Jump to content

Moto Zajednica

Idemo na Dakar i 2012

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 199 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: Africa RD04

Ne znam, ja bih takve stvari kao ovo bukvalno gaženje motoriste kažnjavao momentalnom diskvalifikacijom. STRAŠNO!

To je čovek koji je osvojio stari Dakar na motoru 6 puta ...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 199 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: Africa RD04

To je razlog više da bude obazriv prema kolegama.

Šta bi tek ostali uradili da dođu u istu situaciju na prelazu reke !!?? :stabre:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2841 postova
  • Lokacija: Beograd, Tresnja
  • Motocikl: CBR 1000F - Bedevija

Šta, napravili bo Kosovo? Nikad nisam shvatio "pobeda po svaku cenu". To su američki fazoni, "broje se samo pobede", "moraš da pobediš, samo to je važno", "takmičenje nema svrhu ako nisi pobednik" i ostale siledžijske fazone da bi se dokopao nečeg što želiš, makar i nepošteno. "Udri ga dok je u prašini".

 

 

 

 

Lepo je i veliko je zadovoljstvo pobediti, ali tako što si bolji ili si nadmudrio protivnika.

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BIG ENDURO FREAK, 640 postova
  • Lokacija: Novi Sad; Zrenjanin;
  • Motocikl: Honda TRANSALP XL600V 1987

Ne znam, ja bih takve stvari kao ovo bukvalno gaženje motoriste kažnjavao momentalnom diskvalifikacijom. STRAŠNO!

To je čovek koji je osvojio stari Dakar na motoru 6 puta ...

 

Možda je to sad osveta 1oda.gif možda je i zato prešao na 4 točka jer su i njega pre gazili, pa sad on odlucio da malo gazi druge 1oda.gif

 

Gladijatorska arena definitivno 1oda.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati cesto, 3239 postova
  • Lokacija: Debrc

I na samom pocetku je bilo svasta . Pobednik sa pocetka 80-tih Rejne ili tako slicno prosao je pored timskog ( nisam siguran daje bio timski al kolega svakako )

sa slomnjenom nogom. Mislim da se zvao Gustav , jedno vreme vozio BMV. Pa sredinom 80-tih je automobiista zgazio dete . A Vatanenu su ako se dobro secam ukrali auto dok je bio u vodstvu i td.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 455 postova
  • Lokacija: Vinkovci, Hrvatska
  • Motocikl: KTM 640 Adventure

I na samom pocetku je bilo svasta . Pobednik sa pocetka 80-tih Rejne ili tako slicno prosao je pored timskog ( nisam siguran daje bio timski al kolega svakako )

sa slomnjenom nogom. Mislim da se zvao Gustav , jedno vreme vozio BMV. Pa sredinom 80-tih je automobiista zgazio dete . A Vatanenu su ako se dobro secam ukrali auto dok je bio u vodstvu i td.

Gaston Rahier?

...uvijek mi je bio primjer kada se netko zali da mu je motor previsok. Ako je on mogao ovo voziti... :neznam:

post-1312-0-38561400-1326746627_thumb.jpg

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati cesto, 3239 postova
  • Lokacija: Debrc

I na samom pocetku je bilo svasta . Pobednik sa pocetka 80-tih Rejne ili tako slicno prosao je pored timskog ( nisam siguran daje bio timski al kolega svakako )

sa slomnjenom nogom. Mislim da se zvao Gustav , jedno vreme vozio BMV. Pa sredinom 80-tih je automobiista zgazio dete . A Vatanenu su ako se dobro secam ukrali auto dok je bio u vodstvu i td.

Gaston Rahier?

...uvijek mi je bio primjer kada se netko zali da mu je motor previsok. Ako je on mogao ovo voziti... :neznam:

 

Da , da tako je , ne znam strane jezike citam po Vuku , a jedini izvor u to vreme mi je bio AutoMagazin ( i sad na tavanu imam sve brojeve od 79 god do 90-91 ) i Motorad za

tehnicke podatke , rezultate i slike

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1176 postova
  • Lokacija: Caltavuturo
  • Motocikl: Air cooled flat six

Gaston Rahier?

...uvijek mi je bio primjer kada se netko zali da mu je motor previsok. Ako je on mogao ovo voziti... :neznam:

 

 

:moto3::zvizduk:

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 12740 postova
  • Lokacija: Buda/Szigliget
  • Motocikl: CB 360 / . SV 650 / GSXR600(ukraden) / GSX-R 750

Ovaj komentator u rezimeu zaboravi da spomene dve sitnice. Da je Despre-u vraćeno 8 min. nakon upadanja u blato i da je Comi crkao menjač na pretposednoj (poslednjoj pravoj) etapi.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Prekidach, 1093 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda Africa Twin CRF1000L & Suzuki DR 650 SE

Ne znam, ja bih takve stvari kao ovo bukvalno gaženje motoriste kažnjavao momentalnom diskvalifikacijom. STRAŠNO!

To je čovek koji je osvojio stari Dakar na motoru 6 puta ...

 

pa kad je tenerash (yamahash) bio chovek?! :D

 

jbg, izgleda ne mozhesh biti najbolji u istoriji dakara po broju pobeda i da budesh chovek...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja