Jump to content

Moto Zajednica

Aprilia RSV 1000R 2006. (3999e)

Recommended Posts

  • svrati kad mu je dosadno, 258 postova
  • Motocikl: GSXR 600k7 & kTm 690smc 2009 i Thundercat 600 2001

http://www.bikez.com/pictures/large.php?image=http://www.bikez.com/pictures/aprilia/2004/20656_0_1_4_rsv%20mille%201000%20r_Image%20credits%20-%20Aprilia.jpg

 

 

Sta tu nije isto sa maskom ?

 

Mozes da se raspitujes koliko hoces ali ima dosta modela i razlika za koje je trziste pravljeno . Moja aprilia koja je bila 2002-o i jedna koja je bila 2004-o nisu bile iste sa nijednom kojom sam video . Tako da Italijani menjaju to cesto i rade sta im se hoce . Kod mene su jedne platike bile 2004-o a jedne 2003 ili 2-o ne secam se . Stavljaju sta imaju i sta im ostane kada prelaze od starijeg na novi model .

Pa da si malo bolje pogledao sliku koju si okacio primetio bi da ta na slici ima ``skrge`` sa bocnih strana oba fara, kao i sve ostale. A ova na oglasu ih nema. Ne zelim da spustam cenu koja je vec povoljna niti da miniram oglas.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 227 postova

@Zeljkamp

 

Ne vidim razlog za taj 'ton' u tvom obracanju. Kao sto rekoh, nije mi namera da miniram oglas, vec se samo pitam, o cemu se radi, jer na Net-u nisam nasao ovakvu postavku, tj. kombinaciju opreme, koju tvoj motor ima. Nemam bilo kakvu losu nameru. Inace, oglase vrlo retko komentarisem.

 

Srecna prodaja druze i sve najbolje. :)

 

Pozdrav,

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ЗЕЉКАМП, 1820 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200GS Adventure

Evo ja se prvi ne razumem u motore. U prvom postu sam rekao da je svaka provera dozvoljena i da motor nije u fabrickom stanju, ali da je stanje extra kada se u obzir uzme cena i opste stanje.

Ja ga nisam farbao i popravljao. Dobio sam ga umesto kesa jer ne mogu da ga izvucem drugacije. Stanje motora se vidi na slikama i rado cu poslati sve slike koje imam.

 

Na forumu ne valja kad kazes da je farban, ne valja kada precutis da je farban, ne valja cak ni nov motor... Ne valja kada ovakav motor dajes za ovoliko kesa, a kada odes da pogledas nase oglase, vidis ovakvu RSV iz 2006. godine, koja je u boljem stanju od ove moje, ali je brate i skuplja za citavih 5000e! :staa2:

 

EDIT:

@ Honda

Izvini ako sam zvucao grubo, nije mi bila namera. :takoje:

 

P.S. Motor jos uvek nije postavljen ni u jedne komercijalne oglase i tako ce biti u narednih par dana. Ako ne ode ovde za tih par dana, onda postavljam oglas tamo gde treba i gde se nadam da nece dugo ostati. ;)

IMAG0726c.jpg

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1318 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: Uljara 1127cm i tetejac 600cm

99% sam siguran da je ovaj motor imao ozbiljnije klizanje na desnoj strani pa je okrnjio i desni far...ali za ovu cenu vredi...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Duh Bez Sekire, 1037 postova
  • Lokacija: Beograd - Miljakovac, Ljubovija
  • Motocikl: Yamaha XJ600N, Cagiva Canyon 600, Husqvarna TE 250

Apropo kočionih klješta - ovaj motor ima prednju viljušku od prethodne generacije RSV-a (ista je kao na RSV-u iz 2002 npr.) pa u skladu sa tim su i klješta od te generacije... Lično ne verujem da tu ima neke bitne funkcionalne razlike...

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4834 postova
  • Lokacija: Kosjeric
  • Motocikl: enduro

99% sam siguran da je ovaj motor imao ozbiljnije klizanje na desnoj strani pa je okrnjio i desni far...ali za ovu cenu vredi...

 

:bljak:

  • Podržavam 8

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ЗЕЉКАМП, 1820 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200GS Adventure

99% sam siguran da je ovaj motor imao ozbiljnije klizanje na desnoj strani pa je okrnjio i desni far...ali za ovu cenu vredi...

 

Evo jedne slike da malo prostudiras ostecenje. 8)

 

IMAG0722c.jpg

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 666 postova

A kad bi stavio naslov teme POKLANJAM MOTOR?Za ovu cenu odgovarao bi vise taj naslov. :aha:

Mislim da bi onda pali komentari tipa šta mu fali pa ga poklanjaš? Hoćeš nekoga da zajebeš? :staa:

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1342 postova
  • Lokacija: Beograd-Srbija
  • Motocikl: ZX10-R

A kad bi stavio naslov teme POKLANJAM MOTOR?Za ovu cenu odgovarao bi vise taj naslov. :aha:

Mislim da bi onda pali komentari tipa šta mu fali pa ga poklanjaš? Hoćeš nekoga da zajebeš? :staa:

Isti Q.... nista se ne prodaje, stavio malu ili veliku cenu..... zao mi sto nemam 3 soma kupio bih je odmah bez obzira sto imam motor.... :(

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2842 postova
  • Lokacija: Beograd, Tresnja
  • Motocikl: CBR 1000F - Bedevija

Ma, za onaj jedan evro, natočim gorivo do čepa (kusur ne treba) da ga preteram do kuće :D Kad je beg bio cicija? :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 666 postova

I ja bi je kupio za 3 soma, a i mnogi drugi :) Ali covek je ceni 4 soma

Da je cena 3 soma onda bi je kupovali za 2. Kao i ostalih 150 motora na forumu. Možda ovoj mašini ima šta da se prigovori, ali to nije cena. Nego, ne kupujem, pa da mu nađem manu, sigurno je ima. Ima je svaki. Oš nov - idi u radnju!

Ne znam čoveka što prodaje, ali ovo veze nema sa razumom. Kad bi motor progovorio, opet ne bi valjao. I bio bi skup.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • svrati kad mu je dosadno, 258 postova
  • Motocikl: GSXR 600k7 & kTm 690smc 2009 i Thundercat 600 2001

I ja bi je kupio za 3 soma, a i mnogi drugi :) Ali covek je ceni 4 soma

Da je cena 3 soma onda bi je kupovali za 2. Kao i ostalih 150 motora na forumu. Možda ovoj mašini ima šta da se prigovori, ali to nije cena. Nego, ne kupujem, pa da mu nađem manu, sigurno je ima. Ima je svaki. Oš nov - idi u radnju!

Ne znam čoveka što prodaje, ali ovo veze nema sa razumom. Kad bi motor progovorio, opet ne bi valjao. I bio bi skup.

Nije skup, nego se nema para. Ljudi ovoliko cene neki nalickan Suzuki GSXR K1,k2 u koji sigurno ima mnogo vecih ulaganja od ovog motora. Onaj ko kupi za ove pare sigurno se nece pokajati.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ЗЕЉКАМП, 1820 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200GS Adventure

U saobracajnoj pise da je motor 2006. godiste, prva registracija je bila u Beogradu 18.04.2007. godine. Snaga je 102kw a radna zapremina 998ccm. Motor je odjavljen i tablice su vracene 31.10.2011. godine.

 

 

DANASNJE SLIKE!!!

 

resized_IMAG0836.jpg

 

resized_IMAG0856.jpg

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja