Jump to content

Moto Zajednica

Akusticna gitara

Recommended Posts

  • U prolazu, 64 postova
  • Motocikl: Suzuki an125

Klasicna i Akusticna nije isto. Ako su prve 3(deblje) zice, plasticne, a ne metalne, onda je klasicna, takodje ako su zice na bridge-u, tu dole suprotan kraj zice od glave gitare(gornjeg dela), zavezane, u cvor, ili tako nesto, da nemaju metalne kuglice na krajevima, to isto znaci da je klasicna. Moras da naglasis sta prodajes, jer i pocetnik ti moze postaviti takvo pitanje. Samo prijateljski savet, nista vise. Srecno. 1zdravo.gif

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Cool tip, 2146 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: MT 09 Tracer

Druze,uz svo duzno postvanje,kao coveka i bajkera,smatram da je ovo tvoje davljenje veliki off.Niti ima veze sa prodajom niti sa bilo cime.Pojmovi kojima baratas,nemaju veze.Vidi se slika gitare,ima oznaka koja kad se ukuca na netu,izbaci sve performanse.To zna i naj veci laik,i koga zanima on ce to ukucati .A od vas koji nista necete da kupite,nego samo offujete,boli me glava.Ajd ljubi te brat,nemoj vise teoretisati,pusti koga zanima da se javi,i to je to.Veliki pozdrav.

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Cool tip, 2146 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: MT 09 Tracer

i dosta vise ovih tuznih prica,kako imaju jeftinije.Stave jadnu cenu,ali pored stoji NEMA NA LAGERU.Trgovacka fora stara koliko i trgovina.Stoooo sam imaoo nesto jeeftiiinooooo,ali neeemam vise...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 563 postova
  • Lokacija: Backa Palanka
  • Motocikl: ktm 990

Druze,uz svo duzno postvanje,kao coveka i bajkera,smatram da je ovo tvoje davljenje veliki off.Niti ima veze sa prodajom niti sa bilo cime.Pojmovi kojima baratas,nemaju veze.Vidi se slika gitare,ima oznaka koja kad se ukuca na netu,izbaci sve performanse.To zna i naj veci laik,i koga zanima on ce to ukucati .A od vas koji nista necete da kupite,nego samo offujete,boli me glava.Ajd ljubi te brat,nemoj vise teoretisati,pusti koga zanima da se javi,i to je to.Veliki pozdrav.

hm,to mi je nesto poznato to mlacenje prazne slame...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja