Jump to content

Moto Zajednica

KUPUJEM KROS-ENDURO MOTOR

Recommended Posts

  • Drug član, 1010 postova
  • Lokacija: Soko Banja
  • Motocikl: Transalp `1998 & Transalp 1999

Postavi ti slobodno ako imas ideju gde da postavis . voleo bi da vidim misljenja ali ipak ne prave se badava novi motori sa vodim hladjenjem nego ajde .

 

Kod nas ovde u Srbiji svako ima ogranicen budzet a tu se verovatno ne uklapaju motori od 3 ili 4000 evra . Tako da za svakog a i svako ce da tvrdi da su bolje vazdusare jer ne mogu da priuste vodeno hladjenje . To je i samnom slucaj pa bas i zato trazim KXL 650 a ne exc 535 ili kako vec .

 

E da stavi link ovde ako otvoris temu pa da se prepucavamo .

 

Pozdrav !!!!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1420 postova
  • Lokacija: Bliski Istok-Pančevo
  • Motocikl: Honda CRF300L

Za 1500 evra ja bi na tvom mestu pazario DR350, mislim pre bi uzeo nekox XR-a ali za te pare tesko da moze da se nadje. U Italiji i za najmanji XR 250 su mi trazili 1200-1300€, verovatno nije tako los motor dok je toliko na ceni ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 293 postova
  • Lokacija: 021
  • Motocikl: 450 EXC

vidi bojim se da je KLX težak za neku zahtevniju off road vožnju još17ka pozadi mislim može ali to su nadljudski napori govorim ti iz iskustva sa istim.

Na pr oboreno satblo -šah mat ,kad padneš na nekom bregu a još je blato pa dok ga dižeš on klizi dole a kičma puca al opet može da ali nešto umereno.

Bitno je da ne očekuješ previše od njega a da je lep jeste pogotovu u SM varijanti

post-5952-0-42260300-1318525466_thumb.jpg

post-5952-0-27364100-1318525923_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1010 postova
  • Lokacija: Soko Banja
  • Motocikl: Transalp `1998 & Transalp 1999

Iskreno treba mi motor koji ce da mi ispuni i asfaltne potrebe . Mislim da neku godinu pauziram sa kupovinom veceg motora bar dok mi klinci ne porastu . Zato gledam da kupim 2 u 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Quid Quid latine dictum est altum viditur!, 949 postova
  • Lokacija: vrsac / bgd bezanija
  • Motocikl: Yamaha FZ1N, Yamaha R1 RN22 Big Bang

vidi ovako, ja imam najblize toj tvojoj zelji za 2/1 varijantu, i nije bas najsrecnije resenje. za off je izmisljen (bez obzira sto je vazdusara) ali za put preko 150 km u cugu nije nikako. tesko da ces naci bolji kompromis ali mora da bude na ustrb necega, neudobnost i malo mesta za suvozaca i prtljag je ono sto najvise smeta. ja sam ga uglavnom vozio sa SM tockovima i za ono sto mi je letos trebalo, a to je provlacenje kroz beogradsku guzvu i obrenovacki put je extra posluzio, ali kad trebam da dodjem od beograda do vrsca (86 km) patnja.

 

mozda sam ja navikao na vece putne brzine pa to ne bi smetalo nekom ko moze da vozi oko 110 km/h. zavisi od coveka do coveka.

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1410 postova
  • Lokacija: Beograd/Kraljevo
  • Motocikl: Husaberg FE 400, Honda Varadero 1000, Honda CRF300L

Eh sad vidim da je ovo u oglasima.

 

Evo vako prodajem ja mog Husaberga. Delova nema a da se ne predje neko more ili okean, a stalno su potrebni. Ladan pali strasno tesko. Do 3 majstora u Srbiji znaju da ga nasteluju. Servisni intervali 6 sati (ulje, svecice i stelovanje ventila). Nije explozivan kao 525exc, ali ga veoma brzo stigne

 

Cena 3000e pa ako ti odgovara ....

 

:D

 

vidi ovako, ja imam najblize toj tvojoj zelji za 2/1 varijantu, i nije bas najsrecnije resenje. za off je izmisljen (bez obzira sto je vazdusara) ali za put preko 150 km u cugu nije nikako. tesko da ces naci bolji kompromis ali mora da bude na ustrb necega, neudobnost i malo mesta za suvozaca i prtljag je ono sto najvise smeta. ja sam ga uglavnom vozio sa SM tockovima i za ono sto mi je letos trebalo, a to je provlacenje kroz beogradsku guzvu i obrenovacki put je extra posluzio, ali kad trebam da dodjem od beograda do vrsca (86 km) patnja.

 

mozda sam ja navikao na vece putne brzine pa to ne bi smetalo nekom ko moze da vozi oko 110 km/h. zavisi od coveka do coveka.

 

Ne sviraj :). Tvoja tetka je keva. Daleko od toga da je neudobna (nista vise nego moja XLka). 150km sa njom je uzivanje jos ako ima krivina ... To sto do Vrsca je sve pravo to nije problem u tetki nego u konfiguraciji terena :D. A stoja na sat se na njoj ne oseca (u odnosu na druge motore tog tipa). Za grad si sve reko. (Napomena probo je samo sa SM tockovima :) ZICANIM :) )

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja