Jump to content

Moto Zajednica

plinski uređaj

Recommended Posts

  • U prolazu, 36 postova
  • Lokacija: Ugrinovci,Zemun
  • Motocikl: jawa 250 model 559 i jawa 350 638

Prodajem plinski uređaj koji se nalazio na fiat puntu 1.1 monopoint ubrizgavanje.Komplet sadrži tzv. toro bocu,ventile za benzin i plin,prekidač, štelujući ventil za potrošnju i original ploču koja se montira na usisnu granu.Sve je u potpuno ispravnom stanju.Uređaj je izvađen iz kola zbog dotrajalosti celokupnog vozila.Atest postoji ,ali je izgubljen dokazni papir,a bio je ugrađen u ovlašćenom servisu.Pri ugradnji na auto mobil ,potrebno je kupiti samo nove bakarne cevi za dovod plina.Uređaj se također može ugraditi i na druge tipove vozila,npr yugo,z 101 i slično. Ponude na pp ili broj telefona 0638023233,Nebojša

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 206 postova

ne bih da ti ofujem temu ali ako ti je uno bio monopoint kao sto kazes ta oprema ti i nije za auta tipa yugo,z101....lada a i napisi koje ti je marke uredjaj koja godina prizvodnje

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 36 postova
  • Lokacija: Ugrinovci,Zemun
  • Motocikl: jawa 250 model 559 i jawa 350 638

ne bih da ti ofujem temu ali ako ti je uno bio monopoint kao sto kazes ta oprema ti i nije za auta tipa yugo,z101....lada a i napisi koje ti je marke uredjaj koja godina prizvodnje

uređaj se nalazio na fiat puntu,i to što je bio na mono pointu nema nikakve veze ,isparivač je marke lovato, kao i svi ventili. on je tako reći univerzalan za sve motore do 1300ccm.e sad samo zavisi kako se poveže,može da bude automatski,tj.da sam prebacuje na plin posle dostizanja određene temp. ili da se prebacuje ručno.,to zavisi od načina povezivanja i od toga dali auto ima kompjuter ili ima karburator..ovo pišem čisto da pojasnim situaciju,pošto sam auto mehaničar pa reko ,bar nešto se razumem ha ha!takođe da pojasnim,toro boca znači da je to boca oblika točkai da se većinom ugrađuje na mesto rez. točka.godiše boce ,koliko sam uspeo da vidim je 2004 ili 5...pri montaži na karburator recimo na keca ili slično,dovod plina na motor može da se uradi ili sa original pločom ili direktnim uvođenjem na karburator,izbusi se rupa ,napravi redukcija ,cevčica i na to se montira crevo...

 

ljudi ,dajem ovo jeftino ljudima sa foruma ,kome treba,jestee da nemam papire za to ,ali to se lepo maskira i niko neće ni znati da imate plin a vozićete se za male pare....neka mi policajci sa foruma oproste i zažmure na ovo što sam napisao ha ha ali veeeelika je kriza i ovaj napaćeni srpski narod mora da se snalazi...jbg,tako je kako je...ja toliko.....ćao svma!1zdravo.gifa da,cena je 65 evra....

Promenio član nebojša

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1424 postova
  • Lokacija: KLADOVO, KLADOVO, KLADOVO
  • Motocikl: Mali Plavi Zeka S '06., VFR 800 V-Tec '02., TL 1000s '97., FJR 1300 '02., Gillera Runner FXR '02., Peugeot Vivacity. Suzuki AY 50 Katana - za sada... I SVI LEPI!!!

Druze, stvarno bih ti kupio ovo, ali ga nemam na sta ugraditi. Jbg!!! A cena je vise nego mizerna... Ovo je cisto da ti dam podrsku, i osvezim ti malo oglas, da eventualno neko, kome je to potrebno, ne propusti priliku... :zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 36 postova
  • Lokacija: Ugrinovci,Zemun
  • Motocikl: jawa 250 model 559 i jawa 350 638

Druze, stvarno bih ti kupio ovo, ali ga nemam na sta ugraditi. Jbg!!! A cena je vise nego mizerna... Ovo je cisto da ti dam podrsku, i osvezim ti malo oglas, da eventualno neko, kome je to potrebno, ne propusti priliku... :zdravo:

0takoje.gif0takoje.gif1zdravo.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja