Jump to content

Moto Zajednica

Moto podmladak

Recommended Posts

  • Xtreme, 390 postova
  • Lokacija: Zrenjanin/Novi Sad

[sarcasm]Pff ovo je klasicna situacija kod mladje populacije. Pogotovo je popularno voziti dve cice na skuteru jer sve sto mozes sa jednom mnogo je bolje sa dve :takoje: [/sarcasm]

 

<_<

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 93 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: AT RD03, SW 400

Ja takve opominjem za nenošenje opreme, obavezne kacige.

 

Ma kakve kacige, trojica na ovom skuterčiću, samo sam čekao da onaj poslednji sleti nekome pod točkove...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • veloce come un proiettile , 728 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Vespa Primavera 50

Sta reci? :zbunjen:

 

Pa sad niko nista nece reci,ali kad se ne daj boze nesto desi,tad cemo svi da pametujemo kako su roditelji krivi,policija,sistem.

Kad god vide ovakvo nesto na ulici,stariji bajkeri bi trebalo ozbiljno da reaguju.

Zaustaviti ga,dobro ga protresti i objasniti mu sta radi i sta ga ceka bude li tako vozio,uputiti ga na korisne interenet stranice,itd,itd...

Niko nas nece spasiti zle sudbine ukoliko sami to ne ucinimo i ne cinimo svaki dan.

Pre ce o tome razmisliti kad sedne kuci nego ako ga kojim slucajem policija zaustavi i naplati kaznu.

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6487 postova
  • Lokacija: Singidunum
  • Motocikl: đački pešački

Sta reci? :zbunjen:

 

Pa sad niko nista nece reci,ali kad se ne daj boze nesto desi,tad cemo svi da pametujemo kako su roditelji krivi,policija,sistem.

Kad god vide ovakvo nesto na ulici,stariji bajkeri bi trebalo ozbiljno da reaguju.

Zaustaviti ga,dobro ga protresti i objasniti mu sta radi i sta ga ceka bude li tako vozio,uputiti ga na korisne interenet stranice,itd,itd...

Niko nas nece spasiti zle sudbine ukoliko sami to ne ucinimo i ne cinimo svaki dan.

Pre ce o tome razmisliti kad sedne kuci nego ako ga kojim slucajem policija zaustavi i naplati kaznu.

 

Proletos sam dvojicu bez kaciga na raskrsnici opomenuo, suvozač kao ma o...vozi i odoše. Stignem ih i zaustavim, reko ajd sad da sam lud i da vas oborim ima da se olupate bez kacige. Oni se trgoše, ukapiraše i onda im objasnim( pokušao) kako je čovek parkiravši se oborio skuteraša samo što je seo i zabo mu se oštar kamen u kacigu...Rekoše klinci u pravu ste i kao više neće bez kaciga.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 264 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha fz1

mene u celoj ovoj priči najviše zanima kako nemaš hromatske aberacije na onom lišću gore levo..... 1oda.gif

 

 

 

U potpunosti delim tvoje vidjenje ozbiljnosti i vaznosti ove teme :jee:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2422 postova
  • Lokacija: Shabac
  • Motocikl: KTM EXC300- KTM EXC250

jbt pustite decu da odrastu sami....ja kad sam bio klinac niko nije nosio kacige, ne znam da li je u celom Sapcu iko posedovao kuci kacigu. Vozili smo se i po 6-7 na jednom motoru,sprdnja,zezanje...ne mogu da verujem da od vas niko nije bio dete i nije pravio gluposti....Da je meni kao klincu neki stariji bajker tako prisao i poceo da kenja,dobio bih iz momenta odgovor: DUVAJ GA MATORI!

  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Lord Sidious Tamni, 4841 postova

U pravu je gavrolini, ali u pravu je i Mare70a.

I ja sam odrastao bez kacige, sa po troje na motoru, ali da mi je neko tada dao neko inteligentno objasnjenje, mozda bih i stavio kacigu.

Danas je sansa za havariju veca nego u nase vrijeme, a i u nase vrijeme su se lupale glave...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2422 postova
  • Lokacija: Shabac
  • Motocikl: KTM EXC300- KTM EXC250

nista njima nece biti,kad si cuo ili procitao u novinama da je ciga sa dvoje dece nastradao sa apenca...nikad. Mnogo cesce cujes da ovi u full opremi ne slavno zavrse.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1604 postova
  • Lokacija: NBG
  • Motocikl: SUZUKATI SV650N

nista njima nece biti,kad si cuo ili procitao u novinama da je ciga sa dvoje dece nastradao sa apenca...nikad. Mnogo cesce cujes da ovi u full opremi ne slavno zavrse.

:lol: niti ih brinu hromatske aberacije na lišću

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1604 postova
  • Lokacija: NBG
  • Motocikl: SUZUKATI SV650N

i mene je ovo danas nasmejalo...svi vesli i nasmejani...

Ovog kuma redovno srećem kojekuda po Bg-u :moto3:

jeste druže, i ja ga viđam povremeno. mene podseća na Elvisa, a možda se i stvarno tako zove :moto3:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 323 postova
  • Lokacija: bgd
  • Motocikl: ktm duke 690

Mogla bi posebna tema da se otvori sa nasim fotografijama indijanaca na motorima. Ne mora biti striktno bez kacige moze i ako su goli ili sa papucama i carapama i sl.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja