Jump to content

Moto Zajednica

P:ATV na prodaju 200ccm 2006 godiste

Recommended Posts

  • Cuore Sportivo, 1337 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: KTM LC4 620, KTM 790 Adventure

Cemu sluze ona dva cincilatora pored migavaca??? Ko lanser raketa 'bem mu misha!

 

 

To ti služi za novi vid lova na divlje svinje, voziš se šumicom i ugledaš divlje svinjće pojuriš ga i natakneš iz sve snage da se ne muči mnogo i onda sa ponosom kao iskusni lovac doteraš kući...

 

A trening možeš obaviti u oboru nekog seljana koji ima u planu svinjokolj....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 53 postova
  • Lokacija: Loznica
  • Motocikl: KTM Lc4 640sm

A hoce mi neko reci cemu sluzi propeler ? :nanana:

Verovatno da kada se zaglavis u baltu ukljucis propeler i poletis :moto3: ....sala mala, verovatno je hteo da kaze da ima ventilator za hladjenje, kada se vozis sporo i kada pocne da nabija temperaturu ti ukljucis taj ventilator da ti se ne pregreje :zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Tutti Frutti, 668 postova
  • Lokacija: ...
  • Motocikl: Pojela Maca

Pih ... al' ste se primili. :)

Ma bas smo se primili,vecina nas gleda televizor jednom mesecno i to kod komsije(u boji),a internet i kompjuter smo gledali bas na tom komsijskom TV-u.

 

I onda nailazis ti da nam otvoris oci sa ljutom kineskom masinom marke ATV koja nije proizvedena u Kini nego na cetvrtom prstenu Meseca i nije radjena za Evropsko trziste nego za NASINE astronaute koji u pauzama potrage za vodom i izvorima,mogu da love marsovce koji su zalutali na Mesec(inace love ih sa tim raketama koje ispaljuju Ch4Oz1 gas). :bljak:

 

 

Ali imas opravdanje,zato sto su ti tako rekli. :takoje:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • SuperStar, 1098 postova
  • Lokacija: Ćićevac
  • Motocikl: MonsteR

Pih ... al' ste se primili. :)

Ma bas smo se primili,vecina nas gleda televizor jednom mesecno i to kod komsije(u boji),a internet i kompjuter smo gledali bas na tom komsijskom TV-u.

 

I onda nailazis ti da nam otvoris oci sa ljutom kineskom masinom marke ATV koja nije proizvedena u Kini nego na cetvrtom prstenu Meseca i nije radjena za Evropsko trziste nego za NASINE astronaute koji u pauzama potrage za vodom i izvorima,mogu da love marsovce koji su zalutali na Mesec(inace love ih sa tim raketama koje ispaljuju Ch4Oz1 gas). :bljak:

 

 

Ali imas opravdanje,zato sto su ti tako rekli. :takoje:

 

 

e neka si mu rekao :moto3:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 6 postova

Lepo ste me nasmejali oko cega se uzbudjujete. 0takoje.gif1lol.gif

Sve u svemu po vasoj prici moj ATV vredi par stotina evra, sto nije ni blizu

ceni koju sam napisao a jos manje priblizno ceni koliko sam ga platio.

 

Malo mi nema logike za Tomos A3, APN 4,APN 6, BT....traze i do 700e(zavisno od tipa), za razne skutere 90-tih godina i nesto mladje cena se krece

oko 1000e i preko. A oni se voze uglavnom po lepom vremenu i ravnom terenu dok ATV moze da se vozi

sva cetri godisnja doba i u svim uslovima i vi ga procenjujete na 500e. Da je od 50ccm ili eventualno od 100ccm pa i da ima logike ovako tesko.

Uostalo niko od vas nije duzan da kupi od mene i ni ja da vam prodam da bi vas bilo sta oko ovoga pogadjalo.0namigivanje.gif

 

Ali, svaka cast svima svako ima svoje misljenje, moje je da cu pre voziti ATV-a nego nesto od gore navedenog.1zdravo.gif

 

 

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • nemacki nemkasti janjicar iz svabije, 87 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha YBR 125

Mozda tebi nema logike, nekome ko se razume u motore ima itekako. Evo, objasnicu ti ja: kupis Tomos i sluzi te 30 godina. Kupis kineza, i sluzi te 30 sati, pod uslovom da ga prethodno popravis. Ako ti je neko rekao da vredi vise od 300-400 EUR - prevario te, ako si ga platio vise od toga - pogresio si.

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 53 postova
  • Lokacija: Krusevac
  • Motocikl: Kawasaki GPX500RR 16V RSTYL

Lepo ste me nasmejali oko cega se uzbudjujete. 0takoje.gif1lol.gif

Sve u svemu po vasoj prici moj ATV vredi par stotina evra, sto nije ni blizu

ceni koju sam napisao a jos manje priblizno ceni koliko sam ga platio.

 

Malo mi nema logike za Tomos A3, APN 4,APN 6, BT....traze i do 700e(zavisno od tipa), za razne skutere 90-tih godina i nesto mladje cena se krece

oko 1000e i preko. A oni se voze uglavnom po lepom vremenu i ravnom terenu dok ATV moze da se vozi

sva cetri godisnja doba i u svim uslovima i vi ga procenjujete na 500e. Da je od 50ccm ili eventualno od 100ccm pa i da ima logike ovako tesko.

Uostalo niko od vas nije duzan da kupi od mene i ni ja da vam prodam da bi vas bilo sta oko ovoga pogadjalo.0namigivanje.gif

 

Ali, svaka cast svima svako ima svoje misljenje, moje je da cu pre voziti ATV-a nego nesto od gore navedenog.1zdravo.gif

 

 

Brate,drugarski smo ti rekli za cenu,to sto uporedjujes s tomosima itd.... nema nikakve veze ,koliko bi onda trebali da kostaju ovi gpz,zzr i slicni, ukoliko bi uporedjivali...uzmi nekom 500 evrica i casti drustvo sto si ga zajebao...nista lose samo bi da ti pomognemo da prodas masinu....pozz

 

 

 

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 45 postova
  • Lokacija: Valjevo
  • Motocikl: DUKE 690 2013

Mozda tebi nema logike, nekome ko se razume u motore ima itekako. Evo, objasnicu ti ja: kupis Tomos i sluzi te 30 godina. Kupis kineza, i sluzi te 30 sati, pod uslovom da ga prethodno popravis. Ako ti je neko rekao da vredi vise od 300-400 EUR - prevario te, ako si ga platio vise od toga - pogresio si.

Druze gde si ti bio kad sam ja prodavao tomosa sm 125 da ga nahvalis :zdravo:

sory za off

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • pustolov :), 98 postova
  • Motocikl: XT 660 R

jel neko primetio na oglasniku da su slike od dva ATV-a?

 

na jednom imaju rakete,zmigavci,niklovan prednji roll bar,prednje gume sara,mat crni korman,ne vidi se hladnjak?

na drugom nema zmigavaca i raketa,mat crni roll bar,niklovan korman,sitnije sare na prednjim tockovima,ovde se vidi hladnjak?!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • svrati kad mu je dosadno, 258 postova
  • Motocikl: GSXR 600k7 & kTm 690smc 2009 i Thundercat 600 2001

jel neko primetio na oglasniku da su slike od dva ATV-a?

 

na jednom imaju rakete,zmigavci,niklovan prednji roll bar,prednje gume sara,mat crni korman,ne vidi se hladnjak?

na drugom nema zmigavaca i raketa,mat crni roll bar,niklovan korman,sitnije sare na prednjim tockovima,ovde se vidi hladnjak?!

Jesu razlicite slike. Izgleda je transformer ATV :)

Ako je tako ja nudim 3500 :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 53 postova
  • Lokacija: Krusevac
  • Motocikl: Kawasaki GPX500RR 16V RSTYL

jel neko primetio na oglasniku da su slike od dva ATV-a?

 

na jednom imaju rakete,zmigavci,niklovan prednji roll bar,prednje gume sara,mat crni korman,ne vidi se hladnjak?

na drugom nema zmigavaca i raketa,mat crni roll bar,niklovan korman,sitnije sare na prednjim tockovima,ovde se vidi hladnjak?!

Jesu razlicite slike. Izgleda je transformer ATV :)

Ako je tako ja nudim 3500 :)

4000 pa nek ide zivot 1lol.gif1lol.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 247 postova
  • Lokacija: У души - Дорћол! (Београд)
  • Motocikl: Honda CBF 600N & Fosti F51

E, ne mož' tvoja da bude poslednja. 4099 pa nek idu dva života (i ovaj i onaj) ;-)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1424 postova
  • Lokacija: KLADOVO, KLADOVO, KLADOVO
  • Motocikl: Mali Plavi Zeka S '06., VFR 800 V-Tec '02., TL 1000s '97., FJR 1300 '02., Gillera Runner FXR '02., Peugeot Vivacity. Suzuki AY 50 Katana - za sada... I SVI LEPI!!!

Evo, ja dajem 5.018 din, al' na kredu, i na nevidjeno... :nanana:

By The Way, u vezi cega je ovaj oglas??? :neznam::stabre::neznam:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 159 postova
  • Lokacija: Banatsko Novo Selo
  • Motocikl: Varadero(Krmaca) 1000

Evo, ja dajem 5.018 din, al' na kredu, i na nevidjeno... :nanana:

By The Way, u vezi cega je ovaj oglas??? :neznam::stabre::neznam:

CESTITAM!!! Postali ste ponosni vlasnik mjesalice za beton ATV proizvodnje!!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 220 postova
  • Lokacija: Bajina Bašta - Tara
  • Motocikl: Bev 2oo

Pokvariste čoveku oglas, stvarno ste neozbiljni 0stabre.gif0zbunjen.gif1hmm.gif1staa.gif

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ugly_person.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja