Jump to content

Moto Zajednica

Napad narkomana!

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 140 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Suzuki GSF 650S Bandit (ex Kawa ER5)

Ko jos nece da udari na motoriste.

Sva sreca pa taj manijak nije bio za volanom nekog krsa.

 

A ovih osisanih na opasno mi je tek preko glave, ali najbolje je ostati miran, ko ga j**e...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Čuvaj sebe od drugih i druge od sebe, 3485 postova
  • Lokacija: Niš / Donji Adrovac
  • Motocikl: BMW R1100GS (iz prošlog veka)

Kako se stvari odvijaju, mislim da će uskoro na motoru pri ruci morati da bude "instalirana" i skraćena sačmarica-dvocevka.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 479 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha XT600E

Meni je izleteo ispred auta lik na sred puta, bukvalno stao na sred moje trake i pokazuje mi rukom da stanem. Pored njega na trotoaru još par njih, i nigde nikog niti bilo kog auta u blizini. Svi su delovali upravo kao i ovaj tvoj. Čudno mi je bilo što je tako izleteo da sam morao naglo da kočim a išao sam barem 60km/h. Naravno dodao sam gas i preticao ga u suprotno traci, ali nije mi bilo svejedno, skoro da sam siguran da su hteli da prave probleme. Sve se desilo u blizini hale Pionir :neznam: .

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6281 postova
  • Lokacija: Hameln, Germany
  • Motocikl: Africa Twin CRF1000

Kako se stvari odvijaju, mislim da će uskoro na motoru pri ruci morati da bude "instalirana" i skraćena sačmarica-dvocevka.

 

Biće dovoljna i metalna šipka (rezervni deo za crashbar, ako ne pita) :D

 

...ja bi siso...

Pa ti sishi 1lol.gif

 

Auuuuu :D :D :D :D :D :D :D :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 69 postova
  • Lokacija: Beograd

Kako se stvari odvijaju, mislim da će uskoro na motoru pri ruci morati da bude "instalirana" i skraćena sačmarica-dvocevka.

 

nedovoljno. ja razmisljam kako da ugradim dve bazuke na motor jer me pre desetak dana idiot sa kolima izgurao sa puta i prevrnuo. mogao sam da biram da uradim pravo u njega ili da izletim sa puta.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 222 postova
  • Lokacija: Subotica
  • Motocikl: BMW R1100RT

DA DA to nije losa ideja dograditi nek stvarcice ala dzems bond , ekseri da ispadaju nazad , dimna zavesa, sa strane neke bodlje na tockovima i sl. naoruzanja za prezivljavanje na drumovima !! :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 44 postova
  • Lokacija: Beograd, Slavija

'90-te su se vratile i to u najgorem obliku. Pre neki dan klinac u kaficu prilazi mom stolu i kaze sta me gledas, jel imamo mi nesto. Ja sedim sa devojkom i ne mogu da verujem sta cujem. Dok sam se ja opasuljio, klinac nekako kapira da su on i njegova dva ortaka zalutali u lokalni kafic gde se bukvalno svi gosti znaju, nabrzaka se okrecu i odlaze. Ja ostadoh u cudu. Pri tome cenim da imaju oko 20 godina, sto znaci da su bili mnogo mali 90-tih kad su te fore bile popularne. Dal' su na nekoj gudri, alkoholu, ko zna. Ja znam da mi se nikako ne svidja povratak te mode!

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 44 postova
  • Lokacija: Beograd, Slavija

Ma ne volim da pribegavam nasilju osim u krajnjoj nuzdi, da sam do sada skakao na svakog ko se ovako ponasao, verovatno bih odavno zavrsio na groblju ili u boljem slucaju u zatvoru!

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 952 postova

Ma ne volim da pribegavam nasilju osim u krajnjoj nuzdi, da sam do sada skakao na svakog ko se ovako ponasao, verovatno bih odavno zavrsio na groblju ili u boljem slucaju u zatvoru!

Ono jeste, i ja se trudim da gledam svoja posla, klonim se i mesta na kojima može doći do konflikta ali dobro je ponekad se nekom nahebati majke kao ispusni ventil za sve one ljigavštine koje smo prinudjeni da ta trpimo svakodnevno, melem za duševno zdravlje i samopouzdanje. Kad je zicer ne treba propustiti.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Security Consultant, 341 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Aprilja Pegaso

Citam i ne verujem. A dugo po klubovima se prica kako je miljakovacki spid najbolji.

Izgleda da mnogo brzo jede mozak.

Jednom prilikom Hitman mi je rekao "sta se kacis otkud znas da nema pistolj"

ali kad u momentu ne razmisljas...

Standardne klinacke fore su i te u kaficima, javnim mestima ali samo kad su u coporu.

Sinoc ih gledam ispred klubova gde drzim obezbedjenje, svi isto obuceni, falsh trenerke bele carape crne ribok klasik ili Air Max 2.

Nabedjeni dileri i kvazi kriminalci.

Problem je sto su svesni svoje fizicke slabosti i nepoznavanja borilackih vestina pa vrlo lako vade i koriste noz ili neko jako slicno sredstvo.

Budite oprezni i ako vec mora u problem samo gledajte u ruke da ne sevne secivo i iz sve snage.

Moja majka uvek govori "Beganova majka pevala a jogunova kukala"

Ja toga NE MOGU da se pridrzavam ali kod god moze nek se drzi toga.

Strasno je pojeftinio zivot.

Doslo je,izgleda, eliminaciono doba....

  • Podržavam 9

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • izrazit konj, 36 postova
  • Lokacija: Temerin
  • Motocikl: VFR bio CBR sad

Citam i ne verujem. A dugo po klubovima se prica kako je miljakovacki spid najbolji.

Izgleda da mnogo brzo jede mozak.

Jednom prilikom Hitman mi je rekao "sta se kacis otkud znas da nema pistolj"

ali kad u momentu ne razmisljas...

Standardne klinacke fore su i te u kaficima, javnim mestima ali samo kad su u coporu.

Sinoc ih gledam ispred klubova gde drzim obezbedjenje, svi isto obuceni, falsh trenerke bele carape crne ribok klasik ili Air Max 2.

Nabedjeni dileri i kvazi kriminalci.

Problem je sto su svesni svoje fizicke slabosti i nepoznavanja borilackih vestina pa vrlo lako vade i koriste noz ili neko jako slicno sredstvo.

Budite oprezni i ako vec mora u problem samo gledajte u ruke da ne sevne secivo i iz sve snage.

Moja majka uvek govori "Beganova majka pevala a jogunova kukala"

Ja toga NE MOGU da se pridrzavam ali kod god moze nek se drzi toga.

Strasno je pojeftinio zivot.

Doslo je,izgleda, eliminaciono doba....

 

:staa:

svaka cast ja inace u svom soru macetu nosim kad idem u stetu, a i nikad se nezna mozda neko ponese kulen ili sunkicu za has

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 402 postova
  • Lokacija: v.gradiste
  • Motocikl: V2- americki

Blago tebi, samo 50km/h. Meni se desilo nesto slicno prosle godine. Dosadno nedelja avgust mesec i ajd ja na voznju od V. Gradista do Donjeg Milanovca. Vracajuci se na izlasku iz Milanovca ima jedan pravac od cirka 1 km i ja krenem da razvlacim. Vozim taako negde oko 220-230 i primetim kombi zaustavljen sa desne strane van puta i menjaju gumu, odjednom debilcina izlece i i ja mahinalno krecem ulevo , on zatim pravi polukruyni pokret nogom i masi me za par cm :zbunjen: . Refleksno sam pogledao u retrovizor da vidim sta je iza, kada sam vratio pogled na put odjednom krivina 90 stepeni sa branicima i dunav iza, nabadam obe i obaram. Epilog - hematom na nozi i pocepana nova moto patika od branika. Stao sam i razmisljao sta raditi ali jebiga budala nije bila sama a i nisam imao podesan alat za lecenje takvih imbecila >:( . Da me je kojim slucajem udario nasli bi me negde kod hidroelektrane a njega bi skupljali u par kesa. Od tada cim vidim nekog pored puta obavezno stanem i proguram motor pored :moto3:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 12 postova
  • Lokacija: beograd vozdovac limassol kipar
  • Motocikl: afraca rd7 bmw k 12rs

davne 1983 sa svojim krvavo zaradjenim 12500dem benkicom r65 crvene boje vozim od autokom.ka semaforu,i otprilike na pola puta,sa desne strane guraju me na bankinu cetiri tipa u fordu sa cetinjskim tablicama pritom umiru od smeha kako ja pokusavam da se sklonim ukocim i izbegnem udarac.saterali su me uza zid sa leve strane bas kad su morali i sami da stanu zbog semafora i automobila ispred njih.u nastupu upisavanja od smeha prevideli su moj silazak sa motora,i koriscenje najdebljeg lanca coji ste videli sa katancem ruske proizvodnje od cirka4 kila,tako sam ih demolirao da nisu sneli ni da izadju iz kola,vec su zapalili cim se pomerio auto ispred njih,iskreno nisam razmisljao o pistoljima u tom trenu zato sto isti i sam nosim.ima me 2m i130kg pa su sve opcije bile u opticaju.e sad nisu ni crnogorci sto su nekad bili,a nece ni mene na mom vozdovcu svako da j..e.

  • Podržavam 6

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja