Jump to content

Moto Zajednica

Piaggio X9 250/500ie

Recommended Posts

  • U prolazu, 8 postova
  • Lokacija: Livno
  • Motocikl: Piaggio X9 125

Ahaa. onda cu uzet tog od 180 i iskobinitar s ta 2 mtor nesto najbolje da ostane masina 180 jer je jača.. daj mi reci vozis masinu 180 ccm na sta da obratim pozornost pri kupnji i reci mi svoje iskustvo s tom masinom kakva je se tebi pokazala ?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 649 postova
  • Lokacija: Beograd, Vinca
  • Motocikl: yamaha FZ6 fazer

Nemam ti pametno sta reci... mislim da je bolje da prodas taj 125cc, dodas to sto si planirao za taj 180cc i kupis 250cc ili jos bolje 500cc i vozis se kao covek. Drkanje je to, osim ako ti je to hobi ili imas viska vremena i zivaca. Srecno!!! 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 182 postova
  • Lokacija: Bac
  • Motocikl: Piaggio X9 180, SV650S

ovo sto ti je Pizon napisao ti je najbolja opcija

i 125 i 180 ce da te smore brzo, i trazices nesto jace 

tako da najbolje odmah uzmes nesto od 250+ i miran si

Sto se tice 180 nema nista posebno da se gleda sto vec nema na 125 ccm

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 22 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: X9 500

Jel zna neko možda danas samo bio kod nekog majstora da napravim rezervni ključ. Probao da upalim, da kontakt upali sve lampice čuje se pumpa i vergla normalno ali ne pali, blokada se ne gasi lampica i dalje blinka, a fora je što se onaj crveni izgubio kod ko zna kog vlasnika. Jel ima neka fora ili to mora da se poručuje iz italije ne daj bože

 

Послато са SM-G900F уз помоћ Тапатока

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 8929 postova
  • Lokacija: Beograd - M.M.Lug
  • Motocikl: Peugeot Satelis250 ...... Honda NC750XD

Ne mozes tako upaliti motor, sta vise, lako si mogao izbrisati aktivan kljuc, pa bi ti tek onda bio u problemu ( nazalost to se desilo jednom kolegi ).

 

Da bi aktivirao kljuc koji si kupio, prvo mora u sebi imati transponder (prazan), ako ima, odneses zajedno sa starim (aktivnim) kljucem, da se uradi klon ili ti vadi se kod iz tvog kljuca i ubacuje u drugi novi, copy-paste i to ti je to.

 

Cena tog arbajta u BG-u iznosi oko 50evropljana, kako je u ostalim gradovima/mestima to vec ne znam. Da imas taj crveni (master) kljuc, sve bi bilo mnogo lakse i jednostavnije.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 22 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: X9 500

Pa to je i uradio lik sa kodom, prvo je narezao na onoj mašini što obrađuje metal pa je posle iskopirao kod na nekoj digitalnoj mašini, i pisalo tamo "paste code ok". 2.500 sam platio kopiranje ključa, i kada sam ga zvao da mu kažem da ne radi, on ni je rekao da mi treba taj crveni ključ da verovatno samo od tog mogu kopiju da napravim. Ne kapiram kako jbg

 

Послато са SM-G900F уз помоћ Тапатока

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 22 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: X9 500

Rešen problem, kod istog lika. Samo je ubacio drugi čip i ponovo kodirao ovaj prvi nije bio dobar jbg dešava se. Šljaka ključ kao sat. 2 ipo soma košta ako nekome treba.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 66 postova
  • Motocikl: piaggio x9

Ja sam zadnji put prvi put uspeo bez da dobijem nervni slom.nalepnicu sam ljustio noktom a ostatke lepka sam natapao alkoholom i krpom valjao i skinulo se sve.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Dva tocka...All my life, 358 postova
  • Lokacija: Loznica
  • Motocikl: Yamaha Raptor-4 tocka...Piaggio Beverly 500... Suzuki DR 650...Aprilia Atlantic 250... Honda Deauville Nt700

Jel zna neko kako da skinem registracionu nalepnicu najlakse. Ono je baš hard kor zalepljeno a nebi da ogrebem plastiku?

Juce sam je uspesno skinuo sa wd sprejom,bila mi je zalepljena na viljusci na onoj kao hromiranoj plastici.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 66 postova
  • Motocikl: piaggio x9

Rešen problem, kod istog lika. Samo je ubacio drugi čip i ponovo kodirao ovaj prvi nije bio dobar jbg dešava se. Šljaka ključ kao sat. 2 ipo soma košta ako nekome treba.

Da ne znas mozda dal taj lik ima piaggio kljuceve samo da mi nareze.treba mi duplikat obican,bez koda al makar da bude istog oblika

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 22 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: X9 500

Pa ja mislim da nema oblik kao za piaggio. Ja sam tamo kopao po fioci sa duplikatima i našao sam oblik kao moj, al taj moj je već bio kopiran tako da nije bilo teško naći. Vidi zovi pitaj možda može da nabavi imaš u ranijim komentarima broj.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja