Jump to content

Moto Zajednica

nabedi da je kriv

Recommended Posts

  • Kurblaj Khan, 3245 postova
  • Lokacija: Smederevo
  • Motocikl: motor, da

Da mene tuži ovakav majmun za štetu na kolima u ovakvoj situaciji....verovatno bi morao da pridoda i tužbu za nanošenje lakših i težih telesnih povreda ili pokušaj ubistva.. zgužvao bi ga sa sve yugićem ko budala novine.....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1740 postova
  • Lokacija: JAGODINA
  • Motocikl: Tomos 14M BMW R 26 BMW R 65 BMW R1150R

Udarijo u njega i kriv je ... MADA ! udarijo u njega jer mu zadnja signalizacija nije radila a drzao je propisno rastojanje ...

 

samo gomila svedoka i na sud .... hteo covek da mu neko kupi nova kola ali nece obrati med ovde !

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 300 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW F650GS, CRF 1000L

U ovaj trulex nesto udarilo, pa parkirao bi mu motor kod rucne da ga je udario, a vanredni tehnicki obavezno i cinjenica za nepostojanje zadnje tablice i to neka trazi da pokrene sto pre! Ne moze na Jugisi koji je star 20-ak godina sve da radi nikako

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 121 postova
  • Lokacija: BEOGRAD
  • Motocikl: Z1000

Ja bi njemu, svojerucno, instalirao kataraktu na oci, pa da malo odmori od voznje. A i da mu se yugo iskulira od tolikog stresa, pa da prosvetli malo kasnije, mozda

 

 

Skoro je mene jedna devojcica u svojoj novo Opel Corsi, pokusala da izgura iz leve trake u Ruzvaltovoj. Ide iza mene, uredno da migu, kao da ce da predje u desnu traku, ali ona ne prelazi cela vec samo pola, dolazi sa moje desne strane i gura me skroz u suprotnu. Lagano prikocim, pustim budalu, ona prodje ispred mene i uredno vozi kao da ja nisam ni postojao. Ja je pustim tako do kruznog toka, ona stade, a ja joj pridjem do vrata, kucnem na prozor i iza crnog vizira,kao komad mraka, zovem da spusti prozor da je svu izljubim tako pametnu, a ona mene opet ne primecuje vec svoje emocije ispoljava na obruc volana guzvajuci ga i guzvajuci ga .........

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1260 postova
  • Lokacija: Chicago

Sad sam poludeo. >:( ..Zove me drugar kaze da ima problem u blizini mene.Ja odem,kad tamo panduri i publika...Kreten u jugu kad je video motor iza njega namerno naglo zakoci,ovaj drugar da ne udari u njega prokliza.Kad je izasao iz kola rekao je"sad cemo da zovemo muriju da duvamo balone"misleci da je ovaj mali pijan.Duvali su balone obadvojica 0,ali ovom malom ipak napisali kaznu za nepropisno odrzavanje udaljenosti.Da na jugu nema zadnje tablice,izgubljena,ne rade stop svetla,tvrdi majmun od potresa a ponavljam da kontakta nije ni bilo...Zeka drugar uzme da slika juga i dozivi napusavanje od pandura...ali ipak slikan jugo...evo slike...

 

Sta je bilo na kraju?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja