Jump to content

Moto Zajednica

kaciga MDS-AGv group

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 427 postova
  • Lokacija: Beograd/Avala
  • Motocikl: U potrazi

Kacigu sam platio polovnu 50e,a nikad je nisam nosio posto mi je velika...ima par ogrebotina(od nosenja u koferu),al nikad nije posluzula svrsi fala bogu...evo prodajem je za 40e...neznam dimenzije,al kaciga je velika dosta...AGV kopca...tel:0698014501...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 1083 postova
  • Lokacija: Beograd - Vinca
  • Motocikl: sprint explorer, Malaguti Madison S250, Suzuki Burgman 400

lepo, ako imas na kompu ACDS Photo menager ili neki drugi program za gledanje slika, negde u opcijama nadjes resize photo, stavis negde 640x480 koji je idealan format i vidimo sliku kacige kako treba :zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 21 postova
  • Lokacija: nis
  • Motocikl: bice uskoro neki kruzer :)

ma najlakse je da i na ovoj slici sto je on postavio, kliknite na nju KRUZICEM koji vam stoji na misu,i otvorice vam sliku u drugom prozoru idealne velicine preko celog ekrana,bilo kakav monitor da imate :care::)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BMWbmwBMWbmw, 90 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW K100

Ama ljudi znam ja sve to... Hvala na trudu sto objasnjavate... Nego sam usao u 5 oglasa i sve slike su bile od 1800 pa na vise... Otkuca se u googl-u:" kako da smanjim slike?" i doci ce odgovor...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 31 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: Yamaha AeroX

To nije korisnikov problem, ovo je forum kao i svaki drugi, stavise ima dosta poseta. Trebalo bi da uradite jednu od ove 2 stvari:

Ili instalirate novu verziju Lightbox galerije koja automatski radi resize slika prilikom prikazivanja i prilagodjava velicinu prikazane slike rezoluciji klijentovog browsera (to trosi samo klijentske resurse).

Ili instalirate plugin za IPBoard ili patch sa foruma koji automaski konvertuje sve uploadovane slike u rezoluciju koja se podesi (to trosi serverske resurse).

 

21. vek je, akcenat je na "upotrebiljivosti servisa", ono kao ja bocnem svoj ajfon ili sta vec i jednim tap-om postujem fotku na svoj omiljeni motoraski forum :)

 

Izvinjavam se za OT komentar, ali i mene "izludjuje" zaglup za fotkama

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 427 postova
  • Lokacija: Beograd/Avala
  • Motocikl: U potrazi

aktuelno,kaciga 20e-FIKSNO!samo 2000 dinara....za te pare ima samo kineske kacige NOVE-koje bi pukle kad bi ima lupio cvrgu....!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vazlan(Zlatko), 369 postova
  • Lokacija: Sombor
  • Motocikl: Aprilia SR50R,Honda Africa twin 1000L

Ja sam zainteresovan ali bih da znam barem neku dimenzuju pa makar i tvoje glave.Ajde izmeri obim glave da znam da je uporedim sa svojom1zdravo.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja