Jump to content

Moto Zajednica

Piaggio X9 250/500ie

Recommended Posts

  • U prolazu, 35 postova

dzek od pumpe sada ima struju,ali ne cuje se kad dam kontakt,kazu da je otisla pumpa,stavio drugu polovnu koja navodno radi,ali ni ona se ne cuje i naravno ne baca gorivo,ima li ko ideju sta jos moze da bude?! filteri su ok,ni bez njih nece,kad ubrizgam, direkt u karb on radi,ali pumpa nece da mu daje gorivo...ima li ko ideju?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 548 postova
  • Lokacija: Paracin
  • Motocikl: gilera runner 50/piaggio x9 500

koliko sam ja upucen, kod mene na x9 250 pumpa krece da baca gorivo tek kad pocne verglanje.. znaci tek kad zaverglam pumpa pocne da gura gorivo... mozda i gresim ali mi se cini da je tako, jer kad sam cistio karb i dao kontakt nije se nista culo, morao sam da verglam da bi napunio karb..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 8943 postova
  • Lokacija: Beograd - M.M.Lug
  • Motocikl: Peugeot Satelis250 ...... Honda NC750XD

Ubrizgavanje ( ie ) ima el. pumpu ( potapajuca ) i zuji prilikom rada

 

pumpaelektkpt.jpg

 

 

modeli koji imaju karb nemaju el. pumpu vec mehanicku koja radi na vakum i ne proizvodi zvuk prilikom rada

 

vakumpumpicagorivapiagg.jpg

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 548 postova
  • Lokacija: Paracin
  • Motocikl: gilera runner 50/piaggio x9 500

mislim da je i moja kao ova dole, stoji sa leve strane ispod nogu.. i nisam cuo da radi kad se da kontakt, ipak mislim da mora da se zavergla...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi scooter club, 1577 postova
  • Lokacija: Backa Palanka SRB / Ludwigsburg DE
  • Motocikl: Honda NC 750x dct

I tako ja juce izadjem iz Rume i na pravcu prema Irigu konjic pocne da posustaje ... 0zbunjen.gif Iskljucim se na benzinsku pumpu,zamolim za srafciger ( magarac nisam nista poneo od alata ) i otvorim plastiku i vidim da je spalo crevo od goriva... 1lol.gif Sreca manji "kvar " , stavim crevo i zabicu i gas kuci! 1moto3.gif Lepih 180 km na x9 sa "drugaricom! " 1nanana.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 39 postova
  • Lokacija: senta
  • Motocikl: piaggio x9 500 evo

zdravo svima. nov sam tu na forumu, ne znam dal postoji posebna tema za auspuhe, ovde cu pisati moje pitanje. imam x9 5OO evo, i zelim da kupim neki sportski auspuh. dal neko ima neki savet koji bi bilo dobro? hvala

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 132 postova
  • Lokacija: Beograd-Dorćol
  • Motocikl: HONDA X-ADV 750

pozdrav, sutra idem da gledam jedan x9evo 250 2005, zanimam me uopste kakvi su ,koliko trose, i da li imaju neku manu (nacuo sam da imaju problema sa kompjuterom na volanu)....

 

jos jedno pitanje..

svaki x9evo 250ccm 2005 pa na dalje.. ima zadnje migavce bele boje ,a ovaj crvene :stabre: i ostali imaju na naslonu za kofer znak x9 ili kubikazu,a ovaj nema :stabre: mozda je takav model ?????????

 

inace sam resio da predjem sa 400ccm (yamaha majesty 400cc) na 250ccm, mislim da za grad to dovoljno ali me zanima kako vuku i sta da ocekujem kada sedne dvoje..... hvala unapred i pozdrav svima :zdravo:

 

evo linka pa ko se razume neka mi da savet,hvala puno

 

http://www.polovniau...o_x9_evolution/

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 39 postova
  • Lokacija: senta
  • Motocikl: piaggio x9 500 evo

naslon i sediste nisu fabricki. inace na slikama lepo izgleda, pa ti na licu mesta isprobaj i odluci. vozio sam ovakav, i do 12O mislim da sasvim lepo vuce. sa momkom sam bio, ko isto ima skoro 1OO kila. ti nadi neku malu lepoticu,pa jos bolje ce da ide, i manje da trosi :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 548 postova
  • Lokacija: Paracin
  • Motocikl: gilera runner 50/piaggio x9 500

ovaj mi nesto cudan.. crveni stopovi su sa SL i preSL modela... oba fara da mu svetle istovremeno je isto odlika SL i preSL modela.. kod evo modela svetli jedan far za dugo a drugi za kratko..desni retrozivor je lepljen selotejp trakom...i rekao bih da su mu ove crne plastike ispod nogu, i ispod bocnih plastika farbane u crni bamper.. fabricki bi trebalo da budu sive...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 132 postova
  • Lokacija: Beograd-Dorćol
  • Motocikl: HONDA X-ADV 750

upravo poredim sediste sa jednim jos xevo 250ccm i vidi se da se razlikuju,a i ove stopaljke kao sa proslog modela?

 

 

sta li to moze biti????

:stabre:

 

hvala puno..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 70 postova
  • Lokacija: Ub
  • Motocikl: piaggio X9 500ie EVO

noxy91 ti je lepo objasnio...ocigledno da su prva dva modela farbana od pozadi i da su im menjane stopaljke...EVO modeli imaju samo bele stopove...ovaj drugi stoji u oglasima 2 godine vec...:stabre:

ja bih iskljucivo gledao od navedenih samo ovog kojeg je predlozio Skols...:takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 548 postova
  • Lokacija: Paracin
  • Motocikl: gilera runner 50/piaggio x9 500

ovaj sivi je padao na levu stranu, vidis da mu fali poklopac plasticni na dekli.. i kriva mu je rucica zadnje kocnice...

 

a ovaj sto je skols postavio je dobar, lepo ocuvan, ali mu fale oznake x9, moguce da je i on farban.. treba otici i pogledati..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 8943 postova
  • Lokacija: Beograd - M.M.Lug
  • Motocikl: Peugeot Satelis250 ...... Honda NC750XD

zdravo svima. nov sam tu na forumu, ne znam dal postoji posebna tema za auspuhe, ovde cu pisati moje pitanje. imam x9 5OO evo, i zelim da kupim neki sportski auspuh. dal neko ima neki savet koji bi bilo dobro? hvala

 

Dragon Ada, Robert Ada ( mozda ne radi ), LeoVince 4 Road....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • МК Братство, 1943 postova
  • Lokacija: НОВИ САД СРБИЈА
  • Motocikl: BMW R 1200 RT

Постоји и извесни Дарко на фб који се рекламира па види и тамо !!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 39 postova
  • Lokacija: senta
  • Motocikl: piaggio x9 500 evo

sta je sa Robertom? nasao sam leo vince polovan u madarskoj, ali lik nece da javi :S jel znate nekoga ko prodaje tu kod nas? hvala

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 8943 postova
  • Lokacija: Beograd - M.M.Lug
  • Motocikl: Peugeot Satelis250 ...... Honda NC750XD

Sad videh tog lika na fb, dobro izgledaju ali nigde nevideh sliku da je radio za maxi sqt 1neznam.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja