Jump to content

Moto Zajednica

Udes u ulici Kneza Milosa

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 147 postova
  • Lokacija: Beograd

Udes se dogodio na raskrsnici Kneza Milosa i Visegradsk. Koliko sam shvatio... Kombi se kretao iz Visegradske prema Urgentnom i na raskrsnici je na njega naleteo momak sa skuterom koji se kretao prema gradu. Zadesio sam se tu pa sam fotografisao. Kolio sam video, momak je u svesnom stanju. Nadam se da nema tezih povreda.

post-10169-0-13492100-1319550834_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Nadrkani komšija, 1231 postova
  • Lokacija: Đeram
  • Motocikl: Bandit 1200S

Не чини ти се. Јесте још напред, барем још 10-15 метара. А при том није дозвољено скретање из Кнеза Милоша у Вишеградску. По позицији комбија он се никако није кретао уз Вишеградску.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 298 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW F650GS, CRF 1000L

Cudna pozicija kombija definitivno. Na cosku sa Visegradskom ima kamera koja je najcesce okrenuta bas na tu stranu... Od kada su poceli radovi na Gazeli dozvoljeno je samo skretanje iz Visegradske u Kneza Milosa, a obratno je zabranjeno oduvek. Nadam se da je sa skuteristom sve ok

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 179 postova
  • Lokacija: SUBOTICA

ma ljudi moji dozvoljeno-nedozvoljeno za ove iz raznih službi sa tim kombijima to nema veze!! pogledajte kako oni jure , žure i negledaju samo da na vreme stignu pa makar i po cenu nečijeg života ili ovog nesretnog momka !!!!! nadam se da je dobro

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • nocni cuvar, 2581 postova
  • Lokacija: White City / White Water
  • Motocikl: Yamaha nouvo elegance

Ja verujem da je skuter isao makar 200 km/h i da je odbacio kombi par metara. Verovatno ce u nekim novinama osvanuti kako je zbog neprilagodjene brzine naleteo i zakucao se u vozilo iz jos ne utvrdjenih razloga.

  • Podržavam 6

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Braćala..., 2179 postova
  • Lokacija: Beograd, Lion
  • Motocikl: Honda CB750F 1981

Ja verujem da je skuter isao makar 200 km/h i da je odbacio kombi par metara. Verovatno ce u nekim novinama osvanuti kako je zbog neprilagodjene brzine naleteo i zakucao se u vozilo iz jos ne utvrdjenih razloga.

 

Činjenica da se sve ovo zbilo dok je najverovatnije pod dejstvom opijata vozio na zadnjem točku i slao poruku na FB...će svakako naći svoje mesto na stranicama štampe :Mina:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 147 postova
  • Lokacija: Beograd

Ja verujem da je skuter isao makar 200 km/h i da je odbacio kombi par metara. Verovatno ce u nekim novinama osvanuti kako je zbog neprilagodjene brzine naleteo i zakucao se u vozilo iz jos ne utvrdjenih razloga.

 

Slazem se sa tobom!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Duh Bez Sekire, 1037 postova
  • Lokacija: Beograd - Miljakovac, Ljubovija
  • Motocikl: Yamaha XJ600N, Cagiva Canyon 600, Husqvarna TE 250

Ovaj pacijent u kombiju je opušteno radio polukružni na sred Kneza Miloša - što se kaže, to se vidi i iz aviona... Ja sam par puta viđao takve likove, doduše ne u kombiju nego u besnim automobilima, kako rade potpuno isto i to pred policajcem koji gleda šta budala radi i ne reaguje >:( Rekao bih da je ovog skuteraša baš propisno odvalio. Pretpostavljam da je na raskrsnici sa Višegradskom semafor otvorio, ovaj sa skuterom povukao ispred automobila 15-20m a ovaj sa kombijem ne jebu*i živu silu jednostavno smotao levo fiksirajući se na dolazeće automobile...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 298 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW F650GS, CRF 1000L

Ideja ima raznih ali stvarno ne shvatam likove koji rade polukruzno, mene je prosle godine mal oborio lik koji je na sred ulice (izmedju 2 semafora na pola) radio polukruzno iz krajnje desne trake... Sreca pa sam isao polako jer sam se ukljucio iz bocne ulice i nailazio na crveni semafor, inace.

 

Nije bas najjasnije sa slike jer deluje da je guzva koja je mozda od zastoja sa Gazele, samog udesa ili cega li god. Generalno su nezgodne sve ulice gde postoje "promenljive" trake jer se ljudi zanesu tako da je uvek srednja traka za izbegavanje

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 8 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Suzuki XF650 Freewind

Udes se dogodio na raskrsnici Kneza Milosa i Visegradsk. Koliko sam shvatio... Kombi se kretao iz Visegradske prema Urgentnom i na raskrsnici je na njega naleteo momak sa skuterom koji se kretao prema gradu. Zadesio sam se tu pa sam fotografisao. Kolio sam video, momak je u svesnom stanju. Nadam se da nema tezih povreda.

 

Nadam se da je dečko ok, a iz fotografije se jedino može zaključiti da je neka dobra riba vozila iza tebe (pogledaj retrovizor). 0namigivanje.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 147 postova
  • Lokacija: Beograd

Udes se dogodio na raskrsnici Kneza Milosa i Visegradsk. Koliko sam shvatio... Kombi se kretao iz Visegradske prema Urgentnom i na raskrsnici je na njega naleteo momak sa skuterom koji se kretao prema gradu. Zadesio sam se tu pa sam fotografisao. Kolio sam video, momak je u svesnom stanju. Nadam se da nema tezih povreda.

 

Nakam se da je dečko ok, a iz fotografije se jedino može zaključiti da je neka dobra riba vozila iza tebe (pogledaj retrovizor). 0namigivanje.gif

 

hahahahaa..... Znam! Video sam! Samo sam cekao ko ce da provali... :takoje: Svaka cast! Ostro oko, nema sta! :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja