Jump to content

Moto Zajednica

Misljenje za Cagivu mito125 !!!!

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 107 postova
  • Lokacija: KIKINDA

Ljudi pomagajte!!!!

 

Vozim apriliju RX 50, sad sam napunio 16 i sad bi da kupim nesto malo jace! Moj izbor je Cagiva mito 125, ali mi cale nesto kenja, on bi da mi kupi Apriliju RS 125, kao nema delova za cagivu, kao ni majstora! Mislim da ovde svi znamo sta je Mito naspram RS!!! Molim vas da mi date neki savet kao i vase misljenje o Cagivi mito i apriliji rs!!!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 117 postova
  • Lokacija: beograd/SRBIJA

Ja vozim cagivu...!Odlican motor i po meni mnogo lepsi od RS-a,ali sto se tice delova cale ti je u pravu!Ja muku mucim da nadjem jos par delova za moju....Ima ih u Trion motorsu ali su PAPRENO SKUPI!!!

Odluci sam.Ako ti se vise svidja cagiva i imas neki dobar stek(od 200 do 500 evra)kupi je....Taj stek ti treba u svakom slucaju...!Cvaja...

 

ALI JEDINO DA JE MLADJA OD '99GODINE...Nemoj da se zakopavas krsevima....!!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 117 postova
  • Lokacija: beograd/SRBIJA

Nema na cemu...

 

Ja sam sa Avale,a sto se tice moje cagive iskreno da ti kazem ja sam je vozio proslo leto bez satova jer sam je kupio slupanu tako da ne znam koliko moze da ide.Majstor koji mi je odrzavao RS-a 50 ,i koji mi je preporucio da je kupim, rekao mi je da one idu izmedju 170 i 200!!!

Ja ne znam....Naravno njoj treba vremena da nagura toliko,ali do 130,140 dobro ubrzavaju.

Moja je 2000god i ima sportski(karbonski) auspuh,ima sportske lezajeve,tvrda ogibljenja i imala je sportski klip sa jednom karikom(ali sam ga sprzio nazalost).

Lik koji mi je prodao kaze da je u Holandiji spremana za trke jer je iz Holandije uvezena...

Dobar motor veruj mi...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 107 postova
  • Lokacija: KIKINDA

Jedan moj ortak je vozio Cagivu Mita lucky explorer, solidno ide u stvari odlicno s obzirom da je 125-ica, vozili smo ga oko 185-190, on je sad kupio hondu varadero 125 zato sto mito puno trosi! Koliko tvoj trosi i koliko si ga platio, ako nije tajna!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 117 postova
  • Lokacija: beograd/SRBIJA

Nisam je ja uvezao nego neki lik iz Loznice.Do njega sam dosao preko drugara koji je od njega kupio suzukija.

Nije bila strano....Nista nije iskrivljeno ali nije imala prednju masku i desnu stranicu,a jos uvek nema desni far obrtaljku i temperaturu i prednju blatobran....Pa ako znas gde mogu da nadjem delove javi....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2110 postova
  • Lokacija: Zrenjanin
  • Motocikl: Suzuki GSX-R 1000 L1 SBK; MV Agusta F4 1000 S; Ducati 996 S; Aprilia RSV4 RF; Suzuki GSX-S 1000 M0; Suzuki GSF 1200 N

Moj savet ti je Aprilia. Najvise zbog delova, a sto se majstora tice- bolje nauci sam da je radis da ti ne bi uzimali kintu za kojekakve gluposti kojih bude bilo (a bice ih). Perfomanse su im identicne (imao sam Apriliu a vozio sam i Cagivu) jedino sto bi zamerio kod Cagive je sto je motor "kratak" pa oce da ce lomi ko da je 1000ccm i 150ks, i to sto je izuzetno neudoban za visoke vozace, a sediste za suvozaca skoro pa da ni nema!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja