Jump to content

Moto Zajednica

dobra volja

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 823 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: CBF1000FA

hehehe MLADEN ALVIROVIC - NE VERUJEM ! ! ! :nanana:

 

nabaci ti nama neke svoje slike da se mi uverimo ! ! !

 

 

 

Da, da... sa danasnjim izdanjem nekog dnevnog lista !!! :P:zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2234 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200GS ADV 2013

Evo ovako: jel` mozes u sledecoj emisiji SAT da izgovoris "pozdrav za BJB forum" ili tako nekako? Neko ce ko bude to snimio da okaci na You Tube, i eto dokaza!

Inace, ja se nadam da si stvarno Mirkov sin, jer ako jesi, mozete mnogo da nam pomognete u dozivanju svesti vozaca automobila da su uvek na tren od toga da postanu ubice motorcikliste.

Dobro nam dosao! :zdravo:

 

P.S.: vozis li neki motor?

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 64 postova

Evo ovako: jel` mozes u sledecoj emisiji SAT da izgovoris "pozdrav za BJB forum" ili tako nekako? Neko ce ko bude to snimio da okaci na You Tube, i eto dokaza!

Inace, ja se nadam da si stvarno Mirkov sin, jer ako jesi, mozete mnogo da nam pomognete u dozivanju svesti vozaca automobila da su uvek na tren od toga da postanu ubice motorcikliste.

Dobro nam dosao! :zdravo:

 

P.S.: vozis li neki motor?

 

svemu sam se nadao samo ne ovolikoj dobrodoslici. hvala vam momci zaista. ja sam mislio to je ono - dva-tri posalju zdravo-zdravo i gotovo. super

 

za motor ne mogu da se pohvalim - umem, ali ne vozim svakodnevno, svoj nemam, ali nemam ni svoj auto pa opet vozim po dva-tri dnevno. vise volim cetiri tocka makar bio i kvad. ja bih motociklistima dao beneficirani radni staz.

 

kad smo kod emisije i revije bice prilike. pravicemo seriju prica a ja cu vas zvati postavljanjem teme na forumu da dodje ko moze da pomogne u snimanju. lepse je kad ima vise motora i kad je stalno neko drugi, a imam ideje i za neke "saobracajne skrivene kamere". pricacemo o tome

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 121 postova
  • Lokacija: Borča
  • Motocikl: hooooonnddaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Oću i ja da budem na televizor, kaaaad, a vi kako te? Što se tiče bajka ne brini zakurblaćeš i ti, samo je pitanje vremena, jer kome se propušta :muzicari:,:kotlic::kamp:

Dobro došao u ekipu raznoraznu :BJB2:, i podržavam svaku dobru inicijativu koja će pospešiti bezbednost ili nas promovisati u nekom lepšem svetlu,i nek ti je sa srećom bjbajkerisanje

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 768 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: motora bez trenutno

pozdrav i od mene i jedno pitanje.

 

Kad ce na sat tv emisiji ili u sat reviji da bude test nekog automobila sa opisom "ovo nista ne valja ne bi ga kupio da je ostao poslednji na planeti..." sve nesto u rukavicama hvalimo- zameramo i kad covek procita test ne zna dal auto smrdi ili mirise. Ne morate da budete bas ekstremni ko top gear (jes da su popularni i vrh) mi ih ovde gledamo ko diznilend, jer automobili koje oni voze i testiraju retko ko ce od nas voziti osim posle 10 i vise godina polovan. Znaci imate sve uslove da budete postovana institucija samo ako uspete da se otrgnete od tog "podilazenja" uvoznicima i distributerima automobila.

Ako mislite da vam auto kuce ne bi davale automobile na test grdno se varate jer ako ne daju onda i nemaju reklamu (jer test je ipak za njih reklama), a dobronamerna losa kritika moze da utice da doticni uvoznik pojaca taj model nekom dodatnom opremom...

Ma ima pitanja mozemo skup da organzijumo ceo vikend, sa sve gulasijadom i rok vecerima 8)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 64 postova

pozdrav i od mene i jedno pitanje.

 

Kad ce na sat tv emisiji ili u sat reviji da bude test nekog automobila sa opisom "ovo nista ne valja ne bi ga kupio da je ostao poslednji na planeti..." sve nesto u rukavicama hvalimo- zameramo i kad covek procita test ne zna dal auto smrdi ili mirise. Ne morate da budete bas ekstremni ko top gear (jes da su popularni i vrh) mi ih ovde gledamo ko diznilend, jer automobili koje oni voze i testiraju retko ko ce od nas voziti osim posle 10 i vise godina polovan. Znaci imate sve uslove da budete postovana institucija samo ako uspete da se otrgnete od tog "podilazenja" uvoznicima i distributerima automobila.

Ako mislite da vam auto kuce ne bi davale automobile na test grdno se varate jer ako ne daju onda i nemaju reklamu (jer test je ipak za njih reklama), a dobronamerna losa kritika moze da utice da doticni uvoznik pojaca taj model nekom dodatnom opremom...

Ma ima pitanja mozemo skup da organzijumo ceo vikend, sa sve gulasijadom i rok vecerima 8)

 

 

pozdrav,

 

pitanje vezano za testove je veoma cesto i moram da se ne slozim sa konstatacijom da je sve u rukavicama. Pre svega, ne postoji automobil koji je toliko djubre da ga ne bi kupio sve da je poslednji na planeti. To se vise ne pravi i onaj ko to kaze motze da govori iskljucivo sou programa radi jer nema nikakvu odgovornost za to sto kaze. Dakle, ja licno svakom automobilu zamerim ono sto se za vreme provedeno sa njim moze videti, neki put je to problem sa menjacem kao sto je bio kod Jaguara XF (revija SAT Plus od letos), neki put je glupost kao sto je drvena sipka za drzanje haube (Ferrari Enzo pre par godina) a neki put je to banalan polozaj neke sitnice ili naprosto los polozaj upravljaca (Mitusbishi Lancer Ralliart). Ali, okreni-obrni ne postoji katastrofalno los auto u danasnjoj industriji. Suvise se novca ulaze u sve, suvise ljudi radi godinama na razvoju jednog modela da bi bilo ko sebi dopustio totalni promasaj. Kao sto rekoh, ako iko tvrdi drugacije to je samo da bi se napravila bolja fora za snimanje. Ja takodje volim Top Gear kao zabavnu emisiju i vrhunsku razbibrigu, mada veoma cenim Fifth Gear ako hocu nesto da saznam o automobilima. U svakom slucaju ono sto ja pisem u tekstovima i kako teram moje novinare da rade jeste potpuna iskrenost jer mi zivimo od prodaje revije i od gledanosti emisije a ne od reklama (kao sto to drugi casopisi rade). Mi svi primamo palte od toga sto ljudi kupuju reviju a reklame su dodatni budzet za pokrivanje troskova patrola, putovanja na sajmove, kupovine kamera i fotoaparata, finansirnaje testova poput onog paljenja Renoa 4 i tako redom. Ipak, postoji jedna krupna razlika izmedju onoga sto sam godinama radio u Italiji i ovoga ovde - tamo se automobili daju na obican test po mesec dana, kod nas niko zivi ne daje vise od nedelju dana osim ako nije Supertest (a to je 5-6 kola godisnje). Za mesec dana covek moze da zivi sa automobilom i svasta da vidi, da ga vozi i po kisi i po danu i nocu. Za nedelju dana, dok se potrosi vreme na snimanje, fotografisanje, merenje performansi na stazi ne ostaje bas mnogo. Zato su zamerke ponekad povrsne jer moze biti da je auto bio kod nas tri-cetiri dana. Ono sto je najvaznije - ne postoji idealan automobil, ali ne postoji potpuno los automobil.

 

Ovo je tema o kojoj rado pricam i rado mozemo da ukrstimo misljenja. Stojim iza onoga sto kazem ali smatram da ljudi koji gledaju moj posao sastrane, iz publike, mnogo bolje mogu da vide neke stvari

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Šta reći?, 399 postova
  • Lokacija: Branicevski okrug

Dobrodosao Mladene 1zdravo.gif

cini mi se da malo vise kudite neke automobile(npr.BMW-a,)a malo vise favorizujete hyundai-ja...razumem ja,i sponzorstvo i sve,ali morate biti vise pravedniji...

Sve najbolje!1zdravo.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 228 postova
  • Lokacija: Zajecar
  • Motocikl: Aprilia Caponord ETV 1000 ccm

Pozdrav za Mladena 2dobrodosli2.gif i dobro dosao. Ja prodao kola da bi kupio motor te se uclanio u ovo fino drustvance da bi citao malo viseo ljubimcima na dva tocka a za automobile verovatno postoje neki drugi forumi. Daj bre Mirko nesto malo vise o nasim ljubimcima, testovi, predstavljanja, sigurna voznja,putopisi sa motorima (nasi putopisi su zanimljiviji i intresantniji od ovih sa cetri tocka) a i nesto moze i o starijim motociklima, nemamo nazalost bas svi novije modele. Ima nas dosta u ovoj Srbiji koji teramo dvotockase. A od sledece godine mozes da posetite i moto skupove po Srbiji da vide i drugi kako se druzimo i sta se vozi .

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2234 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200GS ADV 2013

Dve preporuke. Ako volis putovanja, idi na deo PUTOPISI http://forum.bjbiker...um/66-putopisi/ ,

a druga je (posto si se uclanio ovde a nemas motor, a ne vidim ni neku zelju da ga imas), pa pretpostavljam da zelis da cujes sta imamo da ti kazemo, pitamo ili posavetujemo:

otvori negde, recimo u opstim temama, svoju temu, nazovi je po sebi, emisiji, ma bilo kako samo da je jasno o cemu je. Tu bi mogli da diskutujemo, postavljamo jedni drugima pitanja koja bi ti bila interesantna sa profesionalnog gledista, mozda organizovali (sto ti pomenu) neku zajednicku akciju vezanu za bezbednost (ne samo za motoriste, ima nas dosta koji vozimo i automobile), itd.

U svakom slucaju, prolutaj malo forumom, vidi koliko je vec dobrotvornih i drugih akcija uradjeno, pa vidi mozemo li si medjusobno pomoci.

Jos jednom, DOBRODOSAO !!!

P.S.: mozda te i preobratimo pa kupis motor! :lol::zdravo:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 768 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: motora bez trenutno

pozdrav i od mene i jedno pitanje.

 

Kad ce na sat tv emisiji ili u sat reviji da bude test nekog automobila sa opisom "ovo nista ne valja ne bi ga kupio da je ostao poslednji na planeti..." sve nesto u rukavicama hvalimo- zameramo i kad covek procita test ne zna dal auto smrdi ili mirise. Ne morate da budete bas ekstremni ko top gear (jes da su popularni i vrh) mi ih ovde gledamo ko diznilend, jer automobili koje oni voze i testiraju retko ko ce od nas voziti osim posle 10 i vise godina polovan. Znaci imate sve uslove da budete postovana institucija samo ako uspete da se otrgnete od tog "podilazenja" uvoznicima i distributerima automobila.

Ako mislite da vam auto kuce ne bi davale automobile na test grdno se varate jer ako ne daju onda i nemaju reklamu (jer test je ipak za njih reklama), a dobronamerna losa kritika moze da utice da doticni uvoznik pojaca taj model nekom dodatnom opremom...

Ma ima pitanja mozemo skup da organzijumo ceo vikend, sa sve gulasijadom i rok vecerima 8)

 

 

pozdrav,

 

pitanje vezano za testove je veoma cesto i moram da se ne slozim sa konstatacijom da je sve u rukavicama. Pre svega, ne postoji automobil koji je toliko djubre da ga ne bi kupio sve da je poslednji na planeti. To se vise ne pravi i onaj ko to kaze motze da govori iskljucivo sou programa radi jer nema nikakvu odgovornost za to sto kaze. Dakle, ja licno svakom automobilu zamerim ono sto se za vreme provedeno sa njim moze videti, neki put je to problem sa menjacem kao sto je bio kod Jaguara XF (revija SAT Plus od letos), neki put je glupost kao sto je drvena sipka za drzanje haube (Ferrari Enzo pre par godina) a neki put je to banalan polozaj neke sitnice ili naprosto los polozaj upravljaca (Mitusbishi Lancer Ralliart). Ali, okreni-obrni ne postoji katastrofalno los auto u danasnjoj industriji. Suvise se novca ulaze u sve, suvise ljudi radi godinama na razvoju jednog modela da bi bilo ko sebi dopustio totalni promasaj. Kao sto rekoh, ako iko tvrdi drugacije to je samo da bi se napravila bolja fora za snimanje. Ja takodje volim Top Gear kao zabavnu emisiju i vrhunsku razbibrigu, mada veoma cenim Fifth Gear ako hocu nesto da saznam o automobilima. U svakom slucaju ono sto ja pisem u tekstovima i kako teram moje novinare da rade jeste potpuna iskrenost jer mi zivimo od prodaje revije i od gledanosti emisije a ne od reklama (kao sto to drugi casopisi rade). Mi svi primamo palte od toga sto ljudi kupuju reviju a reklame su dodatni budzet za pokrivanje troskova patrola, putovanja na sajmove, kupovine kamera i fotoaparata, finansirnaje testova poput onog paljenja Renoa 4 i tako redom. Ipak, postoji jedna krupna razlika izmedju onoga sto sam godinama radio u Italiji i ovoga ovde - tamo se automobili daju na obican test po mesec dana, kod nas niko zivi ne daje vise od nedelju dana osim ako nije Supertest (a to je 5-6 kola godisnje). Za mesec dana covek moze da zivi sa automobilom i svasta da vidi, da ga vozi i po kisi i po danu i nocu. Za nedelju dana, dok se potrosi vreme na snimanje, fotografisanje, merenje performansi na stazi ne ostaje bas mnogo. Zato su zamerke ponekad povrsne jer moze biti da je auto bio kod nas tri-cetiri dana. Ono sto je najvaznije - ne postoji idealan automobil, ali ne postoji potpuno los automobil.

 

Ovo je tema o kojoj rado pricam i rado mozemo da ukrstimo misljenja. Stojim iza onoga sto kazem ali smatram da ljudi koji gledaju moj posao sastrane, iz publike, mnogo bolje mogu da vide neke stvari

mozda sam bio pre ostar ali evo samo jedne konstatacije. automobilska industrija je postala konfekciska (ni moto ne zaostaje) sajmovi ko modne revije, novi modeli svake godine, kobajagi ima ovo ono novo a u stvari samo nakrcani sa jos nepotrebne elektronike koju moras da platis, iako ti ne treba, a sustinski niceg novog tu nema malo reprogramirali prese napravili nove karoserije jer imaju mogucnosti izmenili malo unutrasnjost pa fini materijali i lepi stepovi u sportskoj varijanti ,dodali dvd ko da mozes da vozis i gledas film itd. Znaci isto ko iphone 1.2.3.4.5 a sa svima telefoniras isto. Redovno citam sat reviju i pratim emisiju na tv-u. Krajnje vreme je da se malo nesto menja, nemojte svake godine patrolu do grcke i crne gore ko da narod nigde vise ne ide. idite u patrolu do italije sicilije maroka spanije. Zadnje 4 godine idete u crnu goru ko da se nesto promenilo u kanjonu morace crnogorci napravili auto stradu sa sest traka za godinu dana pa ajd da vidimo.

Al dobro ti nama doso, lepo cemo se druziti

p.s. da bi potkrepio svoju tvrdnju da automobile prave za gledanje i jednu sezonu evo ovog linka sa 50 najprodavanijih automobila u istoriji:

http://whoartnow.hubpages.com/hub/Top-50-Best-Selling-Cars-Of-All-Time

p.p.s. neki stariji ce se i rasplakati kad se sete kakve su to masine bile napravljene da traju vecno 8)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 64 postova

pozdrav i od mene i jedno pitanje.

 

Kad ce na sat tv emisiji ili u sat reviji da bude test nekog automobila sa opisom "ovo nista ne valja ne bi ga kupio da je ostao poslednji na planeti..." sve nesto u rukavicama hvalimo- zameramo i kad covek procita test ne zna dal auto smrdi ili mirise. Ne morate da budete bas ekstremni ko top gear (jes da su popularni i vrh) mi ih ovde gledamo ko diznilend, jer automobili koje oni voze i testiraju retko ko ce od nas voziti osim posle 10 i vise godina polovan. Znaci imate sve uslove da budete postovana institucija samo ako uspete da se otrgnete od tog "podilazenja" uvoznicima i distributerima automobila.

Ako mislite da vam auto kuce ne bi davale automobile na test grdno se varate jer ako ne daju onda i nemaju reklamu (jer test je ipak za njih reklama), a dobronamerna losa kritika moze da utice da doticni uvoznik pojaca taj model nekom dodatnom opremom...

Ma ima pitanja mozemo skup da organzijumo ceo vikend, sa sve gulasijadom i rok vecerima 8)

 

 

pozdrav,

 

pitanje vezano za testove je veoma cesto i moram da se ne slozim sa konstatacijom da je sve u rukavicama. Pre svega, ne postoji automobil koji je toliko djubre da ga ne bi kupio sve da je poslednji na planeti. To se vise ne pravi i onaj ko to kaze motze da govori iskljucivo sou programa radi jer nema nikakvu odgovornost za to sto kaze. Dakle, ja licno svakom automobilu zamerim ono sto se za vreme provedeno sa njim moze videti, neki put je to problem sa menjacem kao sto je bio kod Jaguara XF (revija SAT Plus od letos), neki put je glupost kao sto je drvena sipka za drzanje haube (Ferrari Enzo pre par godina) a neki put je to banalan polozaj neke sitnice ili naprosto los polozaj upravljaca (Mitusbishi Lancer Ralliart). Ali, okreni-obrni ne postoji katastrofalno los auto u danasnjoj industriji. Suvise se novca ulaze u sve, suvise ljudi radi godinama na razvoju jednog modela da bi bilo ko sebi dopustio totalni promasaj. Kao sto rekoh, ako iko tvrdi drugacije to je samo da bi se napravila bolja fora za snimanje. Ja takodje volim Top Gear kao zabavnu emisiju i vrhunsku razbibrigu, mada veoma cenim Fifth Gear ako hocu nesto da saznam o automobilima. U svakom slucaju ono sto ja pisem u tekstovima i kako teram moje novinare da rade jeste potpuna iskrenost jer mi zivimo od prodaje revije i od gledanosti emisije a ne od reklama (kao sto to drugi casopisi rade). Mi svi primamo palte od toga sto ljudi kupuju reviju a reklame su dodatni budzet za pokrivanje troskova patrola, putovanja na sajmove, kupovine kamera i fotoaparata, finansirnaje testova poput onog paljenja Renoa 4 i tako redom. Ipak, postoji jedna krupna razlika izmedju onoga sto sam godinama radio u Italiji i ovoga ovde - tamo se automobili daju na obican test po mesec dana, kod nas niko zivi ne daje vise od nedelju dana osim ako nije Supertest (a to je 5-6 kola godisnje). Za mesec dana covek moze da zivi sa automobilom i svasta da vidi, da ga vozi i po kisi i po danu i nocu. Za nedelju dana, dok se potrosi vreme na snimanje, fotografisanje, merenje performansi na stazi ne ostaje bas mnogo. Zato su zamerke ponekad povrsne jer moze biti da je auto bio kod nas tri-cetiri dana. Ono sto je najvaznije - ne postoji idealan automobil, ali ne postoji potpuno los automobil.

 

Ovo je tema o kojoj rado pricam i rado mozemo da ukrstimo misljenja. Stojim iza onoga sto kazem ali smatram da ljudi koji gledaju moj posao sastrane, iz publike, mnogo bolje mogu da vide neke stvari

mozda sam bio pre ostar ali evo samo jedne konstatacije. automobilska industrija je postala konfekciska (ni moto ne zaostaje) sajmovi ko modne revije, novi modeli svake godine, kobajagi ima ovo ono novo a u stvari samo nakrcani sa jos nepotrebne elektronike koju moras da platis, iako ti ne treba, a sustinski niceg novog tu nema malo reprogramirali prese napravili nove karoserije jer imaju mogucnosti izmenili malo unutrasnjost pa fini materijali i lepi stepovi u sportskoj varijanti ,dodali dvd ko da mozes da vozis i gledas film itd. Znaci isto ko iphone 1.2.3.4.5 a sa svima telefoniras isto. Redovno citam sat reviju i pratim emisiju na tv-u. Krajnje vreme je da se malo nesto menja, nemojte svake godine patrolu do grcke i crne gore ko da narod nigde vise ne ide. idite u patrolu do italije sicilije maroka spanije. Zadnje 4 godine idete u crnu goru ko da se nesto promenilo u kanjonu morace crnogorci napravili auto stradu sa sest traka za godinu dana pa ajd da vidimo.

Al dobro ti nama doso, lepo cemo se druziti

p.s. da bi potkrepio svoju tvrdnju da automobile prave za gledanje i jednu sezonu evo ovog linka sa 50 najprodavanijih automobila u istoriji:

http://whoartnow.hub...ars-Of-All-Time

p.p.s. neki stariji ce se i rasplakati kad se sete kakve su to masine bile napravljene da traju vecno 8)

 

Da si u pravu, u pravu si. Nekada je bio dogadjaj otici na sajam u Frankfurt, Tokijo, Detroit. Jedva si cekao da vidis sta ima. Sad ne moras ni da ides koliko je sve postala masovna industrija. Tu i tamo neko izleti iz klisea, ponudi nesto neocekivano, napravi dva koraka napred. Ali to je retko. To je mozda razlog sto ponekad deluje da se o korejcima prica poztivnije. Oni su do juce pravili kante, a gledaj ih danas. Novi Hyundai i30 ni u jednom jedinom srafu nije losiji od bilo kog "nemca", a koliko juce smo im se smejali. Inace, sto se patrola tice one se prave do destinacija gde ide vecina. Pre sezone se prica sa agencijama da vidimo sta je aktuelno i onda odlucujemo. Proizvodnja patrole je jedna veoma naporna, komplikovana i skupa stvar. Recimo, da bi se snimio put od Bgd to Budve putovanje traje najmanje tri dana. Dodjemo dole, snimimo odjavu i nazad i to najcesce nocu jer moramo da stignemo na vreme da bi se odmah montirala i emitovala emisija. Nema poente da je snimimo sada a pustamo za mesec dana jer ko zna sta ce na putu da se promeni. Zato se rade patrole do mesta gde vecina trazi. Ove, nazalost za nas jos egzoticne, destinacije poput Italije i Spanije su nesto o cemu smo puno razmisljali ali bi snimanje ukupno trajalo 7-9 dana a gledanost bi bila onako. Hteli smo i do Turske da idemo ali smo opeceni pricom o Bugarskoj. Naime, pravili smo do tamo nekoliko puta patrolu zbog velikog broja ljudi koji je letovao ali se ispostavilo da skoro niko ne ide kolima, manje od 3%, pa onda i patrola nema bas previse smisla a to celo putanje je cca 1800 km. Kompromisi, kompromisi

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 469 postova
  • Lokacija: BG

Upoznali smo se na razgovoru kod Vas za posao trenera bezbedne voznje, pre jedno 2 godine, od mnogo prijava ostali smo ja i jos jedan, ali nazalost Ja sam morao da odustanem na kraju jer mi nije bila prilika da zapocnem tada posao u Navaku. Utisak mi je bio krajnje korektan od strane tebe i Mirka, secas se da je on prokomentarisao- "e najzad neko ko je usao nasmejan, pruzio ruku i pozeleo srecan rad"! :zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 26 postova
  • Motocikl: 660 ccm

U svakom slucaju ono sto ja pisem u tekstovima i kako teram moje novinare da rade jeste potpuna iskrenost jer mi zivimo od prodaje revije i od gledanosti emisije a ne od reklama (kao sto to drugi casopisi rade). Mi svi primamo palte od toga sto ljudi kupuju reviju a reklame su dodatni budzet za pokrivanje troskova patrola, putovanja na sajmove, kupovine kamera i fotoaparata, finansirnaje testova poput onog paljenja Renoa 4 i tako redom.

 

ma daj, mladene....

 

kafa.gif

 

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 823 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: CBF1000FA

Dve preporuke. Ako volis putovanja, idi na deo PUTOPISI http://forum.bjbiker...um/66-putopisi/ ,

a druga je (posto si se uclanio ovde a nemas motor, a ne vidim ni neku zelju da ga imas), pa pretpostavljam da zelis da cujes sta imamo da ti kazemo, pitamo ili posavetujemo:

otvori negde, recimo u opstim temama, svoju temu, nazovi je po sebi, emisiji, ma bilo kako samo da je jasno o cemu je. Tu bi mogli da diskutujemo, postavljamo jedni drugima pitanja koja bi ti bila interesantna sa profesionalnog gledista, mozda organizovali (sto ti pomenu) neku zajednicku akciju vezanu za bezbednost (ne samo za motoriste, ima nas dosta koji vozimo i automobile), itd.

U svakom slucaju, prolutaj malo forumom, vidi koliko je vec dobrotvornih i drugih akcija uradjeno, pa vidi mozemo li si medjusobno pomoci.

Jos jednom, DOBRODOSAO !!!

P.S.: mozda te i preobratimo pa kupis motor! :lol::zdravo:

 

Tacno tako!!! Ovo postaje vec :offtopic:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja