Jump to content

Moto Zajednica

Gilera Runner 180cc Gagi-racer

Recommended Posts

  • Uvek moze bolje., 614 postova
  • Lokacija: Novi sad
  • Motocikl: Kawasaki ZX6R

sta kazes gagi za koliko ubrzava od 0-100km\h

i kolika mu je krajnja brzina i potrosnja?

 

od 0-100km/h, nekih 6-6.5 sekundi... max speed 150km/h. sasvim zadovoljavajuce, sem sto do 140km/h brzo dodje, ovih ostalih 10km/h navlaci....

 

i dalje ne znam sta ce skuterasi na moto forumu?

 

:Mina:

 

 

nisam ja samo skuteras, imam veci motor, ali ovo mi je hobi. i volim ga bas, jer ucim velike motore, ko je gazda, a veruj mi, veoma lep osecaj:) kada stanes sa vecim motorom. pa kada mu odes za par duzina, a cujes ga, kako ubija motor i salta... :)

Edit, potrosnja je 6 litara u gradu, van grada je oko 4.5, bila je 4.8 sa nama dvoje na motoru, tj tezina od 140kg pri brzini od 120-130 km/h, 4.8 potrosnja.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • svrati kad mu je dosadno, 258 postova
  • Motocikl: GSXR 600k7 & kTm 690smc 2009 i Thundercat 600 2001

@insain310

Koga si hteo da uvredis ovime sto si napisao?

Ako imas nesto da kazes posalji na Pm i ne kvari decku oglas.Kao sto radimo Shokla i ja.

Ja se izvinjavam gagiju ovo je ipak oglas a ne prepucavanje o KLE-u.

 

malo ti je kasno za izvinjenje,vec si ga dovoljno "nahvalio" 0takoje.gif

Ja sam samo iznosio svoje misljenje, nikome nisam hteo da pokvarim oglas ili slicno.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1424 postova
  • Lokacija: KLADOVO, KLADOVO, KLADOVO
  • Motocikl: Mali Plavi Zeka S '06., VFR 800 V-Tec '02., TL 1000s '97., FJR 1300 '02., Gillera Runner FXR '02., Peugeot Vivacity. Suzuki AY 50 Katana - za sada... I SVI LEPI!!!

ovo je veoma interesantno, nemoram ni da dizem sam oglas, kada ce ovde uvek biti rasprava, koliko je runner brzi od tih spravica 500-650ccm, sto nazivate motorima :)

Edit : "jakim motorima".

 

 

Pa o tome ti ja i pricam. Pored ovakvih OFFERA, ne moras brinuti da ti oglas postane "nevidljiv"... A uz to se i fino druzimo, malkice zezamo, upoznajemo medjusobno... ZIVELO VELIKO ZLO NA MALIM TOCKOVIMA!!! :care:

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1424 postova
  • Lokacija: KLADOVO, KLADOVO, KLADOVO
  • Motocikl: Mali Plavi Zeka S '06., VFR 800 V-Tec '02., TL 1000s '97., FJR 1300 '02., Gillera Runner FXR '02., Peugeot Vivacity. Suzuki AY 50 Katana - za sada... I SVI LEPI!!!

Sta bi sa skutom, prodajes li ga i dalje, i koja je cifra u opticaju?

PS. Ajde, okaci neku noviju fotku (po mogucstvu iz ove decenije). Zeleo bih da kloncu pokazem tvoj skut, o kome sam mu vise puta pricao.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1424 postova
  • Lokacija: KLADOVO, KLADOVO, KLADOVO
  • Motocikl: Mali Plavi Zeka S '06., VFR 800 V-Tec '02., TL 1000s '97., FJR 1300 '02., Gillera Runner FXR '02., Peugeot Vivacity. Suzuki AY 50 Katana - za sada... I SVI LEPI!!!

Posto je sada ovaj Runner? Ja bih na mome trebao zameniti kais, pa da ne bacam lovu za kvalitetan kais, ako je mala razlika u ceni izmedju kaisa i celog skuta?

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Tutti Frutti, 668 postova
  • Lokacija: ...
  • Motocikl: Pojela Maca

ahahah,shokla ispodizo teme iz mrtvih....

nego kad smo vec tu,sta bi sa gagiREJSEROM, bila je opasna polemika da je dacija najbolji auto na svetu i da su neke varnice sevnule tada,zaboravio sam,davno bese

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1424 postova
  • Lokacija: KLADOVO, KLADOVO, KLADOVO
  • Motocikl: Mali Plavi Zeka S '06., VFR 800 V-Tec '02., TL 1000s '97., FJR 1300 '02., Gillera Runner FXR '02., Peugeot Vivacity. Suzuki AY 50 Katana - za sada... I SVI LEPI!!!
Pre sat vremena, sargeras je napisao:

Shokla malo troluje redom po temama, izgleda. :D

Zasto tako mislis? Pa teme su jos uvek otkljucane, znaci i otvorene za komentare, pitanja, savete... A i puca me malkice nostalgija...  :lol3:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1424 postova
  • Lokacija: KLADOVO, KLADOVO, KLADOVO
  • Motocikl: Mali Plavi Zeka S '06., VFR 800 V-Tec '02., TL 1000s '97., FJR 1300 '02., Gillera Runner FXR '02., Peugeot Vivacity. Suzuki AY 50 Katana - za sada... I SVI LEPI!!!
Pre 4 sati, francuz69 je napisao:

Druze, zadnji post u ovoj temi je bio pre vise od 3 godine

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja