47492400-1363697172_thumb.jpg

 

ugradio sam prekidach za sva 4 migavca.

 

post-13098-0-32878100-1363698223_thumb.jpg post-13098-0-87615800-1363698220_thumb.jpg post-13098-0-29257100-1363698262_thumb.gif

 

i hteo sam josh ovo da odradim, al josh uvek se premishljam tako da to ostavljam dok se ne smislim..

post-13098-0-33710300-1363698519_thumb.jpg

 

toliko od mene :zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 131 postova
  • Lokacija: Srbistan.
  • Motocikl: Suzuki GSX 750 F koji je na prodaju.

Mislim da bi ga samo poruznilo posto nema te ostre linije kao ajkula. A sta ce ti taj merac temp ulja stvarno ne znam? Jer ja jos uvek nisam cuo da je neko taj motor uspeo da pregreje i zajebe na taj nacin.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Elbow dragger, 2405 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: CBR 1KRR Luna Nera / BMW S1KRR Lexa

Mislim da bi ga samo poruznilo posto nema te ostre linije kao ajkula. A sta ce ti taj merac temp ulja stvarno ne znam? Jer ja jos uvek nisam cuo da je neko taj motor uspeo da pregreje i zajebe na taj nacin.

 

pa shta znam, uvek sam bio fan aviona drugog svetskog rata, pa otud i ideja.

 

a merach valja imati, chisto da znash shta se deshava u mashini, dal mozhesh da zavrnesh, dal je ulje dovoljno ugrejano. a zimi najvishe da znam kad je dostigla radnu temperaturu.

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 131 postova
  • Lokacija: Srbistan.
  • Motocikl: Suzuki GSX 750 F koji je na prodaju.

Mislim da bi ga samo poruznilo posto nema te ostre linije kao ajkula. A sta ce ti taj merac temp ulja stvarno ne znam? Jer ja jos uvek nisam cuo da je neko taj motor uspeo da pregreje i zajebe na taj nacin.

 

pa shta znam, uvek sam bio fan aviona drugog svetskog rata, pa otud i ideja.

 

a merach valja imati, chisto da znash shta se deshava u mashini, dal mozhesh da zavrnesh, dal je ulje dovoljno ugrejano. a zimi najvishe da znam kad je dostigla radnu temperaturu.

 

Da da znam te avione kako imaju ta cuda nacrtana i izgleda bas dobro. Samo stavi i ono prectano koliko si skokao pesaka, macaka, kola, itd. sa strane hahah

 

Nego ovo za ulje... pa nije ti to rumunka pa da pratis kad se zagrejala hahahah Salim se dobra fora. Mada ja upalim masinu sacekam jedno par min dok stavim kacigu rukavice sve to pa pipnem agregat ko rumunku hahaha i kad skoro da ne mogu da drzim ruku cepam i to je to.

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 106 postova
  • Lokacija: mladenovac

ih bre rumunka pa rumunka...to je zajedničko za sve ''modele'' :aha: samo ako čekaš toliko da ne možeš da držiš ruku onda si mnogo pregrejao :moto3:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Elbow dragger, 2405 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: CBR 1KRR Luna Nera / BMW S1KRR Lexa

pa evo sad se vratih iz vozhnje i u guzhvi nabije 100C a nakon 1km vech spusti na 95C. upoznao kolegu vozi zhuti gsxf 600. lepo se isprichali :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 131 postova
  • Lokacija: Srbistan.
  • Motocikl: Suzuki GSX 750 F koji je na prodaju.

U pravu si Carli po gradu leti ne smes da pipnes nista oko agregata. Reklo bi se mozes rostilj da ispeces na njemu hahah. Zagreje se kao rumunka posle jahanja od jedno pola sata hahah A cim ga isteras iz grada krene da dise i osetno kao da lakse radi slicno kao rumunka na mostu za TM i rumunka u gradu Temisvaru hahahahah

 

Carli javi kolika je temperatura kad se vozi samo van grada. Zivo me interesuje.

 

 

A Dex357 ne cekam toliko bas par minuta je sasvim kul za Suzanu.Malo vise nego za pripremu rumunke hahaha al manje nego za skidanje eskimke hahaha

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2422 postova
  • Lokacija: Shabac
  • Motocikl: KTM EXC300- KTM EXC250

drugar je otisao da pogleda onaj gsxf u pecincima i poslao mi slike, odustao sam istog momenta od kupovine, i naravno opet se iznervirao sto ljudi kace na oglase slike samo iz uglova gde motor nema mana ili gde se one ne vide, kao da je neko lud i kad dodje nece videti da su svi deklovi izguljeni, da je auspuh nesto skarabudzeno varen, da je zmigavac odvalje to jest polupan, da je ceo motor izguljen , da ulje kaplje na sve strane....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Elbow dragger, 2405 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: CBR 1KRR Luna Nera / BMW S1KRR Lexa

drugar je otisao da pogleda onaj gsxf u pecincima i poslao mi slike, odustao sam istog momenta od kupovine, i naravno opet se iznervirao sto ljudi kace na oglase slike samo iz uglova gde motor nema mana ili gde se one ne vide, kao da je neko lud i kad dodje nece videti da su svi deklovi izguljeni, da je auspuh nesto skarabudzeno varen, da je zmigavac odvalje to jest polupan, da je ceo motor izguljen , da ulje kaplje na sve strane....

 

e jebiga brate. takve treba na licu mesta prevaspitati <_<

ima dva bash dobra al su malo preko 2kE

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2422 postova
  • Lokacija: Shabac
  • Motocikl: KTM EXC300- KTM EXC250

Sva sreca sto imam drugara u pecincima i slucajno zivi prekoputa prodavca pa sam dobio informacije pre nego sto sam zaputio tamo, tacno bih mu grkljan iscupao da izgubim pola dana na glupost a posle dva meseca jedva sam ugrabio vikend u srbiji. Ne bih davao preko dva soma za suzanu, iskreno za te pare imam u ponudi cbr1100xx koja je ipak mnogo mocnija krstarica.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Elbow dragger, 2405 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: CBR 1KRR Luna Nera / BMW S1KRR Lexa

Sva sreca sto imam drugara u pecincima i slucajno zivi prekoputa prodavca pa sam dobio informacije pre nego sto sam zaputio tamo, tacno bih mu grkljan iscupao da izgubim pola dana na glupost a posle dva meseca jedva sam ugrabio vikend u srbiji. Ne bih davao preko dva soma za suzanu, iskreno za te pare imam u ponudi cbr1100xx koja je ipak mnogo mocnija krstarica.

XX za 2000E? GDE? :D

al dobro srazmerno che i troshkovi odrzhavanja i gorivo da te koshta.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • -+-, 1005 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha ♥

@FJCharlie

Jel taj merac ne mozes da ubudzis gde je ono 'S' na inst. tabli, mislim ako nicemu ne sluzi to 'S' (nemam Suzanu pa ne znam). Kada se budem jednog dana ponovo motorizovao znam da cu od dodataka sigurno ubudziti volt-metar mislim da je to isto veoma korisna stvarcica, a zasto da ne i merac pritiska ulja...

Inace ako bude kako ja zelim, uclanicu se u sektu GSX F-ovaca...samo fale €, zelja je tu 1oda.gif

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Elbow dragger, 2405 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: CBR 1KRR Luna Nera / BMW S1KRR Lexa

@FJCharlie

Jel taj merac ne mozes da ubudzis gde je ono 'S' na inst. tabli, mislim ako nicemu ne sluzi to 'S' (nemam Suzanu pa ne znam). Kada se budem jednog dana ponovo motorizovao znam da cu od dodataka sigurno ubudziti volt-metar mislim da je to isto veoma korisna stvarcica, a zasto da ne i merac pritiska ulja...

Inace ako bude kako ja zelim, uclanicu se u sektu GSX F-ovaca...samo fale €, zelja je tu 1oda.gif

 

pa nikako da se uhvatim toga, zheleo sam ovako prvo da vidim dal to radi kako treba, a posle da prepakujem u tablu. to S nichemu ne sluzhi tu fabrika na 750ke stavljala sat za vreme al 600tke to nisu dobijale, ne znam zashto jer ja kukam za satom... treba rasturiti pola motora da dodjesh do table i onda videti dal tu uopshte ima mesta za satich.. ima tu posla, jer je temp ulja oko 50mm a satich S oko 40mm pa che tu biti prepravki da se upasuje...otom potom :)

ok voltazhu i razumem al pritisak njaaah, shta znam.. :neznam:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2809 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: CBF 1000

drugar je otisao da pogleda onaj gsxf u pecincima i poslao mi slike, odustao sam istog momenta od kupovine, i naravno opet se iznervirao sto ljudi kace na oglase slike samo iz uglova gde motor nema mana ili gde se one ne vide, kao da je neko lud i kad dodje nece videti da su svi deklovi izguljeni, da je auspuh nesto skarabudzeno varen, da je zmigavac odvalje to jest polupan, da je ceo motor izguljen , da ulje kaplje na sve strane....

 

Piše to u mom oglasu kad su rekli da je moj skup sa opremom ,a ja reko kolko para treba da se neki dotera da bude motor

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • -+-, 1005 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha ♥

Pa pritisak ulja je vazan podatak, ja sam se opekao na proslom motoru (Kawa) a nije imala ni lapicu fabricki..ode bregasta, imala je ulja ali je pumpa zakazala...a i govori ti o stanju masine, ulja...

Inace i ja volim da mi je ko u kokpitu aviona, tj. da su mi podaci o desavanju u masini tu, da cujem, vidim i osecam sta se desava 1oda.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Elbow dragger, 2405 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: CBR 1KRR Luna Nera / BMW S1KRR Lexa

Pa pritisak ulja je vazan podatak, ja sam se opekao na proslom motoru (Kawa) a nije imala ni lapicu fabricki..ode bregasta, imala je ulja ali je pumpa zakazala...a i govori ti o stanju masine, ulja...

Inace i ja volim da mi je ko u kokpitu aviona, tj. da su mi podaci o desavanju u masini tu, da cujem, vidim i osecam sta se desava 1oda.gif

gsxf ima lampicu, ima ona fora, ubacish u drugu i pushtash kvachilo a drzhish prednju i kad spusti obrtaje na 300 ako ne upali lampicu dobar je ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 106 postova
  • Lokacija: mladenovac

 

 

... par minuta je sasvim kul za Suzanu.Malo vise nego za pripremu rumunke hahaha al manje nego za skidanje eskimke hahaha

a tako odprilike neki minut,kad bez čoka radi normalno a od spoljne temp zavisi koliko je to vremena.... a za ovo drugo moram da ti verujem,ne poznajem ni jednu rumunku a eskimku jos i manje al obrni okreni dodje mu to na isto :-)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 131 postova
  • Lokacija: Srbistan.
  • Motocikl: Suzuki GSX 750 F koji je na prodaju.

Hahhahaha jes jes Dex357 u pravu si sroz.

 

Inace JeftaNS je u pravu ne mozes Suzanu davati jeftino ako si je udesio. Ja promenio sve filtere ulje plocice sve akomulator gumu i jos neke sitnice i sad da bude neka manja cena...... ne ide jebi ga. Ako neko hoce da izgleda a i da ide kako treba onda to je to.

 

http://oglasnik.bjbikers.com/ads/gsx-750-f-3/

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 106 postova
  • Lokacija: mladenovac

:-) ...

a to sa cenom kupcu je uvek mnogo a prodavcu malo,ali realno je da motor koji je sredjen i servisiran bude skuplji,ali...uvek neko nadje neko ali da bi obarao cenu...al' jedno je sigurno svaka roba ima svog kupca

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja