Jump to content

Moto Zajednica

koliko nas ima koji vozimo kineze

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 124 postova
  • Lokacija: Vrsac
  • Motocikl: jinlun 250v Challenger

ja sam br. 24 !!! Stigao Challenger, a on posto ima V motor, racuna se kao dva...salim se naravno...nego momci nisu mi jasni svi ovi koji zalaze u Kinesku imperiju a voze japance (ok, mozda su ranije vozili kineze), ali oni dolaze tu da podjebavaju, posebno Mikulanac i jos neki...moze neka mala pomoc sa Vase strane oko toga, neprestano mi off-uje post-ove, a ja sam samo nov u ovome i potrebni su mi saveti...

kako stati takvim likovima na put :dexterr: ???

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • MC Coyote, 273 postova
  • Lokacija: Pančevo
  • Motocikl: Honda CBR1000 F

ja sam br. 24 !!! Stigao Challenger, a on posto ima V motor, racuna se kao dva...salim se naravno...nego momci nisu mi jasni svi ovi koji zalaze u Kinesku imperiju a voze japance (ok, mozda su ranije vozili kineze), ali oni dolaze tu da podjebavaju, posebno Mikulanac i jos neki...moze neka mala pomoc sa Vase strane oko toga, neprestano mi off-uje post-ove, a ja sam samo nov u ovome i potrebni su mi saveti...

kako stati takvim likovima na put :dexterr: ???

 

Iskuliras ga,nije samo to slucaj sa kinezima,niko nije veci i bolji bajker samo sto ima vise para da kupi bolji motor. A mozda je odrastao u takvoj sredini gde su i njega kada je pocinjao zahebavali. Pa ce on sada tebi da vrati. Eh da i moj matori je 26 hehehe :zdravo:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 219 postova
  • Lokacija: Sremska Mitrovica
  • Motocikl: Yamaha FJ1100, Kawasaki GTR1000, Honda VF500F(II), Honda VF500F, NSU Pretis 175, Suzuki DR750S Big, Honda XL600LM

27 i na srecu nemam toliko godina ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 124 postova
  • Lokacija: Vrsac
  • Motocikl: jinlun 250v Challenger

Do proleca ce nas biti 50 , ALI to je 50 aktivnih clanova BJ foruma, a samim tim i ljudi tj coperasa koji su motor kupili da bi se druzili, isli na skupove, moto izlete i dr...za razliku od one druge kategorije koji su motor kupili da bi lovili cice, vozili se od tacke A do tacke B (retko kad tacke C):jok:...

E zato, braco moja, koliko god da nas bude do proleca, a bice 50-ak, da se svi skupimo na jednom moto skupu u Jasenovu

mapa

(selo izmedju Vrsca i Bele Crkve, kroz selo protice reka Karas, ima idealna mesta i pozicije za kampove, kako manje, tako i vece, postoje i extra mesta u prirodi gde reka Karas pravi prirodne slapove, gatove i vodopade, a za ta mesta znam samo JA :nanana:(msm samo ja od svih Vrscana, pa cak i nekih Jasenovaca, jer sam odrastao u tom selu, svaki vikend kod babe na selo, raspusti itd) i organizovacu skup za jedan vikend, sve cu ja troskove srediti sa MZ Jasenovo i nekim rock grupama u usponu iz VS, a vase je samo da dodjete...samo mu jos ime nisam smislio, tu mi je potrebna pomoc i naravno PLAKAT za taj susret...

npr Prvi moto-skup coperasa u sluzbi kineskih motocikala u godini zmaja !!!

svaka Vasa ideja je dobrodosla...ocekujem ludi provod i zezanje i nadam se da ce moci da se uhvati neki zadnji vikend u martu za taj skup (sto sve zavisi od vremenske prognoze, ali koliko sam ja gledao, sledeca godina ce biti izuzetno topla, pa 2012 >:(!!!), eventualno pocetkom aprila, ali u svakom slucaju bi bilo extra kada bi to bio i zvanicni prvi moto skup 2012, jer ne zaboravite da je Beli i dalje predsednik MAS i da hoce da izadje u susret, a i znamo se...

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 349 postova
  • Lokacija: Нови Сад Србија
  • Motocikl: Gazela

Do proleca ce nas biti 50 , ALI to je 50 aktivnih clanova BJ foruma, a samim tim i ljudi tj coperasa koji su motor kupili da bi se druzili, isli na skupove, moto izlete i dr...za razliku od one druge kategorije koji su motor kupili da bi lovili cice, vozili se od tacke A do tacke B (retko kad tacke C):jok:...

E zato, braco moja, koliko god da nas bude do proleca, a bice 50-ak, da se svi skupimo na jednom moto skupu u Jasenovu

mapa

(selo izmedju Vrsca i Bele Crkve, kroz selo protice reka Karas, ima idealna mesta i pozicije za kampove, kako manje, tako i vece, postoje i extra mesta u prirodi gde reka Karas pravi prirodne slapove, gatove i vodopade, a za ta mesta znam samo JA :nanana:(msm samo ja od svih Vrscana, pa cak i nekih Jasenovaca, jer sam odrastao u tom selu, svaki vikend kod babe na selo, raspusti itd) i organizovacu skup za jedan vikend, sve cu ja troskove srediti sa MZ Jasenovo i nekim rock grupama u usponu iz VS, a vase je samo da dodjete...samo mu jos ime nisam smislio, tu mi je potrebna pomoc i naravno PLAKAT za taj susret...

npr Prvi moto-skup coperasa u sluzbi kineskih motocikala u godini zmaja !!!

svaka Vasa ideja je dobrodosla...ocekujem ludi provod i zezanje i nadam se da ce moci da se uhvati neki zadnji vikend u martu za taj skup (sto sve zavisi od vremenske prognoze, ali koliko sam ja gledao, sledeca godina ce biti izuzetno topla, pa 2012 >:(!!!), eventualno pocetkom aprila, ali u svakom slucaju bi bilo extra kada bi to bio i zvanicni prvi moto skup 2012, jer ne zaboravite da je Beli i dalje predsednik MAS i da hoce da izadje u susret, a i znamo se...

 

Подржавам...долазим :moto3:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1125 postova
  • Lokacija: Novi Beograd-blok 61
  • Motocikl: MV Agusta 800 Brutale

Evo ja 30

 

Povratnik medju kineze, a jel na taj skup može da se dodje sa japancem, a da pokažem saobraćajnu od kineza ::)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 58 postova
  • Lokacija: Beograd - Čukarica
  • Motocikl: Sprint Prince

Ajd da uzmem:

 

31

 

Motor: Sprint Prince Amads Jinlun 125 cm3 (nisu 4 komada, nego jedan :P:jee::lud: )

I danas ga vozio, relacija: Cukarica, Ruzveltova, Stari grad, Zemun, Batajnica, Ugrinovci, autoput, Ruzveltova, Cukarica. Jes zima, jes da vozim auto, al na Sprintu me niko ne zaustavlja :)

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 5 postova

Vratio se i ja na ovaj forum posle duze pauze ... 33, ako se racunam, vozim 50cc kineza (sqter) , polako pripremam roditelje za neki 125cc sm :D i jos imam Tomos A3, koji je u fazi raspadanja, ali sad cu da ga popravljam ako bog da. :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 77 postova
  • Lokacija: Žabljane, Vucje, Srbija
  • Motocikl: Sprint Prince 125 i Kawasaki GPZ 500s

Pozdrav. niste nesto prokomentarisali moj predlog za plakat prvog susreta SRBKineza. da ipak ja uzmem broj 34 sa svojim Princem 125.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1003 postova
  • Lokacija: Novi Sad-Sabac
  • Motocikl: Suzuki DR-Z400, Yamaha TMax 500, Qingqi qm 200

Па сад... Тај сусрет свакако не би био први...

 

Ja sam onda nesto propustio. Gde je odrzan prvi skup kineza ?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja