Jump to content

Moto Zajednica

Cohiba Siglo VI

Recommended Posts

  • Xtreme, 390 postova
  • Lokacija: Zrenjanin/Novi Sad

 

Pozz,

 

Na ovo dodash transportne troshkove pa onda na to sve Carinu 30%, porez 18% pa sa to saberesh i dodash akcizu 50% .. :)

 

Ljuti

 

Ne,ne,ne nisam zbog toga okacio link. Video sam ja koje su cene preko i za varijantu radjenu na Kubi i za varijantu koja je radjena u Spaniji. Vec cisto kako bi manje upoznati videli i procitali na specijalizovanim sajtovima misljenje o ovim cigarama :) Nije mi namera da "sabotiram" oglas.. Uostalom drugarica mi je par puta donela ovako nesto (ali daleko jeftinije naravno) sa Kanarskih Ostvra i mogu reci da je prilicno dobar trip :zvizduk:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 442 postova
  • Lokacija: Evanston, Illinois
  • Motocikl: NC750X

 

Ne,ne,ne nisam zbog toga okacio link. Video sam ja koje su cene preko i za varijantu radjenu na Kubi i za varijantu koja je radjena u Spaniji. Vec cisto kako bi manje upoznati videli i procitali na specijalizovanim sajtovima misljenje o ovim cigarama :)

 

Upravo tako..velika je razlika u tome gde su radjene, samim tim i u tome ko ih je pravio, a pogotovo u kvalitetu duvana!

Evo primera one koja je pravljena na kubi:

http://www.cigarsofcuba.com/itoolkit.asp?pg=products&specific=jopmgpi4

 

Pozdrav! :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Hit the Road, 1415 postova
  • Lokacija: vinca, beograd
  • Motocikl: BMW R1200GSA

 

Pozz,

 

Na ovo dodash transportne troshkove pa onda na to sve Carinu 30%, porez 18% pa sa to saberesh i dodash akcizu 50% .. :)

 

Ljuti

 

Na Cubi ispod ruke, na ulici mozes ih naci po ceni koju skoro da sam formiras. Stavis u kofer bez ikakve carine, poreza niti akcize doneses. Provereno 1jee1.gif

 

 

 

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 332 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200 GS, Yamaha Neos

To što kupiš na ulici na Kubi 99% nije original. Na svakih 50 metara te zaustavi Kubanac sa istom pričom. Kao on ima rođaka koji radi u fabrici koji je drpio cigare i sad će on da ti ih proda u bescenje.

U najboljem slučaju ćeš proći samo sa cigarama lošeg kvaliteta. U najgorem, sa umotanim listovima banane.

Ima i kopija koje su jako dobre, toliko da ih je jako teško prepoznati ali po meni nema smisla dati bilo kakve pare za fuš.

 

Čak imaju i fore da, kada u kutiji ima više redova cigara, oni stave prave na vrh na sredinu jer će većina ljudi odatle izvaditi cigaru da pogleda. Zato kada kreneš da kopaš po kutiji i da proveravaš svaku cigaru uglavnom odustaju od prodaje.

 

Ja se nisam usudio da kupim cigare na ulici već sam ih kupio u ovlašćenoj radnji i opet su bile upola jeftinije nego u Beogradu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 442 postova
  • Lokacija: Evanston, Illinois
  • Motocikl: NC750X

Ostalo je pola prve kutije i ona moze i na komad, druga je jos neotvorena pa se prodaje cela za one koji hoce!

 

Pozdrav! :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 442 postova
  • Lokacija: Evanston, Illinois
  • Motocikl: NC750X

Ako je neko zainteresovan, naravno da moze da pogleda, ali ne verujem da bi neko ugrozio svoj ugled pa poklanjao fals cigare. Tu sam u svakom slucaju! :)

 

Pozdrav! :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 442 postova
  • Lokacija: Evanston, Illinois
  • Motocikl: NC750X

Na poklon sam skoro dobio i dve Cohibe Behike BHK 56, pa su i one na prodaju. Njih dajem za 50e komad i to je fiksno, jer cu ih verovatno zadrzati ako ih niko ne bude hteo.

U pitanju su ove cigare http://cigars.ie/reviews/review-cohiba-behike-bhk-56/ .

Inace, to je ogranicena serija, zato im je i cena tolika, a ujedno i najekskluzivnija Cohiba cigara.

Ako je neko zainteresovan, moze ovde da me kontaktira! :)

 

Pozdrav! :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja