Jump to content

Moto Zajednica

Gilera Runner 180cc Gagi-racer

Recommended Posts

  • U prolazu, 83 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kawasaki ZR 7 S

Tek kada pređeš na neku ozbiljniju kubikažu vidiš koliko je svaki skuter smešan i kako je svaki trud oko sređivanja skutera, da kao bude brzi, bezazlen... Možda i može da bude brži od nekog matorog motora, možda i ne to je nebitno jer si ti pojeo vek svog motora.... Tj taj dominator će da dočeka još 15 godina a budžen skuter, pitanje... Sve u svemu nemoj da misliš da te vređam ili nešto slično, samo hoću da ti kažem da još uvek nisi video "celu sliku".... Srećna ti prodaja, nadam se da se nećeš namučiti kao ja u sličnom slučaju....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • svrati kad mu je dosadno, 258 postova
  • Motocikl: GSXR 600k7 & kTm 690smc 2009 i Thundercat 600 2001

Ova rasprava priliči "skuter caffe" podforumu a ne oglasu za prodaju?

Arakis ja smatram da ovaj forum treba da bude mesto gde ce i oni iskusni i oni manje iskusni u motosvetu moci da dobiju odgovarajuci savet i odgovor na neko svoje pitanje. Zamisli da neko postavi pitanje ``sta mi preporucujete da kupim do 125ccm?`` I nadje se par ovakvih ``strucnjaka`` i nabedi ga da je budzen skutercic brzi od aprilie 125 ili dominatora 650.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svakom po zasluzi, 12218 postova
  • Lokacija: NBGD - KN04ET
  • Motocikl: Honde Transalp, plavi i narandžasti, oba za dečake

Veoma vrlo se slažem druže ali, priznaćeš, ovaj podforum nije za rasprave ovakvog tipa ko je brži ;)

 

Vidim da je gagi već postavio temu u Skuter Caff-u http://forum.bjbikers.com/index.php?/topic/60916-gilera-runner-180cc/ ?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Uvek moze bolje., 614 postova
  • Lokacija: Novi sad
  • Motocikl: Kawasaki ZX6R

Ova rasprava priliči "skuter caffe" podforumu a ne oglasu za prodaju?

Arakis ja smatram da ovaj forum treba da bude mesto gde ce i oni iskusni i oni manje iskusni u motosvetu moci da dobiju odgovarajuci savet i odgovor na neko svoje pitanje. Zamisli da neko postavi pitanje ``sta mi preporucujete da kupim do 125ccm?`` I nadje se par ovakvih ``strucnjaka`` i nabedi ga da je budzen skutercic brzi od aprilie 125 ili dominatora 650.

 

nemogu da opet nesto ne napisem, jednostavno mi je smesan tvoj stav prema skuterima, i neznam cemu spominjanju ko koliko godina ima ? ti ako nemas nista u glavi svojoj, mozes imati i 100 godina, i to ti nista nece vredeti, protiv clana mense koji ima 18 godina, tj koji je 1993 godiste, sto ti naglasavas bas, misleci da si bog i batina, a verovatno niko i nista, cekas bolje dane, umesto da radis, a ne da visis po forumima ceo dan.... nevredjam ja niciju inteligenciju, niti ista, neznam kako ces ovo shvatiti, ali smiri dozivljaje, ali majke ti, ponasas se kao klinac-tinedjer, koji govori da skuter od 50ccm ide 120km/h, ovo je cisto radi poredjenja, kako izgleda svima tvoje pisanje.... sto se tice 2t masina, veruj mi, sa svojih 18 godina, znam vise od 90 % ljudi u srbiji, znam ljude koji su u ovih 10% sa njima sam i ucio, i sa nasim komsijama iz Hrvatske, sa kojima sam isto jako dobar, gde isto ima bas dosta strucnjaka za 2t masine....

 

nekazem ja, da treba ulagati u skuter, niti da to, sada neznam kako ide, ali ako to volis, slobodno radi...... ali od dominatora 650 ide bolje, od rs 125cc ide bolje, neporedim ja neznam sa kakvim motorima ovo moje cudo, na kojem je debelo radjeno, nije naivna uopste masina... kada bi ti izneo, detaljno sta je sve radjeno, mozda bi i razmislio o tome da ide bolje od gore navedena dva motora, sa kojima sam stao na crtu ....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • svrati kad mu je dosadno, 258 postova
  • Motocikl: GSXR 600k7 & kTm 690smc 2009 i Thundercat 600 2001

Skuter sa ovim modifikacijama ima oko 25 ks. Malo preko, ali neznam tacno. Serijska 180-ka ima 20ks. Kada bi imao kameru koju bi mogao da fiksiram. Rado bi snimio. Bice snimak u subotu sa nekim vecim motorom radi poredjenja. Ne podcenjuj 2t masine. Nije to kao 4 t sa 30 ks. To je kao 4 t sa oko 50-60 ks.

Ko si ti i koliko znas govori ono sto si napisao, a to sto si izjavio da znas vise od 90% ljudi sa foruma je uvreda.

 

Konjska snaga je snaga potrebna da se masa od 75 kilograma podigne na visinu od 1 metra delujuci silom od 75kp u vremenu od 1 sekunde. I 2t masina od 30 ks nikako ne moze biti kao 4t sa 50-60ks.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • svrati kad mu je dosadno, 258 postova
  • Motocikl: GSXR 600k7 & kTm 690smc 2009 i Thundercat 600 2001

Ova rasprava priliči "skuter caffe" podforumu a ne oglasu za prodaju?

Arakis ja smatram da ovaj forum treba da bude mesto gde ce i oni iskusni i oni manje iskusni u motosvetu moci da dobiju odgovarajuci savet i odgovor na neko svoje pitanje. Zamisli da neko postavi pitanje ``sta mi preporucujete da kupim do 125ccm?`` I nadje se par ovakvih ``strucnjaka`` i nabedi ga da je budzen skutercic brzi od aprilie 125 ili dominatora 650.

 

nemogu da opet nesto ne napisem, jednostavno mi je smesan tvoj stav prema skuterima, i neznam cemu spominjanju ko koliko godina ima ? ti ako nemas nista u glavi svojoj, mozes imati i 100 godina, i to ti nista nece vredeti, protiv clana mense koji ima 18 godina, tj koji je 1993 godiste, sto ti naglasavas bas, misleci da si bog i batina, a verovatno niko i nista, cekas bolje dane, umesto da radis, a ne da visis po forumima ceo dan.... nevredjam ja niciju inteligenciju, niti ista, neznam kako ces ovo shvatiti, ali smiri dozivljaje, ali majke ti, ponasas se kao klinac-tinedjer, koji govori da skuter od 50ccm ide 120km/h, ovo je cisto radi poredjenja, kako izgleda svima tvoje pisanje.... sto se tice 2t masina, veruj mi, sa svojih 18 godina, znam vise od 90 % ljudi u srbiji, znam ljude koji su u ovih 10% sa njima sam i ucio, i sa nasim komsijama iz Hrvatske, sa kojima sam isto jako dobar, gde isto ima bas dosta strucnjaka za 2t masine....

 

nekazem ja, da treba ulagati u skuter, niti da to, sada neznam kako ide, ali ako to volis, slobodno radi...... ali od dominatora 650 ide bolje, od rs 125cc ide bolje, neporedim ja neznam sa kakvim motorima ovo moje cudo, na kojem je debelo radjeno, nije naivna uopste masina... kada bi ti izneo, detaljno sta je sve radjeno, mozda bi i razmislio o tome da ide bolje od gore navedena dva motora, sa kojima sam stao na crtu ....

Nema potrebe da me vredjas. Ja studiram, pa sam slobodan pa pomalo visim na forumu. Mnogi bi ti za ovu izjavu iscupali usi ali ja nisam takav jer znam da sam u pravu i da si jos uvek mald i neiskusan. Kada budes vozio-imao mlad motor od 600-750ccm shvatices koliko je skuter smesna i primitivna stvar u odnosu na bilo kakav motor. Dominator je zaista jak motor bez obzira na starost ipak ima 650ccm i 43ks. To je slicno poredjenje kao da sam ja na primer nabudzio svoj gsxr600 na 150ks koliko ima i r1 2003-dioda i pricao kako sam brzi od nje. I da li bi ti u to poverovao?

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Uvek moze bolje., 614 postova
  • Lokacija: Novi sad
  • Motocikl: Kawasaki ZX6R

Nema potrebe da me vredjas. Ja studiram, pa sam slobodan pa pomalo visim na forumu. Mnogi bi ti za ovu izjavu iscupali usi ali ja nisam takav jer znam da sam u pravu i da si jos uvek mald i neiskusan. Kada budes vozio-imao mlad motor od 600-750ccm shvatices koliko je skuter smesna i primitivna stvar u odnosu na bilo kakav motor. Dominator je zaista jak motor bez obzira na starost ipak ima 650ccm i 43ks. To je slicno poredjenje kao da sam ja na primer nabudzio svoj gsxr600 na 150ks koliko ima i r1 2003-dioda i pricao kako sam brzi od nje. I da li bi ti u to poverovao?

 

aj mir... mislim, nepotrebno je sve ovo. ali kako da ti dokazem da ide bolje od dominatora ? imam ja motor od 650ccm hondu slr, i opet ide slabije od runnera 180.... skuter i jeste smesna prica, svestan sam toga, kada sednem na hondu, sto je vec motor, upravljivost i udobnost je na mnogo vecem nivou od ovog skutera.... poverovao bi, ako je to istina sto pricas... a ja pricam istinu... nego smo se malo zaleteli u pametovanje, pa sam i ja, i ti, malo skrenuli sa pravca, da se tako izrazim...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1817 postova
  • Lokacija: Beograd

Evo samo da ti kazem dobronamerno da si malo pobrkao, al ajde ima neke veze da je 125cm3 dvotaktni odprilike kao 250cm3 ali tu je caka u potpuno drugacijem razvoju snage

1kw je 1kw ma kako ga proizvodio

Skuter ti je super i da si ovo stavio pre jedno 4 godine na oglas otisao bi nenormalno brzo a sad nema para ni za neke ekonomicnije stvari

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1424 postova
  • Lokacija: KLADOVO, KLADOVO, KLADOVO
  • Motocikl: Mali Plavi Zeka S '06., VFR 800 V-Tec '02., TL 1000s '97., FJR 1300 '02., Gillera Runner FXR '02., Peugeot Vivacity. Suzuki AY 50 Katana - za sada... I SVI LEPI!!!

170 kur... :zvizduk:;)

 

 

 

Kolega, imam predlog za tebe:

Nadjemo se nas dvojica, ja dodjem sa svojim KLE-om, i ako ne "dohvatim 170km/h, on automatski pripada tebi. A ako pregazim 170km/h, placas debelu papu, uz javno priznanje greshke. Smatraj ovo zvanicnim izazovom!!! :lol:

 

Srecna prodaja :Mina:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1424 postova
  • Lokacija: KLADOVO, KLADOVO, KLADOVO
  • Motocikl: Mali Plavi Zeka S '06., VFR 800 V-Tec '02., TL 1000s '97., FJR 1300 '02., Gillera Runner FXR '02., Peugeot Vivacity. Suzuki AY 50 Katana - za sada... I SVI LEPI!!!

Ne znam sta prvo da komentarisem. Jadan taj DOMINATOR 650 kad ga dobije skuter ili kle 500. Pa koliko konja onda ima taj skuter, 40,50 mozda 60? kle 500 ima oko 34ks a Dominator nx650 1996 god. cak 43ks. I bas bih voleo da vidim taj snimak na kome za 6.5 stize do 100km/h.

Ti prijatelju izgleda nisi nikad terao neku rs 250, ili neshto tog kalibra. Pa nije napisao da je odrao hypermotarda majku mu..

Pa koliko ja znam rs250 nije skuter. I naravno da sam vozio nesto tako. Hoces da kazes da jedan skuter moze da se poredi sa npr hondom nsr 125 ili rs 125?

 

 

Gilera Runner 180 "DERE" Hondu NSR 125cc u startu-do 100km/h!!!!!!! Provereno vise puta!!! :jee:

Inache, Runner 180 fabrichki ima 21ks. :aha:

A Kawa KLE ima 37kW, shto bi u nasim jedinicama bilo 50KS, a ne 34KS... (informacije radi, za expertsko prepucavanje).

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 74 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Suzuki GSXR-750 k8 & Cpi popcorn 50

Gagi da ti kazem nesto, ruzno je da pises "neznam", "nemogu", "nevredjam", "nekazem", "neporedim". Ne kazem ja da ti ne znas da se recca "ne" pise odvojeno, al' brate, posmislice ljudi, vidi ga ovaj, k*rci se nesto da zna, a pritom je nepismen! :)

Ovo je iz najbolje namere!

PS. Skutercic ti kida :)))01moto3.gif1moto3.gif1moto3.gif1zdravo.gif

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • svrati kad mu je dosadno, 258 postova
  • Motocikl: GSXR 600k7 & kTm 690smc 2009 i Thundercat 600 2001

Ne znam sta prvo da komentarisem. Jadan taj DOMINATOR 650 kad ga dobije skuter ili kle 500. Pa koliko konja onda ima taj skuter, 40,50 mozda 60? kle 500 ima oko 34ks a Dominator nx650 1996 god. cak 43ks. I bas bih voleo da vidim taj snimak na kome za 6.5 stize do 100km/h.

Ti prijatelju izgleda nisi nikad terao neku rs 250, ili neshto tog kalibra. Pa nije napisao da je odrao hypermotarda majku mu..

Pa koliko ja znam rs250 nije skuter. I naravno da sam vozio nesto tako. Hoces da kazes da jedan skuter moze da se poredi sa npr hondom nsr 125 ili rs 125?

 

 

Gilera Runner 180 "DERE" Hondu NSR 125cc u startu-do 100km/h!!!!!!! Provereno vise puta!!! :jee:

Inache, Runner 180 fabrichki ima 21ks. :aha:

A Kawa KLE ima 37kW, shto bi u nasim jedinicama bilo 50KS, a ne 34KS... (informacije radi, za expertsko prepucavanje).

Da, u pravu si KLE 500 1998 ima 34 ks. A KLE 500 1999 ima 50 ks ili 37.3kw

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 64 postova
  • Motocikl: Suzuki an125

Ja sam citao Gagijevu temu o ovom skuteru, jos dok sam pocinjao da vozim, i bogme, te muke, i nauke, samo mogu da mu skinem kapu, a i mnogi drugi, ne znam coveka, ali imam veliko posotvanje. 1care.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 518 postova
  • Lokacija: Bg

izbombardovaste decku oglas skroz bez potrebe,on budzio skuter,njegova stvar,stvarno mi niste jasni....

ti lepo stefi nadji nekog dominatora,a ti gagi doteraj tvoje cudo i lepo resite stvar..

ps.moj glas dajem runneru :)

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Uvek moze bolje., 614 postova
  • Lokacija: Novi sad
  • Motocikl: Kawasaki ZX6R

Ajmoo snimak ubrzanjaaaaaaa...1nanana.gif

 

bas sada komentarisem na drugom forumu, u vezi toga....videcemo, kada bude slobodnog vremena... znaci drag, do 120km/h. jer do te brzine drzi dominatora ko iz sale, posle on nastavlja...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1424 postova
  • Lokacija: KLADOVO, KLADOVO, KLADOVO
  • Motocikl: Mali Plavi Zeka S '06., VFR 800 V-Tec '02., TL 1000s '97., FJR 1300 '02., Gillera Runner FXR '02., Peugeot Vivacity. Suzuki AY 50 Katana - za sada... I SVI LEPI!!!

Ne znam sta prvo da komentarisem. Jadan taj DOMINATOR 650 kad ga dobije skuter ili kle 500. Pa koliko konja onda ima taj skuter, 40,50 mozda 60? kle 500 ima oko 34ks a Dominator nx650 1996 god. cak 43ks. I bas bih voleo da vidim taj snimak na kome za 6.5 stize do 100km/h.

Ti prijatelju izgleda nisi nikad terao neku rs 250, ili neshto tog kalibra. Pa nije napisao da je odrao hypermotarda majku mu..

Pa koliko ja znam rs250 nije skuter. I naravno da sam vozio nesto tako. Hoces da kazes da jedan skuter moze da se poredi sa npr hondom nsr 125 ili rs 125?

 

 

Gilera Runner 180 "DERE" Hondu NSR 125cc u startu-do 100km/h!!!!!!! Provereno vise puta!!! :jee:

Inache, Runner 180 fabrichki ima 21ks. :aha:

A Kawa KLE ima 37kW, shto bi u nasim jedinicama bilo 50KS, a ne 34KS... (informacije radi, za expertsko prepucavanje).

Da, u pravu si KLE 500 1998 ima 34 ks. A KLE 500 1999 ima 50 ks ili 37.3kw

 

Da, da... A KLE 2000. god ima oko 93,18ks, jel???

Odavno ja govorim: "Ljudi, kupite KLE-a 2007. god, i ne trebaju vam Hajabuse, ZZR-i 1400... i ostala boranija... :lol::lol::lol:

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • svrati kad mu je dosadno, 258 postova
  • Motocikl: GSXR 600k7 & kTm 690smc 2009 i Thundercat 600 2001

Ne znam sta prvo da komentarisem. Jadan taj DOMINATOR 650 kad ga dobije skuter ili kle 500. Pa koliko konja onda ima taj skuter, 40,50 mozda 60? kle 500 ima oko 34ks a Dominator nx650 1996 god. cak 43ks. I bas bih voleo da vidim taj snimak na kome za 6.5 stize do 100km/h.

Ti prijatelju izgleda nisi nikad terao neku rs 250, ili neshto tog kalibra. Pa nije napisao da je odrao hypermotarda majku mu..

Pa koliko ja znam rs250 nije skuter. I naravno da sam vozio nesto tako. Hoces da kazes da jedan skuter moze da se poredi sa npr hondom nsr 125 ili rs 125?

 

 

Gilera Runner 180 "DERE" Hondu NSR 125cc u startu-do 100km/h!!!!!!! Provereno vise puta!!! :jee:

Inache, Runner 180 fabrichki ima 21ks. :aha:

A Kawa KLE ima 37kW, shto bi u nasim jedinicama bilo 50KS, a ne 34KS... (informacije radi, za expertsko prepucavanje).

Da, u pravu si KLE 500 1998 ima 34 ks. A KLE 500 1999 ima 50 ks ili 37.3kw

 

Da, da... A KLE 2000. god ima oko 93,18ks, jel???

Odavno ja govorim: "Ljudi, kupite KLE-a 2007. god, i ne trebaju vam Hajabuse, ZZR-i 1400... i ostala boranija... :lol::lol::lol:

Samo se ti smej, to sto sam naveo je iz fabricke specifikacije KLE-a 500. i Hayabusa se pise sa y a ne sa J :lol::lol::lol:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1424 postova
  • Lokacija: KLADOVO, KLADOVO, KLADOVO
  • Motocikl: Mali Plavi Zeka S '06., VFR 800 V-Tec '02., TL 1000s '97., FJR 1300 '02., Gillera Runner FXR '02., Peugeot Vivacity. Suzuki AY 50 Katana - za sada... I SVI LEPI!!!

BUAXAXAXAXAXAXAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!!!!!!! Znachi, ipak si se primio,a...??? Kada budem pisao odg na nekom drugom jeziku, bice sa "Y", a dokle god koristim srpski, pisace HaJabusa!!!

Ah, da, umalo da zaboravim, SVI, ali bas SVI KLE-i koji su prodavani otvoreni, sa punom snagom, su fabricki imali 50 ili 48ks. Znaci SVI "otvoreni". od '91.god do kraja proizvodnje, tj 2007.

Ajde, laku noc, i utvrdi gradivo!!! ;)

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 10 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Keeway Outlook 150

Bravo! Do j.ja! Evo jedan plus od mene za trud. Mora da taj KLE ide 200km/h i da je lepak za ribice.........

 

A ti si motor kupio-dobio da bi imao lepak za ribice,ne mozes bez njega nista? lol2.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • svrati kad mu je dosadno, 258 postova
  • Motocikl: GSXR 600k7 & kTm 690smc 2009 i Thundercat 600 2001

@insain310

Koga si hteo da uvredis ovime sto si napisao?

Ako imas nesto da kazes posalji na Pm i ne kvari decku oglas.Kao sto radimo Shokla i ja.

Ja se izvinjavam gagiju ovo je ipak oglas a ne prepucavanje o KLE-u.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 10 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Keeway Outlook 150

@insain310

Koga si hteo da uvredis ovime sto si napisao?

Ako imas nesto da kazes posalji na Pm i ne kvari decku oglas.Kao sto radimo Shokla i ja.

Ja se izvinjavam gagiju ovo je ipak oglas a ne prepucavanje o KLE-u.

 

malo ti je kasno za izvinjenje,vec si ga dovoljno "nahvalio" 0takoje.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Uvek moze bolje., 614 postova
  • Lokacija: Novi sad
  • Motocikl: Kawasaki ZX6R

ovo je veoma interesantno, nemoram ni da dizem sam oglas, kada ce ovde uvek biti rasprava, koliko je runner brzi od tih spravica 500-650ccm, sto nazivate motorima :)

Edit : "jakim motorima".

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Quid Quid latine dictum est altum viditur!, 949 postova
  • Lokacija: vrsac / bgd bezanija
  • Motocikl: Yamaha FZ1N, Yamaha R1 RN22 Big Bang

i dalje ne znam sta ce skuterasi na moto forumu?

 

:Mina:

 

 

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja