Jump to content

Moto Zajednica

Konačno proradio NAVAK

Recommended Posts

  • Drug član, 1192 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: R6

post-5182-0-35326700-1321362529_thumb.jpgpost-5182-0-60425700-1321362511_thumb.jpgpost-5182-0-31019900-1321362497_thumb.jpgevo malo slika sa prvog treninga na navakupost-5182-0-57577200-1321362481_thumb.jpg

Bas lepo! Druze, kada je ovo bilo?

 

krajem septembra,bili su uglavnom svi iz domaceg prvenstva

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 465 postova
  • Motocikl: Suzuki gsx r 600 k8

Lep vikend je za nama. Bas sam se lepo provozao sa ekipom. Sada vec razisljam o nekoj stazi. Ima li neko info kada se planira prvi termin na NAVAKu. Posto je najblize, a i ovo je tema.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 12759 postova
  • Lokacija: Buda/Szigliget
  • Motocikl: CB 360 / . SV 650 / GSXR600(ukraden) / GSX-R 750

Mislim da je Huja jedina opcija za sad, pošto ovi sa NAVAK-a prave famu oko svega pa će vervatno i oko kalendara.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 232 postova
  • Lokacija: Pecinci

Mislim da je Huja jedina opcija za sad, pošto ovi sa NAVAK-a prave famu oko svega pa će vervatno i oko kalendara.

 

vi ocigledno imate viska para1jezik.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1192 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: R6

Lep vikend je za nama. Bas sam se lepo provozao sa ekipom. Sada vec razisljam o nekoj stazi. Ima li neko info kada se planira prvi termin na NAVAKu. Posto je najblize, a i ovo je tema.

 

pa ni bl nije daleko,:moto3:idemo na grobnik pocetkom maja pa ako zelis pridruzi se,cekamo za navak da se severian dogovori :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2110 postova
  • Lokacija: Zrenjanin
  • Motocikl: Suzuki GSX-R 1000 L1 SBK; MV Agusta F4 1000 S; Ducati 996 S; Aprilia RSV4 RF; Suzuki GSX-S 1000 M0; Suzuki GSF 1200 N

Pratim! :Mina:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 12759 postova
  • Lokacija: Buda/Szigliget
  • Motocikl: CB 360 / . SV 650 / GSXR600(ukraden) / GSX-R 750

Mislim da je Huja jedina opcija za sad, pošto ovi sa NAVAK-a prave famu oko svega pa će vervatno i oko kalendara.

 

vi ocigledno imate viska para1jezik.gif

 

Ja koliko god da imam nije mi dosta te bi se pre reklo da imam manjak para

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • bez čvaraka, 1212 postova
  • Lokacija: na severu
  • Motocikl: Naked u najavi

Po toj logici svi mi koji imamo motore imamo viška para. Znam da nisi ozbiljan, a da jesi mogao bih da te ubeđujem zašto je dobro voziti na stazi i koliko je bezbednije nego na putu = samim tim i jeftinije.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svakom po zasluzi, 12234 postova
  • Lokacija: NBGD - KN04ET
  • Motocikl: Honde Transalp, plavi i narandžasti, oba za dečake

Sa današnjeg snimanja emisije SAT na Navaku

 

IMG_20120322_124129 (Medium).jpg IMG_20120322_124149 (Medium).jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svakom po zasluzi, 12234 postova
  • Lokacija: NBGD - KN04ET
  • Motocikl: Honde Transalp, plavi i narandžasti, oba za dečake

Dok su drugari bili na snimanju emisije koju možete pogledati u nedelju, Severian i ja nismo izdržali da ne obrnemo koji krug :moto3:

 

Prijatno sam se iznenadio, novi crni asfalt na velikom delu staze, drži gume kao mutav :) Dovršavaju se crveno - beli ivičnjaci, postavljene su zaštitne barijere - gume.

 

Bar pola sata smo proveli u prijatnom razgovoru sa Mladenom Alvirovićem, Severian će vam preneti sadržaj vrlo konstruktivnog i prijateljskog razgovora ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 8142 postova

Evo, danuh dušom malo (kada se vozi preko dana, onda posao mora da se odradi popodne i noću :lol:)

 

Elem, dogovor sa NAVAKOM je sledeći:

 

Ideja je da prvi track-day ove sezone bude organizovan 22. Aprila. Za motore će biti rezervisan prvi deo dana, dakle pre nego automobili isprljaju i umaste stazu ;).

 

Videćemo koliko će biti interesovanje u okviru naše BJB moto zajednice, ali ideja je da za ovaj prvi termin napravimo dve grupe po 15 vozača. Obe grupe bi vozile 25min po izlasku na stazu, sa 5min čišćenja staze između grupa. Kao što znate (za ekipu koja je bila prvi put) staza je optimalna za 15-ak motora, tj. svi se lepo rasporede po stazi.

 

Koliko izlazaka na stazu će biti, zavisi od naše inicijative (2 ili 3 ili šta god). NAVAK je otvoren za saradnju i dogovor, na obostrano zadovoljstvo. Cena će zavisiti od vremena koje zauzmemo stazu (što zavisi od broja izlazaka, tj. 2 grupe za 1 izlazak zauzimaju stazu 1h). Konkretne cifre su stvar dogovora sa NAVAKOM, ali verujte, sve što se danas spominjalo kao opcija je zaista fer, za nas dosta bolje nego uobičajeno i na obostrano zadovoljstvo (svakako mnogo, mnogo povoljnije nego bilo šta u okruženju, a da je ove klase).

 

Kada formiramo broj ljudi i kakav track-day želimo (koliko izlazaka na stazu), dobićemo i konretnu cenu.

 

Inače, za one koji ne znaju - staze je ODLIČNA i super zabavna za svaku vrstu motora i zaista svakome preporučujem izlazak, makar za probu (a ko ode jednom, garantujem da se navuče). I ovi naši momci trkači iz ove teme su SJAJNI i zaista mnogo može da se nauči o vožnji od njih. Uostalom, što nas bude više - track-dani će biti češći i uslovi će biti povoljniji. Ako bude dovoljno interesovanja sledeći track-day biće već u maju i moguće je i da pravimo ceo dan samo za motore.

 

I jedna eKsKluzivna info: na stazi se završava i izgradnja ivičnjaka (bravo za NAVAK!).

 

'Ajde zainteresovani - jurite svoje ekipe, nagovarajte ih i prijavljujte se! Udruženi dobićemo ono što smo sanjali - pristupačnu, a pravu stazu takoreći na pragu!

 

Inicijalno prijavljivanje može da krene ovde u temi.

 

Dakle, preliminarno zainteresovani za dan na stazi, 22. Aprila (nedelja):

 

1. Severian

2.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 12759 postova
  • Lokacija: Buda/Szigliget
  • Motocikl: CB 360 / . SV 650 / GSXR600(ukraden) / GSX-R 750

(svakako mnogo, mnogo povoljnije nego bilo šta u okruženju, a da je ove klase).

 

Šta, jeftinije od Banja Luke?!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 12759 postova
  • Lokacija: Buda/Szigliget
  • Motocikl: CB 360 / . SV 650 / GSXR600(ukraden) / GSX-R 750
novi crni asfalt na velikom delu staze, drži gume kao mutav :) Dovršavaju se crveno - beli ivičnjaci, postavljene su zaštitne barijere - gume.

Kako novi? Novi od ove godine?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 8142 postova

(svakako mnogo, mnogo povoljnije nego bilo šta u okruženju, a da je ove klase).

 

Šta, jeftinije od Banja Luke?!

 

Nije jeftinije od Banja Luke (ako se gleda samo izlazak na stazu). Tamo beše 20eur za ceo dan? Ovde, ako nas bude dovoljno, može možda za nas biti cena oko 12.5eur po izlasku na stazu (znaćemo, kao pto gore napisah, kada budemo znali koliko nas ima i šta hoćemo). To je dosta, dosta bolje od jesenas i svakako bolje nego okruženje (ok, osim Banja Luke, ako ne računa čovek put do tamo i spavanje). Mada, po mom skromnom mišljenju dve staze nisu sasvim uporedive...

 

Bilo kako bilo, to su uslovi. Ako nas bude dovoljno super, ako ne - opet super... :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • MotoDJIR.com, 1338 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: Honda Africa Twin AS 2022; Piaggio Beverly 300ie 2010: Vespa 300GTS 2015

1. Severian

2. Mimi Vinca

3. Sasha P

 

 

Da li je moguće da se povedu gledaoci-navijači(maloletni)?

Oni bi došli drugim vozilom.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 954 postova
  • Lokacija: Batajnica
  • Motocikl: DL1000 K8

Dakle, preliminarno zainteresovani za dan na stazi, 22. Aprila (nedelja)

1. Severian

2. Mimi Vinca

3. Sasha P

4. drilling ltd (neću da se navučem)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 12759 postova
  • Lokacija: Buda/Szigliget
  • Motocikl: CB 360 / . SV 650 / GSXR600(ukraden) / GSX-R 750
Ovde, ako nas bude dovoljno, može možda za nas biti cena oko 12.5eur po izlasku na stazu

Nije mi skroz jasan termin "izlazak na stazu" Jel to znači sat na stazi ili pola sata na stazi? Sve jedno, Euroring i Serrers koštaju 50ak Evra po osobi dnevno, koliko god da je osoba. Ja sam jednom na Euroringu bio sam od 9 do 12. Evo cenovnik za Serres: http://translate.googleusercontent.com/translate_c?client=tmpg&hl=en&langpair=el%7Cen&rurl=translate.google.com&u=http://www.serrescircuit.gr/index.php%3Foption%3Dcom_content%26view%3Darticle%26id%3D99%26Itemid%3D225&usg=ALkJrhgBdd3bh942DNyfOQTJDW5Qgy2TdQ

Pri tom na stazama postoje minimalni uslovi, t.j. parking, struja, voda, boxovi, tuševi...

Ne kažem da je meni skupo 12.5 Evra da se jurim s drugarima po stazi, nego da u pregovore treba ići naouražan informacijama da ti ne bi šibicari valjali muda za bubrege. Ako sad sesiju naplaćuju po grupi a ne po pojedincu, šta će da rade kad završe stazu? Mislim OK, njihova je staza mogu da organizuju političke mitinge i svinjokolje ako hoće ali kad se već pregovara treba da se raščisti koje su to uporedive "staze u okruženju", koliko koštaju i šta se na njima nudi.

U svakom slučaju je odlično da postoji napokon nešto u blizini Beograda da ljudi koji ne mogu da priušte sebi put u inostranstvo ovim povodom, mogu da se "izlude" na stazi samo nema razloga da za to plaćaju duplo više nego neko iz Kecskemeta ili Soluna.

  • Podržavam 9

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja