Jump to content

Moto Zajednica

Suzuki DR 800, informacije

Recommended Posts

  • Drug član, 1895 postova
  • Lokacija: Prokuplje
  • Motocikl: Strom 650 xt

I jos nesto, zanima me kolika mu je stvarna potrosnja u gradskoj voznji, i takodje uzeo bih DR-a od 96. godista pa navise.poz

 

Cini mi se da je DR750 prestao da se proizvoci 90. ili 91. god. Posle toga je bio DR800.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Navigator, 1801 postova
  • Lokacija: Sremska Mitrovica
  • Motocikl: Papričica :)

I jos nesto, zanima me kolika mu je stvarna potrosnja u gradskoj voznji, i takodje uzeo bih DR-a od 96. godista pa navise.poz

 

Cini mi se da je DR750 prestao da se proizvoci 90. ili 91. god. Posle toga je bio DR800.

 

mislim da je 90 vec mogao da se kupi 800 pa onda par godina kasnije 800s koji je do tamo neke

2000. i pravljen...

 

potrosnja... pa jako varira, uglavnom oko 5.5 , a na otvorenom spusti i na 4.5!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 9 postova

Koliko sam mogao da vidim Suzki DR 750 se proizvodio do 90. godine, a Suzuki DR 800 do 97, mada ne bih ja uzimao nesto staro, u oglasima ima dosta DR-ova od 800 ccm. Posto nema mladjih DR 750 uzeo bih DR 800, jeste skuplja registracija ali svako zadovoljstvo se placa. Video sam jedan DR 800 u oglasima 97. godiste i trazi 1600 evra, mislim da je cena realna. Ako neko zna nesto vise o DR 800 neka pise.....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 49 postova
  • Lokacija: sokobanja
  • Motocikl: ktm 600 lc4

po meni najlepsi enduro iz tog vremena, a sto se tice mehanike i ciklistike nisam kompetentan, mislim da je taj iz oglasa otiso (prodat) otiso je za nekog kruzera i doplatu, znam vlasnika a bio je dobar, od ulaganja ima je samo zadji amortizer i to od stajanja

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 175 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: Zephyr 750

Posedujem DR750 evo već drugu sezonu.Ukoliko nekog nešto buni rado ću mu odgovoriti..što se tiče servisa,ja sam mu samo dotegao "balancer chain" po kojem je poznat (ume malo i da se čuje kad nije zategnut)i to je to,doduše prešao sam tek 6k na njemu do sad :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Којекуде, 484 postova
  • Lokacija: Borča-Bgd

Znam da je tema stara ali mi treba neki info s obzirom da ovde na forumu nisam našao mnogo informacija vlasnika o njemu. Da li je nekome od ljubitelja Big-a poznat ovaj bajk sa oglasa? Bio juče da ga vidim, izgleda skroz korektno kao i vlasnik mada ni on mi ne može reći puno jer ga vozi nepune 2 godine. Po vama koja mu je realna cena, ne tržišna? Hvala u napred!

http://www.mojauto.rs/polovni-motori/1839160_Suzuki_2606_DR-Big-800_1996_god

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja