Jump to content

Moto Zajednica

Prolaz na naplatnoj rampi

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 214 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda XL1000VA

Pa iskreno ne znam kako ste mogli da verujete da ova lopovska drzava tolerise neplacanja necega njima. Samo je pitanje vremena kad ce kazne po automatizmu dolaziti na kucnu adresu. A naravno promenice oni i zakon za one koji misle da mogu da zeznu drzavu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1061 postova
  • Lokacija: Jagodina,Serbia

E ovako,da ne bi unosio zabunu samo da razjasnim. NISAM siguran da je u pitanju motor. U prvoim postu sam rekao da "nije moj motor u pitanju" jer sam jedino motorom mogao da prodjem naplatnu rampu a da ne platim. Ja i ne tvrdim da je motor uopste u pitanju.

 

A kako je ovo dospelo do mene je prava enigma jer takav lik u mojoj ulici ne postoji. Da ga znam,sigurno bi mu odneo ovo. A sto je najgore,postar mi je doneo jednu "cestitku pa mi je posle par dana ostavio ponovo. Istu stvar. Oba puta cale nije pogledao lepo. A sto je najsmesnije,prvi put je cale potpisao a drugi put je postar uleteo u firmu i samo ostavio na stolu....bez da je trazio da se potpise :stabre: I oba puta u razmaku od par dana mi je doneso IDENTICNU stvar...a kao vrhunac je to sto UOPSTE nije namenjeno meni vec liku koji ima maltene identicn generalije kao ja i koga ja ne znam a u ulici smo vec 30-ak godina(uz to,ulica je kratka) :lud:

 

Znaci katarakta!!!

 

E sad ovo sam postavio zato sto se vodila polemika da li je ovo saobracajni prekrsaj(prolazak bez placanja) a iz ovog se vidi da li jeste ili nije. A nisam postavio da bi tvrdio kako snimaju motoriste na naplatnim rampama i salju "cestitke". A opet,ako snimaju automobile,zasto ne bi motoriste <_<

 

Uglavnom,izvinjavam se sto unesoh zabunu medju ovaj posten svet...samo pičite :moto3:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 103 postova
  • Lokacija: novi sad
  • Motocikl: v-strom 1000

meni se pre par dana na auto putu bg-zagreb kod iskljucenja za sabac desila situacija da je tip namerno ranije spustio rampu pa mi je udario kofer >:( .ja sam lepo sacekao da auto plati i da sa njim prodjem rampu.izglega da tip u kucici ne voli motoriste ili se boji da ce ostati bez plate. :haha1:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ○○○○○○○○○○, 213 postova
  • Motocikl: Honda CBR 600 Ф

meni se pre par dana na auto putu bg-zagreb kod iskljucenja za sabac desila situacija da je tip namerno ranije spustio rampu pa mi je udario kofer :( .ja sam lepo sacekao da auto plati i da sa njim prodjem rampu.izglega da tip u kucici ne voli motoriste ili se boji da ce ostati bez plate. :haha1:

U principu velika vecina nijh nas i po sluzbenoj duznosti ne voli ali... ima i velik broj normalnih koji ne vole ni da su veci katolici od Pape a jos manje da glume ludilo... i to je cisto prirodni zakon i ko ne nauci kako da najbezbolnije zivi jedno pored drugog samo se dzabno nervira. Zato samo opustno i kulturno, a oni ce nam i onako uzeti te pare na registraciji.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 121 postova
  • Lokacija: Borča
  • Motocikl: hooooonnddaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Tony batice centrala može da pogreši jednom ali dva puta ...0zbunjen.gif

Slažem se sa skuterašom kad im zatreba keša nalaziće nas i to bez da smo vozili auto putem!

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1061 postova
  • Lokacija: Jagodina,Serbia

Tony batice centrala može da pogreši jednom ali dva puta ...

 

Nije centrala pogresila. Oni su to zaista poslali liku na kog je naslovljena "cestitka". samo je postar doneo meni. Da nema i maticnog broja na resenju(koji se ne poklapa sa mojim) i ja bih posumnjao u sopstvenu memoriju. A ne drogiram se...majke mi :zvizduk:

 

P.S. a najjace je sto ja i nisam prijavljen na toj adresi. To nam je firma. I nemamo sluzbeno vozilo.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 2 postova

Citam i neverujem,dal je moguce da su vecinski deo forumasa pirocanci i kordunasi1lol.gif?

Koliko para imaju pojedinci a koji se svercuju na auto putu da je to za neverovati.

Kad bi ja mogao doci u onu vasu labaratoriju da mi odradite motor a ja da odem da probam i da se nevratim1zdravo.gif?

Kako vas nije sramota,cega se pametan stidi glup se ponosi,jos se hvalite ja ovo ja ono.

Sad ce paljba jer je nazalost takav veci broj forumasa hocu reci vise vas je koji ste jajare.

Al danas je i vecina takva pare se zaradjuju na kojekakvim kombinacijama i tudjim ledjima a kad treba nesto da se plati jajarenje.

Nedo bog takvim dati vlast,Tadic je mala maca za vas.

Dok neki nesretnik koji jedva zaradi i vozi krs ce da plati putarinu.

Vi i neocekujete da zivite bolje vama je vec sad dobro.

Da neduzim,sram vas bilo!!!

1jok.gif1jok.gif1jok.gif1jok.gif1jok.gif1jok.gif1jok.gif1jok.gif1jok.gif1jok.gif1jok.gif1jok.gif1jok.gif1jok.gif1jok.gif1jok.gif1jok.gif1jok.gif1jok.gif1jok.gif1jok.gif1jok.gif1jok.gif1jok.gif1jok.gif1jok.gif1jok.gif1jok.gif1jok.gif1jok.gif1jok.gif1jok.gif1jok.gif1jok.gif1jok.gif1jok.gif1jok.gif1jok.gif1jok.gif1jok.gif1jok.gif1jok.gif1jok.gif1jok.gif1jok.gif1jok.gif1jok.gif1jok.gif1lud.gif1lud.gif1lud.gif1lud.gif1lud.gif1lud.gif1lud.gif1lud.gif1lud.gif1lud.gif1lud.gif1lud.gif1lud.gif1lud.gif1lud.gif1lud.gif1lud.gif1lud.gif1lud.gif1lud.gif1lud.gif1lud.gif1lud.gif1lud.gif1lud.gif1lud.gif1lud.gif1lud.gif1lud.gif1lud.gif1lud.gif

  • Podržavam 11

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • nocni cuvar, 2581 postova
  • Lokacija: White City / White Water
  • Motocikl: Yamaha nouvo elegance

Cincilator, tebi je izgleda riknuo cincilator...probaj da ga izfrezenkuješ sto pre da ne bude kasno.

 

 

 

meni se pre par dana na auto putu bg-zagreb kod iskljucenja za sabac desila situacija da je tip namerno ranije spustio rampu pa mi je udario kofer >:( .ja sam lepo sacekao da auto plati i da sa njim prodjem rampu.izglega da tip u kucici ne voli motoriste ili se boji da ce ostati bez plate. :haha1:

 

 

Pretpostavljam da si kasnio za autom jer se rampa dosta brzo spušta i za to je odgovoran senzor a ne radnik u naplatnoj kucici. Zamisli kada bi on morao da naplacuje, vraca kusur, podize i spusta rampu? Razlupao bi pet vozila dnevno i izlomio rampi ne znam im se broj !

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • MotoDJIR.com, 1338 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: Honda Africa Twin AS 2022; Piaggio Beverly 300ie 2010: Vespa 300GTS 2015

Cincilator....

 

Kolegu je lupila rampa...a tebi neko ozbiljno lupa po kavezu.

Duni nešto,smiri se.

  • Podržavam 7

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 193 postova
  • Lokacija: Beograd

Mislim da bi ovde trebali moderatori da reaguju. Ni na jednom forumu nije dozvoljeno vredjanje clanova foruma.

 

Koja god da je tema, sta god ko mislio...sve se moze reci kulturnim recnikom.

 

Temu nisam i necu da komentarisem..a za ove "hrabre" junake iza ekrana koji vredjaju druge, a u pravom zivotu skrenu pogled...mogu samo reci - JADNO :zdravo:

  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 60 postova
  • Lokacija: beograd-subotica
  • Motocikl: suzuki dr350, honda xl

mislim da je ona cestitka za auto, ne verujem da bi slali za motor

inace ne placam putarinu niti planiram da je u buducnosti placam kolika god da je, izbegavam auto put kad god mogu a tablicu i ne stavljam :D

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ***, 162 postova
  • Lokacija: BG
  • Motocikl: R1200GSA

mislim da je ona cestitka za auto, ne verujem da bi slali za motor

inace ne placam putarinu niti planiram da je u buducnosti placam kolika god da je, izbegavam auto put kad god mogu a tablicu i ne stavljam :D

 

Po registarskom broju bi moglo da se prepozna da li je auto ili motor. Ako je stara tablica, motori imaju 5 cifara. Ako je nova, na moto tablici nema slova.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 67 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: Suzuki GSX 750F , 2001 god.

U 2009 toj godini motori kao i sada imali su i imaju pet cifara a automobili ako je stara reg ima 6 a ako je nova ima 3. Tony proveri pa da razbijemo ovu misteriju o cestitci za ODBEGAVANJE....:takoje: Ako su beogradske tablice jeste da si ti iz Jagodine ali nikad se ne zna mozda nam se posreci...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Uploader, 419 postova
  • Lokacija: Jagodina
  • Motocikl: GSXR 600

Citam i neverujem,dal je moguce da su vecinski deo forumasa pirocanci i kordunasi1lol.gif?

Koliko para imaju pojedinci a koji se svercuju na auto putu da je to za neverovati.

Kad bi ja mogao doci u onu vasu labaratoriju da mi odradite motor a ja da odem da probam i da se nevratim1zdravo.gif?

Kako vas nije sramota,cega se pametan stidi glup se ponosi,jos se hvalite ja ovo ja ono.

Sad ce paljba jer je nazalost takav veci broj forumasa hocu reci vise vas je koji ste jajare.

Al danas je i vecina takva pare se zaradjuju na kojekakvim kombinacijama i tudjim ledjima a kad treba nesto da se plati jajarenje.

Nedo bog takvim dati vlast,Tadic je mala maca za vas.

Dok neki nesretnik koji jedva zaradi i vozi krs ce da plati putarinu.

Vi i neocekujete da zivite bolje vama je vec sad dobro.

Da neduzim,sram vas bilo!!!

1jok.gif1jok.gif1jok.gif1jok.gif1jok.gif1jok.gif1jok.gif1jok.gif1jok.gif1jok.gif1jok.gif1jok.gif1jok.gif1jok.gif1jok.gif1jok.gif1jok.gif1jok.gif1jok.gif1jok.gif1jok.gif1jok.gif1jok.gif1jok.gif1jok.gif1jok.gif1jok.gif1jok.gif1jok.gif1jok.gif1jok.gif1jok.gif1jok.gif1jok.gif1jok.gif1jok.gif1jok.gif1jok.gif1jok.gif1jok.gif1jok.gif1jok.gif1jok.gif1jok.gif1jok.gif1jok.gif1jok.gif1jok.gif1lud.gif1lud.gif1lud.gif1lud.gif1lud.gif1lud.gif1lud.gif1lud.gif1lud.gif1lud.gif1lud.gif1lud.gif1lud.gif1lud.gif1lud.gif1lud.gif1lud.gif1lud.gif1lud.gif1lud.gif1lud.gif1lud.gif1lud.gif1lud.gif1lud.gif1lud.gif1lud.gif1lud.gif1lud.gif1lud.gif1lud.gif

 

 

Koristiš legalni windows? Office? Photoshop? Corel? AutCad?

Izračunaj za koliko si zaklao Microsoft, Adobe, Corel... 2-3000$

Zašto nisi plaćao software koji koristiš? Zato što nisi morao... isto je i sa putarinom. Ne plaćamo jer ne moramo !

 

 

  • Podržavam 6

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • The Doctor, 1108 postova
  • Lokacija: Kačarevo
  • Motocikl: BMW K1200 GT, Yamaha FZS 1000 Fazer, BMW K1, R1

Citam i neverujem,dal je moguce da su vecinski deo forumasa pirocanci i kordunasi1lol.gif?

Koliko para imaju pojedinci a koji se svercuju na auto putu da je to za neverovati.

Kad bi ja mogao doci u onu vasu labaratoriju da mi odradite motor a ja da odem da probam i da se nevratim1zdravo.gif?

Kako vas nije sramota,cega se pametan stidi glup se ponosi,jos se hvalite ja ovo ja ono.

Sad ce paljba jer je nazalost takav veci broj forumasa hocu reci vise vas je koji ste jajare.

Al danas je i vecina takva pare se zaradjuju na kojekakvim kombinacijama i tudjim ledjima a kad treba nesto da se plati jajarenje.

Nedo bog takvim dati vlast,Tadic je mala maca za vas.

Dok neki nesretnik koji jedva zaradi i vozi krs ce da plati putarinu.

Vi i neocekujete da zivite bolje vama je vec sad dobro.

Da neduzim,sram vas bilo!!!

1jok.gif1jok.gif1jok.gif1jok.gif1jok.gif1jok.gif1jok.gif1jok.gif1jok.gif1jok.gif1jok.gif1jok.gif1jok.gif1jok.gif1jok.gif1jok.gif1jok.gif1jok.gif1jok.gif1jok.gif1jok.gif1jok.gif1jok.gif1jok.gif1jok.gif1jok.gif1jok.gif1jok.gif1jok.gif1jok.gif1jok.gif1jok.gif1jok.gif1jok.gif1jok.gif1jok.gif1jok.gif1jok.gif1jok.gif1jok.gif1jok.gif1jok.gif1jok.gif1jok.gif1jok.gif1jok.gif1jok.gif1jok.gif1lud.gif1lud.gif1lud.gif1lud.gif1lud.gif1lud.gif1lud.gif1lud.gif1lud.gif1lud.gif1lud.gif1lud.gif1lud.gif1lud.gif1lud.gif1lud.gif1lud.gif1lud.gif1lud.gif1lud.gif1lud.gif1lud.gif1lud.gif1lud.gif1lud.gif1lud.gif1lud.gif1lud.gif1lud.gif1lud.gif1lud.gif

 

Tako je :takoje::zvizduk: :zvizduk: :zvizduk: :zvizduk:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1542 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: XLV 1000

E, a da uvedemo rešenje iz HR, ali malo modifikovano - da plaćamo svi uvek, ali isključivo sitnišom. Džaba to jedan dan zatvorili... to radi preko, kod nas te istrpe jedan dan pa posle po starom. Svaaaaaki put po sitnišu, pa će da se češu.

 

 

Ili neće.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ○○○○○○○○○○, 213 postova
  • Motocikl: Honda CBR 600 Ф

posto jurim tih 100 postova samo bih da se zahvalim vama koji placate u ime nas koji ne placamo HVALA,

... a za ono sto vi ne placate, ako ne vi, platice vec neko - tako to biva u zivotu

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 214 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda XL1000VA

Auuuu cincilatoru pa moraš matori malo nežniji da budeš da te ne provale ljudi da dobijaš kintu za to čime se baviš. Kako se zove to zanimanje "društveni hroničar" ili kako već? Sad si me baš pokolebao počinjem da razmišljam da plaćam onu površinu meseca koju ti nazivaš auto-putem. :-o Generalno gledano mogli bi ljudi iz asocijacije da razmišljaju o organizovanju nekog vida protesta ili skretanja pažnje na smanjenje cene putarine za motocikle u odnosu na automobile. Mislim stvar principa i logike a mi naravno i dalje nećemo plaćati putarinu. :-)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja