Jump to content

Moto Zajednica

Honda VFR1200F 2012

Recommended Posts

  • Drug član, 3618 postova
  • Lokacija: Kovin

Kl5ZQ_screenhunter05nov201026.jpg

 

9YzTR_screenhunter06nov201027.jpg

 

Honda je za 2012 najavila određena poboljšanja za svoj futuristički VFR1200F model. Ovo je prva revizija postojećeg modela koji je se u prodaji nalazi već dve pune godine.

 

Kada je VFR1200F predstavljen, mnogi novinari širom sveta su se žalili na nedostatak traction control sistema, međutim Honda je rešila da ispravi svoju grešku, pa je zato uvođenje pomenutog sistema na modelu za 2012 verovatno najzvučnija promena.

 

Pored traction control sistema, ostale promene uključuju smanenje potrošnje goriva i određene revizije na agregatu koji sada nudi više obrtnog momenta od 2,000 do 4,000rpm.

 

Honda VFR1200F model će i naredne godine imati DCT prve generacije, ali sa novim softverom koji će mu poboljšati funkcionalnost.

 

Novi displej sada uključuje sat, temperatujru ambijenta, aktivaciju traction control sistema i ABS indikator. Novi merač količine goriva u rezervoaru sada pokazuje trenutno stanje, prosek i ostatak. Takođe je povećan i kapacitet rezervoara. Sedišta su sada mnogo udobnija.

 

VFR1200F se sada može naći i u Candy blue boji.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 530 postova
  • Lokacija: Zrenjanin - Pertovgrad - Veliki Bečkerek - Nova Barselona
  • Motocikl: Honda CRF 1100 Africa Twin adventure sport

Video sam jedan primerak u Londonu uzivo. Vozi njihova saobraćajna policija. Ceo motor je u porcelan beloj boji sa vrlo diskrenim oznakama policije, full opremom i rotacionim svetlom. Izgleda brutalno. Stao sam na sred ulice i balavio :ooo:. Toliko sam bio upadljiv da me je pandur skontao i pozdravio.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja