Jump to content

Moto Zajednica

Donji Milanovac - Majdanpek

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 102 postova
  • Lokacija: Kladovo
  • Motocikl: Suzuki INTRUDER C800 VOLUSIA

Danas cu ici do nekih ljudi koji izdaju privatan smestaj, javite mi samo koliko vas ima. Nocenje u KLADOVOHOSTELu je 1000din, sad sam sreo vlasnika, medjutim, pun je do ponedeljka!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 635 postova
  • Lokacija: Beograd / Smederevo
  • Motocikl: Suzuki DL650

opet gledam prognozu i nista se nije promenilo. talas zahladjenja krece od subote.

mozemo da ocekujemo pljuskove i 13c max preko dana.

 

ajde se javite odma, koliko ljudi odustaje zbog vremena?

 

ja idem bez obzira na vremenske uslove, samo moram odmah da pazarim novu prednju gumu. ova i po suvom kliza. I moram da nadjem negde gornji deo onog pecaroskog odela nepromocivog.

 

aj ozbiljno, javljajte ko odustaje, a ko ne, da se mi ostali organizujemo.

 

lol da ne bude samo da se na kraju nadjemo kod nekog ko ima veliki TV da grickamo krekere i pijemo pivo.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2234 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200GS ADV 2013

50 inca, moze? :lol: :lol: :lol:

Na zalost, ako ovako ostane, da znas da je to jos i najverovatnija opcija. :( Ja prvi radim trenutno na takvom mestu da ne mogu sebi priustiti bolovanje, pa ako bude pljuskova, ne idem sigurno. Kupio sam za Taru kisne pantalone, ali ima da se po kisi smrznemo kao PIIIIIIPPPP !!! Mada prognoza ne mora da nesto znaci, za vikend kad smo isli na Taru je isto bilo predvidjena sigurna kisa, a mi je nismo ni videli, mada je bilo oko nas povremeno tamnih oblaka. Za to vreme, u BGD-u je pljustalo! :D

Ovako: ajmo da sacekamo za definitivnu odluku idemo li ili ne cetvrtak-petak (zbog preciznije vremenske prognoze). Spremajte se polako kao da idemo, ali budite spremni da sve odlozimo za nedelju dana. Ja cu danas popodne da popricam sa Severijanom, da mi predlozi najbolju turu, mada sto vise razmisljam, vise mi se svidja da i odemo do Kladova i da se vratimo dunavskom magistralom. Postavicemo konacnu rutu ili posle 17h, ili kasno veceras kad mi odu gosti. Zvao sam malopre ovaj sportski kamp Djerdap, imaju koliko hoces mesta, dali bi nam (ako sam dobro razumeo) salu da smestimo motore, a cena je 1280 din (80 din je boravisna taksa). Razmenili smo telefone i imena, pa cu mu javiti ako krenemo ka njima. Kamp je, kaze, 8 km pre Kladova.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 823 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: CBF1000FA

50 inca, moze? :lol: :lol: :lol:

Na zalost, ako ovako ostane, da znas da je to jos i najverovatnija opcija. :( Ja prvi radim trenutno na takvom mestu da ne mogu sebi priustiti bolovanje, pa ako bude pljuskova, ne idem sigurno. Kupio sam za Taru kisne pantalone, ali ima da se po kisi smrznemo kao PIIIIIIPPPP !!! Mada prognoza ne mora da nesto znaci, za vikend kad smo isli na Taru je isto bilo predvidjena sigurna kisa, a mi je nismo ni videli, mada je bilo oko nas povremeno tamnih oblaka. Za to vreme, u BGD-u je pljustalo! :D

Ovako: ajmo da sacekamo za definitivnu odluku idemo li ili ne cetvrtak-petak (zbog preciznije vremenske prognoze). Spremajte se polako kao da idemo, ali budite spremni da sve odlozimo za nedelju dana. Ja cu danas popodne da popricam sa Severijanom, da mi predlozi najbolju turu, mada sto vise razmisljam, vise mi se svidja da i odemo do Kladova i da se vratimo dunavskom magistralom. Postavicemo konacnu rutu ili posle 17h, ili kasno veceras kad mi odu gosti. Zvao sam malopre ovaj sportski kamp Djerdap, imaju koliko hoces mesta, dali bi nam (ako sam dobro razumeo) salu da smestimo motore, a cena je 1280 din (80 din je boravisna taksa). Razmenili smo telefone i imena, pa cu mu javiti ako krenemo ka njima. Kamp je, kaze, 8 km pre Kladova.

 

 

 

 

Slazem se, u slicnoj sam situaciji. :zbunjen: Nije strasno ako se radi samo o pljuskovima, oni su prolazni. Ovi najavljuju celodnevnu jaku kisu za ceo region, koliko sam video. Jbg, nadam se da nisam u pravu. Ako u cetvrtak i petak bude ista prica, ja odustajem

 

:gaa::gaa::gaa: . A onaj naredni vikend sam na putu, tako da u BIIIIIIIIP!!! :maloljut:

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Kurblaj Khan, 3245 postova
  • Lokacija: Smederevo
  • Motocikl: motor, da

 

E Lucky, sad si uprskao stvar. Ovo je ritual kojim se priziva kisa 1care.gif. Znaci, ako bude pljustalo, ti si kriv 1lol.gif.

 

 

A ko je kriv....... plaća turu ....:lol:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 635 postova
  • Lokacija: Beograd / Smederevo
  • Motocikl: Suzuki DL650

sad nesto razmisljam, ako nista ne ispadne od puta, mozemo da se okupimo kod mene na ranchu, blizu Smedereva. Ima dovoljno mesta svi da parkiraju. Imamo super uslove za pravljenje rostilja, sve natkriveno, da nas kisa ne zeza.

 

proverio sam sa caletom koji tamo zivi, imamo subotu ceo dan na raspolaganju.

 

mozemo cak i da iskombinujemo neku kracu voznju recimo od Avale, preko Mladenovca, do Smedereva.

 

Ko je zainteresovan za ovu varijantu, ako nam voznja propadne, nek se zapljune. Prednost imaju slobodne devojke, naravno :zvizduk:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 823 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: CBF1000FA

 

E Lucky, sad si uprskao stvar. Ovo je ritual kojim se priziva kisa 1care.gif. Znaci, ako bude pljustalo, ti si kriv 1lol.gif.

 

 

 

:lol2::lol2::lol2:

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2234 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200GS ADV 2013

Auuu, ala ste ujedinjeni kada neko treba da plati turu... :care::stabre:

:lol: :lol: :lol:

posto ce izgleda kisa, onda dogovoreno - ja placam turu, bilo u kojoj varijanti -voznja, ranc, upoznavanje - NO PROBLEMOS, AMIGOS !!! :zdravo:

P.S. Vazi i ako odlozimo za iducu nedelju !

 

Paz´te sad koliko ce biti prijava za voznju !!! :lol: :lol: :lol:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 121 postova
  • Lokacija: Borča
  • Motocikl: hooooonnddaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Gde stadosmo 1000g ćeapa i 1kg kobaja,:rostilj: a Lucky moraćeš više od jedne ture ova pesma baš traje, tako da će biti i gromova

:grom:, igra kilo domare, da imamo za promrzline! :cirka1:Ja ne radim u subotu i spreman sam za r,n,r :muzicari::IIIDEEEMOOO!!:moto3: Iskren da budem nemogu da čekam sledeću sezonu za neko zezanje sa ekipom, pa kako god!? A kolegice mmm, što bi rekle lale "moglo bi"!:Sloper:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Hit the Road, 1415 postova
  • Lokacija: vinca, beograd
  • Motocikl: BMW R1200GSA

0stabre.gif0tuzan.gif, ali smrznucemo se kao PIIIIIPP!!!!

 

 

 

Ja bio veceras do Borce, vozio do Vince oko 23h i skochopizdio sam se. U gradu je Ok, ali cim malo mrdnes van grada, pingvini zickaju za caj. Medvedi me pitali gde je put za juzni pol 1lol.gif. ( ali nisam bio u full opremi, jbg, farmerke, a ispod jakne majca kratkih rukava 0stabre.gif)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Kurblaj Khan, 3245 postova
  • Lokacija: Smederevo
  • Motocikl: motor, da

E ja sam rešio...i ako duva vetar........,i ako pada kiša....... i ako je veoma hladno.......... i ako je sneg u najavi.........ja ću da idem.......... al' autobusom.:lol:

 

Šalim se naravno, prognoze nam ne idu u korist, ali to nas ne sprečava da utvrdimo rutu.

 

Lucky...nema te ... aj stavljaj maršutu.....ako te duže budemo čekali ..prolazićemo je motornim sankama.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2234 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200GS ADV 2013

Evo ovako:

Posle konsultacija sa mojim cukun-dedom vracom i :lol: mnoooogo iskusnijim kolegom sa foruma :care: (citaj: Severian) u spartanju po ovoj nasoj prelepoj Srbiji, doslo se do finalne marsrute, koja ce SIGURNO biti izvezena, a samo od vrremenskih prilika zavisi hoce li to biti ovaj, sledeci ili neki drugi vikend. Dakle:

 

Okupljanje je u subotu, 8.10, na kafi kod MIMI VINCA u 8,30h. Lokal se nalazi na smederevskom putu, na samom skretanju za Vincu. Radi lakse orijentacije, u sklopu lokala je i kladionica. Dodjite spremni za voznju, sa punim rezervoarima, prekontrolisanim gumama i motorima.

 

U 9,00h polazimo preko Grocke ka Smederevu gde cemo stati na ulasku u Smederevo na NIS-ovoj pumpi da nam se prikljuce lokalne kolege. Nastavljamo preko Male Krsne ka Salakovcu bez ulazenja u Pozarevac (molim da ako neko iz Pozarevca hoce da nam se prikljuci da nam ovde na temi napise gde bi to bilo najzgodnije da se sacekamo), pa preko Rabrova za Kucevo. Odatle putem 24 (google maps) idemo na Majdanpek, pa pravo ka dunavskoj magistrali (put 104), kojom preko Tekije stizemo u naselje Karatas kod Kladova, gde je gore pomenuti sportski kamp Djerdap http://www.kampdjerd...rs/kontakt.html , gde cemo prenociti.

 

Smestaj je 1280 din. Sobe su 1 dvokrevetna, ostale su trokrevetne. Obecali su mi da ce nam dati salu u koju bi mogli da uteramo motore preko noci. Ako neko zeli neku drugu kombinaciju za spavanje, slobodan je da je potrazi. Zavisno od vremena dolaska, rostiljamo u prirodi ili u kafani. Tu cemo se dogovoriti o vremenu polaska za sutradan.

 

U nedelju, 9.10, produzavamo dunavskom magistralom ka Brzoj Palanci, pa preko Jabukovca, i Klokocevca ponovo stizemo u Majdanpek, odakle se ponovo spustamo na dunavsku magistralu putem 104, pa njom idemo sve do Velikog Gradista. Odatle preko Sirakova pravo ka Pozarevcu i Smederevu u koje ne ulazimo, nego malo ranije skrecemo ka Kovinu, pa preko Panceva stizemo u Beograd.

 

Jos da pomenem par bitnih stvari: VOZNJA CE BITI PO "PRAVILIMA" BJB-a, znaci ko nije, ne bi bilo lose da procita ovu temu http://forum.bjbiker...voznja-u-grupi/ . Osnovno je - nema ludovanja, preticanja u grupi, tockarenja i sl. Idemo da uzivamo, a ne da se trkamo. Iskreno, ne znam ni sam sto sam ovo napisao, kad vecinu Vas koji cete krenuti, znam kao sasvim normalne ljude... ...kud Vam bas ja zapadoh? :lol:

 

Drugo, potrebno je da se nas nekoliko dobrovoljno javi za redare kolone, ljude koji ce brinuti o ostalima, ovo naravno pod uslovom da nas bude vise od 3-4 motora. Moj br. mobilca je 064 1515 997, pa neka mi dobrovoljci puste sms ili preko BJB-a PP sa svojim BJB nadimkom. Neki fluorescentni prsluk nije obavezan, ali ce ih dodatno utopliti! :lol: :lol: :lol:

 

Sta poneti? Foto-aparati sa punim baterijama pozeljni, dobro raspolozenje obavezno! :nanana: Ne zaboravite toplu odecu, kisna odela, neku preobuku ako kisa probije odela, potkape zbog hladnog vremena... Sta znam, setite se i sami ostalog.

 

Sad ono najbitnije: praticemo vremensku prognozu, i u petak uvece cemo definitivno prelomiti idemo ili ne, recimo negde posle vremenske prognoze u drugom dnevniku, oko 20h.

Ajde da pocnemo sa konacnom listom:

 

1. Lucky Vladano

2.

Promenio član LuckyVladano

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Hit the Road, 1415 postova
  • Lokacija: vinca, beograd
  • Motocikl: BMW R1200GSA

Vrlo rado krecem, ali stvarno nisam voljan za voznju ukoliko bude neki kijamet. U tom slucaju, mislim da bi se vise izmaltretirao nego nauzivao. Nije problem da malo pokisnemo, ali ukoliko kisa bude padala oba dana stalno, ondaK bih se odjavio.

 

Jos jedan problemcic. Profil posla mi je takav da mi je najveca ludnica vikendom. To i nije neki problem ukoliko se organizujem na vreme, ali taj termin za dogovor u petak uvece mi nikako ne ide u prilog. To mi je kasno. Ja mogu vec sad da se organizujem da neradim za vikend, ali mi je glupo ukoliko se ne putuje da bezveze to koristim. Desice se da kad nam bude zatrebalo, ondaK necu mozda moci. Nemam pojma, videcemo.

 

U svakom slucaju, na kafu ste pozvani, isli ili ne isli, to je nebitno. U kontaktu smo, pa da jos malo vidimo hoce li uroditi plodom onaj tvoj ritual 1lol.gif.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2234 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200GS ADV 2013

Nije dogovor u petak uvece, nego ce, sto budemo blizi vikendu, prognoza vremena biti sigurnija. Znaci, mi svi se nadamo da idemo, ali ako i u petak uvece potvrde pljuskove za vikend, definitovno pomeramo za sledecu nedelju. Ti se zapljuni, pa ako idemo-idemo, niko te ne tera da se pojavis po svaku cenu (kod tebe na kafi u subotu :lol: ).

 

Evo, ako ce da pomogne... :care:

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja