Jump to content

Moto Zajednica

GLASANJE NA TEMU "VATRA"

  

53 članova je glasalo

  1. 1. Koja fotografija je najbolja?



Recommended Posts

  • Zainteresovan, 978 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: MZ 175/1 ES , MZ 250 ETS ,ETZ 250 , 2 komada trkacka MZ-a (u pripremi), KTM LC4 , MZ 660 Mastif

A jel moze negde da se nabavi snimak vatre (sve sa zvukom) ? Vidjao sam to na zapadu , ali bih voleo da imam u kolekciji : ambijentalnih slika sa zvucima

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 23 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Peugeot Elyseo 100

A jel moze negde da se nabavi snimak vatre (sve sa zvukom) ? Vidjao sam to na zapadu , ali bih voleo da imam u kolekciji : ambijentalnih slika sa zvucima

 

na youtubu imas svasta... prvo nasta sam naletela je ovo:

 

inace ukucala da trazi: fire chimney :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 617 postova
  • Lokacija: Obrenovac
  • Motocikl: Yamaha SR250 Honda NTV650

A jel moze ova?

 

Ja te proglasavam za pobednika :takoje: najbolji si care

 

Hvala, hvala :) Nisam video temu, na terenu sam, a i da jesam - fotka je od pre tri dana, sa arheoloskih iskopavanja na Suvoj planini. Vatra nam je najbolja drugarica!

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 978 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: MZ 175/1 ES , MZ 250 ETS ,ETZ 250 , 2 komada trkacka MZ-a (u pripremi), KTM LC4 , MZ 660 Mastif

A jel moze negde da se nabavi snimak vatre (sve sa zvukom) ? Vidjao sam to na zapadu , ali bih voleo da imam u kolekciji : ambijentalnih slika sa zvucima

 

na youtubu imas svasta... prvo nasta sam naletela je ovo:

 

inace ukucala da trazi: fire chimney :)

HVALA ! :zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 927 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda Transalp 600V

Totalno ste ne kreativni, ja bih fotografisala zgodnu cicu u lepršavoj crvenoj tkanini koja se viori oko nje. Mala je prava VATRA...a ne četiri skoro iste fotografije :P

Ili bih naprskala/prosula malo alkohola na neku zanimljivu površinu i zapalila. Ili možda lak za kosu pa neka fora sa plamenom da se napravi. Ili bih zapalila moj poi i napravila neki oblik u vazduhu. Ne znam...Toliko je mogućnosti, a ja ovde vidim samo četiri, skoro iste fotografije.

 

Da li se slažete?

 

Ova nije moja, ali jesam ja na fotografiji, samo dajem primer.

h.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Banda Opasnih, 396 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: Yamaha TDM 850 4TX

Totalno ste ne kreativni, ja bih fotografisala zgodnu cicu u lepršavoj crvenoj tkanini koja se viori oko nje. Mala je prava VATRA...a ne četiri skoro iste fotografije :P

Ili bih naprskala/prosula malo alkohola na neku zanimljivu površinu i zapalila. Ili možda lak za kosu pa neka fora sa plamenom da se napravi. Ili bih zapalila moj poi i napravila neki oblik u vazduhu. Ne znam...Toliko je mogućnosti, a ja ovde vidim samo četiri, skoro iste fotografije.

 

Da li se slažete?

 

Ova nije moja, ali jesam ja na fotografiji, samo dajem primer.

h.jpg

 

 

 

Ok, znaci ti ces na ovom lepom vremenu napolju da se pojavis u minicu i da mlataras sa bakljama, a ja da fotkam... Onda smo se dogovorili :lol::D

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 23 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Peugeot Elyseo 100

meni je palo na pamet nesto tipa plesa, tango ili tako nesto (cesto ima takmicenje u plesovima), medjutim nisam imala prikladnu fotku za vatru od vec postojecih, a u danima slanja nisam imala vremena da bilo sta napravim... :) ali od ove 4 fotke, meni se no.4 najvise dopala... :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 927 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda Transalp 600V

Ok, znaci ti ces na ovom lepom vremenu napolju da se pojavis u minicu i da mlataras sa bakljama, a ja da fotkam... Onda smo se dogovorili :lol::D

 

<_<

U pitanju je šorc jer sam kao što vidiš na plaži u tom trenutku, ali ne nije neophodan "minić" sasvim se lepo može vrteti i u drugoj odeći. I nisu u pitanju baklje nego fire poi, al' eto dao si predlog koji nije pomenut.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Banda Opasnih, 396 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: Yamaha TDM 850 4TX

Ok, znaci ti ces na ovom lepom vremenu napolju da se pojavis u minicu i da mlataras sa bakljama, a ja da fotkam... Onda smo se dogovorili :lol::D

 

<_<

U pitanju je šorc jer sam kao što vidiš na plaži u tom trenutku, ali ne nije neophodan "minić" sasvim se lepo može vrteti i u drugoj odeći. I nisu u pitanju baklje nego fire poi, al' eto dao si predlog koji nije pomenut.

 

Nemoj da se ljutis, samo sam se malo nasalio na tvoj racun :takoje:

Malo humora na ovo hladno sivilo napolju nikad dosta :zdravo:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 617 postova
  • Lokacija: Obrenovac
  • Motocikl: Yamaha SR250 Honda NTV650

Totalno ste ne kreativni, ja bih fotografisala zgodnu cicu u lepršavoj crvenoj tkanini koja se viori oko nje. Mala je prava VATRA...a ne četiri skoro iste fotografije :P

Ili bih naprskala/prosula malo alkohola na neku zanimljivu površinu i zapalila. Ili možda lak za kosu pa neka fora sa plamenom da se napravi. Ili bih zapalila moj poi i napravila neki oblik u vazduhu. Ne znam...Toliko je mogućnosti, a ja ovde vidim samo četiri, skoro iste fotografije.

 

Da li se slažete?

 

Ova nije moja, ali jesam ja na fotografiji, samo dajem primer.

h.jpg

 

E, vredelo je postaviti ovu sliku! Ja razumeo da mislis na neku tamo cicu, ali... komplimenti! Evo onda prilazem jos dve slike vatre sa terena na kome sam trenutno. Na prvoj sam i ja, sa crnom beretkom, na drugoj je ilustracija sta se desava sa nepoćutnim momcima kod mene!

post-9104-0-89058500-1322433966_thumb.jpg

post-9104-0-41924600-1322433977_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 927 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda Transalp 600V

Pobednik ovog kruga je Almighty. Čestitam!

Molim te zadaj novu temu. Neka bude malo opširnija da bi fotografije bile raznovrsnije.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja