Jump to content

Moto Zajednica

Deda Mraz akcija - 2011

Recommended Posts

  • witch, 476 postova
  • Lokacija: Beograd

@Laki

Iz godine u godinu mi dobijamo informacije od zaposlenih u Domu Sremčica i Domu Kulina šta im je najneophodnije. Do sada je stvarno bila odeća.U Kulini se desila situacija da su raselili oko 150 dece uzrasta do 10 godina po ustanovama širom Srbije!Dom Kulina je promenio naziv u Dom za smeštaj odraslih lica ometenih u razvoju!Iz tog razloga ove godine odeća za decu im nije potrebna, ali za odrasle da!!Sremčici se nikad nije donirala odeća.

Laki,moraš da nas razumeš da smo jako zauzeti oko ove akcije i daleko od toga da želimo da nipodaštavamo tvoj trud.Samo te molim za strpljenje da proverimo kojim ustanovama su potrebne dečije stvari!Već sutra ću imati bar neku informaciju koju ću ti proslediti.Samo bez ljutnje :zdravo:

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Bandolerosi, 816 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: Suvozačica na TDM-u

Laki bice tako - doniracemo to preko ove akcije SVRATISTU ili nekoj drugoj ustanovi jer nisi jedini ko je prikupio deciju garderobu i tvoj trud i dobra volja i niciji trud i dobra volja nece biti zanemareni niti uzaludni.

 

Samo se jos malo strpi jer moramo da radimo po redu... a garderoba nije na redu dok ne prodje deo akcije koji se odnosi na Sremcicu.

 

Hvala ti na razumevanju i poverenju. Da nema toga tesko da bismo dovde stigli :takoje:

 

Ja se zaista izvinjavam što i ja, kao još neki ovde, predlažem da se te stvari možda, ako se složite ( Laki ) i proverite da li i šta treba, poklone SVRATIŠTU ako već kako stvari sada stoje nisu u ovom trenutku potrebne za decu Sremčice. Objašnjenje je jednostavno - njima su NEOPHODNE!!!!! To su DECA ULICE!!! Ne zna se tačno koliko će ih u kom momentu doći da prespava, bude tu par dana pa opet ode na ulicu jer je otvorenog tipa kao što i samo ime kaže. Bila je i emisija na TV o njima, i tada se uputio javni poziv za pomoć jer uvek moraju da imaju na raspolaganju višak stvari jer ne znaju koliko će im u kom momentu čega trebati. U prethodnom mom postu je link gde se vidi šta im trenutno od garderobe treba. Eto čisto kao jedan predlog.....pa može da se proveri.

 

Da ne potenciram previše i ne ofujem ovu našu prelepu temu i humanu akciju oko koje ima jako puno posla i obaveza da bi sve ispalo kako treba! @ Trinity "... molim za strpljenje da proverimo kojim ustanovama su potrebne dečije stvari!Već sutra ću imati bar neku informaciju koju ću ti proslediti." :takoje:

 

 

 

I još jednom pozdrav svima! :zdravo:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • witch, 476 postova
  • Lokacija: Beograd

Bravo Kocho!! Svaka čast!!

 

Evo upravo su pristigli slatkiši i slaniši za novogodišnje paketiće!!

Čim potvrdimo termin sa VIR-om, počinje paTkovanje!! :zdravo:

post-6484-0-86917700-1324375388_thumb.jpg

post-6484-0-89524200-1324375413_thumb.jpg

post-6484-0-83133500-1324375427_thumb.jpg

post-6484-0-09841200-1324375444_thumb.jpg

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Rodjena na motoru, 730 postova
  • Lokacija: Pančevo
  • Motocikl: Honda hornet - Night Fury

Bravo Kocho, jel mogu igracke da dostavim sutra u Vir ? Kad vec idem na polaganje a zivim daleko :zvizdi:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • witch, 476 postova
  • Lokacija: Beograd

Bravo Kocho, jel mogu igracke da dostavim sutra u Vir ? Kad vec idem na polaganje a zivim daleko :zvizdi:

Igračke možeš dostaviti i sutra u okviru radnog vremena VIR -a, a možeš da ih doneseš na paTkovanje!!

 

Dakle paTkovanje novogodišnjih paketića za decu Sremčice:

Četvrtak,22.12 u 19 h u prostorijama auto škole VIR !!

 

Vidimo se :zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 8138 postova

Bravo Kocho, jel mogu igracke da dostavim sutra u Vir ? Kad vec idem na polaganje a zivim daleko :zvizdi:

 

Polaganje? A kategorija? Bravo, bravo!

 

Ako donosiš igračke sutra u VIR zvrcni ih prvo da proveriš da li u terminu koji tebi odgovara ima nekoga tamo... Ako je to polaganje teorija, tj. test (znam da u VIR-u sutra ima neki test), onda sigurno u to vreme ima nekoga tamo ;) pa slobodno donesi igračke...:takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Bandolerosi, 816 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: Suvozačica na TDM-u

Bravo Kocho, jel mogu igracke da dostavim sutra u Vir ? Kad vec idem na polaganje a zivim daleko :zvizdi:

Igračke možeš dostaviti i sutra u okviru radnog vremena VIR -a, a možeš da ih doneseš na paTkovanje!!

 

Dakle paTkovanje novogodišnjih paketića za decu Sremčice:

Četvrtak,22.12 u 19 h u prostorijama auto škole VIR !!

 

Vidimo se :zdravo:

 

Vidimo se! :takoje::zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 81 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: U srcu Honda Africa a u ruci BusPlus

Bravo Kocho, jel mogu igracke da dostavim sutra u Vir ? Kad vec idem na polaganje a zivim daleko :zvizdi:

Igračke možeš dostaviti i sutra u okviru radnog vremena VIR -a, a možeš da ih doneseš na paTkovanje!!

 

Dakle paTkovanje novogodišnjih paketića za decu Sremčice:

Četvrtak,22.12 u 19 h u prostorijama auto škole VIR !!

 

Vidimo se :zdravo:

 

Vidimo se! :takoje::zdravo:

 

Vidimo se :takoje:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • nekrunisani kralj moto cigana, 3125 postova
  • Lokacija: Banovo brdo, Juzni Beograd...
  • Motocikl: 4x4

ocemo li se mi koji smo sa novobeogradske strane skupljati ispred vira kao i prosle godine?

može!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Free Rider, 124 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: Aprilia Pegaso 650 , Qingqi qm200

Bravo Kocho, jel mogu igracke da dostavim sutra u Vir ? Kad vec idem na polaganje a zivim daleko :zvizdi:

Igračke možeš dostaviti i sutra u okviru radnog vremena VIR -a, a možeš da ih doneseš na paTkovanje!!

 

Dakle paTkovanje novogodišnjih paketića za decu Sremčice:

Četvrtak,22.12 u 19 h u prostorijama auto škole VIR !!

 

Vidimo se :zdravo:

 

Vidimo se! :takoje::zdravo:

 

Vidimo se :takoje:

 

vidimo se obavezno :moto3:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 823 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: CBF1000FA

Imaću ja snimke, ali kačenje večeraske...:Mina:

 

Snimio sam i ja tj. programirao da snima u mom odsustvu (jos uvek odsutan). Za slucaj da nesto nije u redu imamo rezervni snimak. :zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 8138 postova

Upravo zavrseno snimanje za najavu akcije na B92.

 

Šarmantna novinarka Milica Spasić napravila je, rekao bih, odličan prilog.

 

Za našu ekipu igrali (davali izjave :takoje:): Kocha, Bandolera, Trinity, Almighty, The Lord. I svi bili odlični! Motore uz njih vozili i Daki, Arakis, Loshmi Capo. Jasminko, SashaP, skittles i gore potpisani ;) bili prisutni...

 

Gledajte večeras i snimajte (pa kačite)! Prvo emitovanje mislim već od vesti u 16h...

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Rodjena na motoru, 730 postova
  • Lokacija: Pančevo
  • Motocikl: Honda hornet - Night Fury

Polaganje voznje je u pitanjuu...testovi su bili pre nedelju dana....dakle znam da ce biti nekoga tamo

 

1moto3.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja