Jump to content

Moto Zajednica

Napad narkomana!

Recommended Posts

  • U prolazu, 15 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: XT660R

Retko kad nesto piskaram ovde ali ovo stvarno moram da podelim sa vama!

 

Vracam se ja tako juce preko Miljakovca i Kanarevog brda i kod marketa familija (blizu jugopetrol pumpe) spazim N.N. lice sa desne strane kolovoza. Ispred mene dvoje kola, vozio sam mozda 60kmh. Lik krene da pretrcava ulicu ispred kola pa stane pa opet pa se vrati i ja izvalim da je dileja neka i usporim malo, sta znam budala da mi ne izleti pod tockove. Kad ne lezi vraze! Lik se zalece na mene i sutira mi motor na volej!!!! Ja zgranut!!! Naravno, motor se nije pomerio, lik je napravio piruetu i pao na zemlju uz fantastican urlik! Ja ti lepo produzim jos 200 metara, stanem, okrenem burazera koji je bio blizu i pandure i dok sa ja vrteo telefone lik nestane sa ulice, verovatno su ga narkomani drugari odvukli negde posto sam nije hodao sigurno jer je sutnuo direktno u ivicu rezervoara tako da ne verujem da mu je mnogo ostalo od noge. Kad su dosli panduri, uletimo u dvoriste odakle je koman izleteo, nigde nikog. Komsija kaze da su narkomani i da su verovatno pobegli. Meni je samo pukla bocna maska, nista strasno. Pandur mi je rekao da lepo naprave uvidjaj i da ja napisem izjavu da me slucajno ne bi jos narkomancina tuzila za obaranje pesaka.

E sad, razlog zbog kog je on mene sutnuo ostaje nepoznat! Da li je budala mislila da ce me oboriti sa motora pa da moze da me pokrade ili je jednostavno odlepio od gudre i lekova ne znam, vazno da ja nisam pao i da on nogu vise nema! :)

Eto cisto da znate kao upozorenje da ima narkomana presretaca (ne preterano pametnih) i da znate da je prakticno nemoguce da vas neko obori sa motora u voznji sto sam ja sinoc naucio. Iskreno, mislio sam da je moguce oboriti nekoga na taj nacin ali verujte mi da se motor nije pomakao, kao da sam udario parce stiropora.

Eto, mozda nekom bude korisno da zna! :)

Hit sta sve necu doziveti u ovoj zemlji!

  • Podržavam 8

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 573 postova
  • Lokacija: bgd
  • Motocikl: SKUTERAŠ :)

mislio sam da je moguce oboriti nekoga na taj nacin ali verujte mi da se motor nije pomakao, kao da sam udario parce stiropora.

 

Bruce Lee-ja ni jaci nisu obarali... :moto2:

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2753 postova
  • Lokacija: MNE-SRB-BIH-CRO (trenutno Herceg Novi))
  • Motocikl: GPZ 500 Street Twin

Narkomančina umislila da je Chuck Norris, zaboravivši pri tom da je Chuck popasao batine od Bruce Lee-ja :jee:

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 935 postova
  • Lokacija: Beograd - Mirijevo
  • Motocikl: Kawasaki ZZR600

Jel vi to znate da je bio narkoman u pitanju ili je to "narkoman" samo onako, ofrlje receno, vise kao uvreda? Posto meni deluje da je kreten bio pre pijan ili lud nego bilo sta drugo. Ne znam koja to droga tera coveka da se ponasa idiotski na taj nacin, a dokazano, covek mnogo lako napravi budalu od sebe kad je na alkoholu. E sad, posto alkohol piju super likovi, a narkomane (i pedere naravno) treba pobiti bez grize savesti, onda mora da je narkoman. Budala je u svakom slucaju.

  • Podržavam 13

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 952 postova

@ Ćili To si dobro primetio ali je uobičajeno da se termin "narkoman" koristi za osobe na dopu spremne na svakakvu nepodopštinu da bi izbegli krizu. Nego ovo je verovatno posledica "pešačkog" zakona kao što rekoh pre neki dan, nije ovo ni prvi ni jedini slučaj a čak je i neuspešan.

 

Narkomani su već počeli a još malo beda kad uhvati ima rulja sirotinje da vreba na pešačkim da se baca pred auta.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 935 postova
  • Lokacija: Beograd - Mirijevo
  • Motocikl: Kawasaki ZZR600

ali je uvobičajeno da se termin "narkoman" koristi za osobe na dopu

 

Za te osobe je vise nego adekvatan naziv "narkoman" :lol:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6813 postova
  • Lokacija: Smederevo
  • Motocikl: TDM 900

Kakva je beda u Srbiji i kakva nam se sprema, ne bi me iznanadilo da ljudi pocnu da se bacaju na automobile i motore zarad neke odstete i sl.

 

Naravno, dobro si postupio. Ja ne bih mogao, u afektu bih ja njega sutnuo (vise puta).

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1604 postova
  • Lokacija: NBG
  • Motocikl: SUZUKATI SV650N

al s obzirom da je zbris`o, sigurno nije potpuno odlepio, pre će biti da je to novi posao, nešto kao šibicarenje.čitava ekipa, jer ako je sjebo nogu morao je neko da ga odnese. a i ti si ga sjebo što nisi odmah stao pa da se "dogovarate". ko što rekoše kolege, pokušaj da se izvuče neka odšteta.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • izrazit konj, 36 postova
  • Lokacija: Temerin
  • Motocikl: VFR bio CBR sad

mozda su poceli da snifaju oktane :zbunjen: ili je hteo da ti malo dune kroz auspuh dzidzu

 

jbg lici na bong :vutra: mada da se ja pitam trebo si ti to roknuti :Hitman:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 15 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: XT660R

Hit sta sve necu doziveti u ovoj zemlji!

 

P'idi onda... 1zdravo.gif

 

Pa i idem samo moram da se strpim do leta, dosta je kauboja i indijanaca za mene! :)

 

Nije alkos, ne deluje tako, mozda koman ali mi je cudno da skoci na mene bas tu jer je pesacki 20 metara nize. A vratio bih se i ja da ga dokrajcim, ne smem praviti sranja, dosta mi zavisi od toga. <_<

Neka, nek' mu je sa srecom bez noge! :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1604 postova
  • Lokacija: NBG
  • Motocikl: SUZUKATI SV650N

E ja bih vala sišao sa motora i ubio boga u budali :D

 

ekipa "šibicara" to verovatno i očekuje,a onda bi izašo i na televizor :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 363 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda Varadero XL1000V '09

Ma pun je grad ludaka, po meni ne treba se kaciti sa njima. Ko zna sta su u stanju da urade, odnosno da nesto uradi umesto njih.. 0zbunjen.gif

Ja pre neki dan idem autom niz Grcica Milenka ka Ustanickoj, ispred mene gura neki Tamic natovaren nekim dzakovima, i fora jedno 30m pre te raskrsnice krene lik sa crnom Xsarom (bez tablica, ksenoni, felne munje) da izlazi ne gledajuci nista. Ovaj lik sa kamioncetom mu svirne i zaobidje ga, a ovaj krene da ga psuje onako najgore moguce.. I naravno ja stanem iza kamionceta, a on krene i mene da napusava najgore moguce.. I nekako se on zavuce iza mene u rikverc, zagradivsi obe trake tako, i ja ga gledam na retrovizoru u kabini a on u tom trenutku kao: Sta gledas a? Sta gledas bre?.. i ja snimim da ima neku adidas tresu devedesete ovo ono, osisan skoro do glave itd itd reko zajebi probleme sad mozda ima i pistolj majmun, da napravim sranje sebi uz kurac.. Tako da sam iskulirao i produzio pravo, ja otisao na raskrsnici levo, a on desno.. 0takoje.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5900 postova
  • Lokacija: Novi Sad - Cacak, Srbija
  • Motocikl: Suzuki GS 400, Sacsh Madas 125, Piaggio Zip, Tomos Targa, Honda NX 650 Dominator

Eeee, da si samo uspe o da ga uhvatis za tu nogu kojom je sutnuo motor, pa da ga lepo vuces po asfaltu 200 - 300 metara - mislim da bi dosao sebi ( na cemu god da je ), pa onda da ga pitas sta oce .

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 952 postova

Kakvi to, najbolje ih iskulirati, neće zvati policiju za ništa a neće ni poturiti glavu pod točak da bi se ogrebali za kvočku. Svako upuštanje u raspravu je potencijalni problem.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja