Jump to content

Moto Zajednica

Kymco Grand Dink 125

Recommended Posts

  • U prolazu, 51 postova
  • Motocikl: ER6N

Pa da počnem :moto3:

 

Motor je u odličnom stanju, vodi se na moje ime, treći sam vlasnik ali ga je prvi vlasnik vozio samo 2-3 meseca i prodao drugu tako da sam praktično drugi. Inače, motor je kupljen krajem 2005 i tad je prešao par stotina kilometara tako da kao da je 2006. Održavan je sve vreme u ovlašćenom servisu u KDM-u do 16,000km a nakon toga kod Neše(neki ga znaju kao Meda) na Novom Beogradu.

Kupio sam ga u februaru ove godine i tad zamenio:

-kaiš

-rolnice

-filtere

-ulje u motoru i menjaču

-svećice

-antifriz

-čišćenje ventila

-nove Dunlop GT 301 gume(po nekima najbolje za skuter)

 

Na 18,200 zamenjeno:

-ulje u motoru

-filter vazduha

-očišćena svećica i prenos

-provera kompletnog motora

Uz motor ide Kappa kofer K35NT i Kappa nosač kofera, OJ termo "kecelja", cerada.

 

Na motoru je BUKVALNO sve zamenjeno i osim redovnog menjanja ulja i filtera mirni ste 2 sezone.

 

Cena je za keš, u zameni može SV, Hornet, Bandit ili tako nešto uz moju doplatu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 51 postova
  • Motocikl: ER6N

Vidim ja da sam svašta zaboravio pošto sam kopirao sa polovnih automobila :moto3:

 

Cena je 1.300€ preko neta, a uživo naravno moguć svaki dogovor :takoje:

 

P.S. Registrovan do 12.03.2012.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1050 postova
  • Lokacija: BGD, Serbia
  • Motocikl: CBR600RR , CBR600F , Burgman400

@Lencuga ... ja cu ti kazem umesto njega , da mu je to preskupo ;) nije hteo da doplati 1000 za SV 2003 jer je lik za kesh trazio 1700e

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 27 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha FZ6

@Dutchman

kad vec offiras... pa na njegovom mestu ni ja ne bih doplatio te pare za SV 2003 god.

 

ja kad sam menjao grand dinka za fz6, lepo smo oduzeli cene za kes i to je to... Jedan drugi decko koji je prodavao mladjeg SV-a trazio mi je doplatu od 3500eur za motor za koji je za kes trazio 4000eur. Pitanje je da li za kes dobio tih 3500eur, ako jeste svaka mu cast. Treba se bar truditi da budes realan, svi smo mi skloni da precenimo svoje vozilo. Mislim da je njegova cena za ovog grand dinka realna ali sam skuter nije nesto trazen.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 767 postova
  • Lokacija: Mladenovac
  • Motocikl: Yamaha R1 2006, Yamaha R1 2008, Honda 600RR 2006, Kawasaki ZZR 600 1995

Da bacim i ja jedan off, stoji Clio u oglasima 1100e, u zameni pise 1700e.

Ja Yuga cenim 400e, u zameni isto dizem cenu koliko i bilo ko drugi i to je jasno kao dan.

Glavno kaze meni lik posto si ti mene zvao za zamenu, Clio je u zameni 1700e, ja ti Yuga priznam 400e i ti meni dodjes jos 1300e.

Ja mu kazem cekaj, da ti dam Yuga i doplatim 1300e a za kes trazi 1100e sto znaci da bi ga dao i za 1000e? Ko je sad tu lud? :neznam::lol:

 

U svakom slucaju skuter je odlican, komsija je ima vec 5 godina od 50ccm i osim sto smo menjali na 16 000km klip i karike, nista vise se nije pokvarilo a inace vec duze vreme planira da uzme 125 ili 250 ako bude imao mogucnosti.

 

Srecno sa prodajom! :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 51 postova
  • Motocikl: ER6N

@Dutchman

kad vec offiras... pa na njegovom mestu ni ja ne bih doplatio te pare za SV 2003 god.

 

ja kad sam menjao grand dinka za fz6, lepo smo oduzeli cene za kes i to je to... Jedan drugi decko koji je prodavao mladjeg SV-a trazio mi je doplatu od 3500eur za motor za koji je za kes trazio 4000eur. Pitanje je da li za kes dobio tih 3500eur, ako jeste svaka mu cast. Treba se bar truditi da budes realan, svi smo mi skloni da precenimo svoje vozilo. Mislim da je njegova cena za ovog grand dinka realna ali sam skuter nije nesto trazen.

U tome i jeste poenta. Nemam nameru da placam neciju alavost a ako neko misli da nisam realan sa cenom nek iznese svoje razloge za tako misljenje i svoju ponudu pa ko zna....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 27 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha FZ6

Ma naravno... Svaka ponuda je ponuda ma kakva ona bila. Spekulacija pa pljuvanje je ipak nesto sto moze biti uvredljivo.

 

Ja bih sugerisao uredjivacima da sve od pomenutog off-a bude uklonjeno jer mi se cini da je maliciozno.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja