Jump to content

Moto Zajednica

Alu felne za Mercedes

Recommended Posts

  • Drug član, 1010 postova
  • Lokacija: Soko Banja
  • Motocikl: Transalp `1998 & Transalp 1999

Hteo bi da prodam ove felne sa mog auta jer mi stoje badava i nicemu ne sluze .

 

Znaci felne su skinute sa modela E koji je presao jedva 20 000 km ( nije ovaj sa slike nego nov model klase E ). Kupljene su zimske gume i da se nebi demontirale letnje nabavio se nov , isti takav komplet felni . Igrom slucaja auto je prodat sa zimskim felnama i ostale su mi ove felne .

 

Felne su 16 coli , rupe 5x112 ( moze i na ostala vozila ne samo na Mercedes ) a gume Michelin HP primacy 225 55 r 16 . Gume su jedva vozene 10 000 km a mozda i ne toliko .

 

Ako nekog interesuje stavicu detaljne slike guma i felni .

 

Felne su kao nove bez ostecenja !!!!!

 

AFVwF_img7197t.jpg

 

Ponude ovde ili na pp

 

063 410 258

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 333 postova
  • Lokacija: BG
  • Motocikl: Suzana GSXR 750 K8

Ovakve felne imas da uzmes za 250 erva sa sve gumama. Nemoj da se ljutis, ali felna je najobicnija moguca. Da je neka 17ca ili 18ca pa ajde, ali 400e za klot felnu je mnogo

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1010 postova
  • Lokacija: Soko Banja
  • Motocikl: Transalp `1998 & Transalp 1999

Drugare sta ti je ??????? Nemoj da pricas nesto sto neznas .

Pa to su felne sa nove e klase uopste i ne idu na ovaj auto nego sam stavio da vidim kako izgledaju .

Inace prodajem ih za 400 sa sve gumama . I voleo bi da stavis neki link sa tim felnama da vidimo tu cenu od 250 evra . Nema bre sanse . Kad sam ja trazio te felne bilo su jedne jedine takve i to za 400 evra koje su varene i farbane . Ni jedan , znaci ni jedan takav komplet u Srbiji neces da nadjes jer nemaju odakle da ga skinu jer je sa novog auta . A retko koja budala kupi nove felne u prodavnici pa ih proda posle po ceni 2 i to sa gumama .

 

Znaci opet felne su kupljene nove i imaju gume da se voze baR JOS 2 ILI VISE SEZONE .

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • svrati kad mu je dosadno, 258 postova
  • Motocikl: GSXR 600k7 & kTm 690smc 2009 i Thundercat 600 2001

Ovakve felne imas da uzmes za 250 erva sa sve gumama. Nemoj da se ljutis, ali felna je najobicnija moguca. Da je neka 17ca ili 18ca pa ajde, ali 400e za klot felnu je mnogo

Slazem se, 250-300 maximalno. I ove felne su sa e klase w211.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1010 postova
  • Lokacija: Soko Banja
  • Motocikl: Transalp `1998 & Transalp 1999

Pa gume su bile samo 800 evra druze moj .

 

I da felne su sa auto e 327 ili tako nesto 2008-o godiste .

 

 

Lepo sam reko svi vi sto se pravite pametni otvorite internet kupovinu guma pa ce da vidite koliko kosta jedna Michelin hp Primacy 225/55 r 16 . I onda nadjite neki link ko prodaje ove felne sa gumam za taj novac sto ste napisali i prvom poklanjam felne badava ko se javi .

 

Eto pametnjakovici izvolite dobijate besplatno .

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1010 postova
  • Lokacija: Soko Banja
  • Motocikl: Transalp `1998 & Transalp 1999

http://www.auto-gume.rs/shop/t/G/c/10301/sort_field/PRODUCT/sort_dir/ASC/page/22/

 

Evo cene guma . Po podne cu da slikam moje gume i postavicu slike . Ako je saramanja od 70 % poklanjam gume i felne zajedno .

Tako nemojte vise da mi serete po temi za cenu i ostalo nego lepo postavite link gde ste nasli tako jeftino za te i za taj auto felne i dobijate BESPLATNO !!!!!

 

Inace gume su kupljene u Nemackoj i prozvodnja je Nemacka a nije Rusija , Madjarska Poljska ili ostala sranja . Opet proverite i eto vam badava .

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 333 postova
  • Lokacija: BG
  • Motocikl: Suzana GSXR 750 K8

Pa prva stvar je sto te felne nisu sa novog modela nego sa E klase 2002 godiste. Bar su na nju isle. Drugar je imao 17ce, ali je uzeo takve 16ce, polirane fabricki samo, za 200 bez guma. Gume Barum skinute sa nekog polupanog auta je platio 100e, a gume su kao nove. Slazem se ne mogu da se porede sa miselinom, ali to ti je primer. I jos jedna stvar kad kupis nove gume one mogu da kostaju koliko hoces, sutra da hoces da ih prodas ne mozes da dobijes tu cenu, a ove tvoje su presle 10000km tako da i 40e po komadu da dobijes super. nadam se da ces dobiti 400 evra za njih sutra.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1010 postova
  • Lokacija: Soko Banja
  • Motocikl: Transalp `1998 & Transalp 1999

Prvo evo sa ovakvog istog auta su skinute

 

http://www.polovniautomobili.com/oglas1526804/mercedes_benz_e_220_cdi_elegance/

 

samo mislim da je bio 2005-o god i izvinjavam se sto sam godiste promasio .

 

Drugo samo felne ne prodajem tako da cenu za njih pojedinacno nisam ni pravio .

Trece gume su ko nove i ne pada mi napamet da ih prodajem po 40 evra komad ( verovatno si se upravljao po ceni nekih istrosenih polovnjaka )

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 763 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: motora bez trenutno

Prvo evo sa ovakvog istog auta su skinute

 

http://www.polovniau...0_cdi_elegance/

 

samo mislim da je bio 2005-o god i izvinjavam se sto sam godiste promasio .

 

Drugo samo felne ne prodajem tako da cenu za njih pojedinacno nisam ni pravio .

Trece gume su ko nove i ne pada mi napamet da ih prodajem po 40 evra komad ( verovatno si se upravljao po ceni nekih istrosenih polovnjaka )

nemoj da se nerviras, postavi oglas na http://www.cannonballforums.se/index.php?sid=5c9ad3644d37a5ba04ee3c7a5028d092 tamo su automobilisti naici ces na razumevanje.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1010 postova
  • Lokacija: Soko Banja
  • Motocikl: Transalp `1998 & Transalp 1999

Ljudi moji ja ne trazim nikakvo razumevanje . Kome trebaju felne on ce da zove i lako ce da se dogovorimo . Vidim da ovde svi koji su napisali neto svrljaju i po drugim takvim temama ubijaju bez potrebe cene i pricaju svakakve budalavstine .

 

I naravno ne trazim da uopste pisete u ovoj temi tako da kome treba on ce da zove i naravno svako od vas pa i oni koji su napisali zna da uvek postoji mogucnost svakog dogovora . Tako da .................

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 333 postova
  • Lokacija: BG
  • Motocikl: Suzana GSXR 750 K8

Druze, ja sam tebi lepo i kulturno pisao, pa ocekujem isto i od tebe. Ja ne pisem budalastine, samo ti realno pricam,i nije pria napamet.

Mogao si da stavis i 1000 evra cenu i da kazes da gume kostaju 800, nove felne takve su lupam 1000, a ja ih dajem za 1000.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1010 postova
  • Lokacija: Soko Banja
  • Motocikl: Transalp `1998 & Transalp 1999

Evo sad slobodno komentarisite . Ako si ovakve gume platio 100 evra pojescu ih momentalno . U stvari moram da dodjem do BG-a .

 

Vidi se da na felnama nema ostecenja a na gumama su oni zarezi koji pokazuju kada treba da se menja guma pa sami prosudite koliko jos moze da se vozi .

 

Pozdrav i ako sam nekog uvredio izvinite .

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 333 postova
  • Lokacija: BG
  • Motocikl: Suzana GSXR 750 K8

Napisao sam da nisu michelin nego barum, a evo slikam ih sutra da vidis koja je sara i koje su godiste. I opet kazem, ne mogu da se porede michelin i barum, ali se sasvim lepo voze.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1010 postova
  • Lokacija: Soko Banja
  • Motocikl: Transalp `1998 & Transalp 1999

E drugare lupaju ljudi gluposti kao vecina ovde na forumu . Pocnu bez razloga da ubijaju ljudima cene motorima i tako na kraju prodaju za neku bagatelu . Uvek se nadje neko pametan ko ce da soli pamet i da kenja . Eto ja do sada nikome nisam komentarisao ni cenu ni nista . Prvo mozda se i ne razumem u to sto je postavio a drugo svako ima pravo da ceni nesto za sta je verovatno dao 30 posto vise .

 

Sta ces svi su ovde pametni za druge a za sebe su katastrofa .

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 21 postova
  • Lokacija: nis
  • Motocikl: bice uskoro neki kruzer :)

svaka cast brate! Nisam ni sumnjao da ces ih prodati po ceni kojoj zelis..Jer svaka roba ima svog kupca,bez obzira na cenu... :takoje:

 

A to sto kazes da ima ovde na forumu ljudi koji namerno "spustaju" cenu svojim komentarima,ja sam se licno uverio da ih ima nekoliko, a na forumu sam tek odnedavno :stabre::staa2:

 

Zato svima predlazem ,da ako vam necija cena ne odgovara,zaobidjite lepo oglas i bez nepotrebnog spustanja cene prodavca! HVALA!

 

 

 

 

:takoje:Izvini na off-u @Draza :moto3::moto3:

 

 

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja