Jump to content

Moto Zajednica

Davorin Èubak, 1952.,roðeni sa

Recommended Posts

  • U prolazu, 9 postova
  • Lokacija: SARAJEVO

Davorin Èubak, 1952.,roðeni sarajlija,vozim od 1967.do danas imao 15 vlastith makina / od Tomosa do BMW-a/Oženjen, dvoje djece, uskoro dida.uposlenik INA-e Sarajevo

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 9 postova
  • Lokacija: SARAJEVO
Dobro dosao' date=' Davore! :D Dobili smo izgleda vrlo iskusnog motoristu :D :kul:[/quote'] Mi bikeri se ne hvalimo ali volimo dati dobar savjet jer dugododišnje iskustvo ipak treba pokloniti i drugom.Lijep pozdrav od Brke.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 9 postova
  • Lokacija: SARAJEVO
Zdravo dida !

Ima nas još nešto' date='koli nam je Tomos ostao u srcima ![/quote'] Uglavnom smo svi poèeli sa tim T-12, pardon mi mali stariji. Jednostavna makina bila je škola a uske gume i makadam - iskustvo. Zamisli Jaka, ovu relaciju / 1969 / Sarajevo, Tuzla, Brèko,Vinkovci, Sl. Brod, Doboj, Zenica Sarajevo. To mi je prva duga tura u životu koju sam vozio na tom prepoznatljivom prdavcu. I sada kad se sjetim zaboli me "sjedalo" jer su ceste bile kritiène, pokockane i sa makadamom na dionocama. A o mom "servisu" usput, -to je druga priæa.. Pozdrav, Brko.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 9 postova
  • Lokacija: SARAJEVO
Zdravo dida !

Ima nas još nešto' date='koli nam je Tomos ostao u srcima ![/quote'] Uglavnom smo svi poèeli sa tim T-12, pardon mi mali stariji. Jednostavna makina bila je škola a uske gume i makadam - iskustvo. Zamisli Jaka, ovu relaciju / 1969 / Sarajevo, Tuzla, Brèko,Vinkovci, Sl. Brod, Doboj, Zenica Sarajevo. To mi je prva duga tura u životu koju sam vozio na tom prepoznatljivom prdavcu. I sada kad se sjetim zaboli me "sjedalo" jer su ceste bile kritiène, pokockane i sa makadamom na dionocama. A o mom "servisu" usput, -to je druga priæa.. Pozdrav, Brko.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja