Jump to content

Moto Zajednica

Rezervni i alternativni delovi za kineske motocikle

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 182 postova
  • Lokacija: Beograd,Srbija
  • Motocikl: Liberty 125&KLE 500

Za dve godine samo dve intervencije na Jinlun-u 150-5  , za shapu prednje kochnice sa dva cilindra pasuju plochice od Keeway superlight-a , nema shkripe i krljanja , lanac i lanchanici od Prince-a 125ccm (godinu dana bez ikakvih problema uz regularno podmazivanje . Zasada toliko. Jedno pitanje koje se vec provuklo nekoliko puta : Preporuka za neki univerzalni brzinomer ( originalni lazu k'o RTS) obrtaljka se trese ko narkoman tako da samo uz slow-motion snimak iste mogu da provalim na koliko se "vrti", ampermetar knorio, dajem mu 40 dana..hvala .

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 337 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Vespa

Za dve godine samo dve intervencije na Jinlun-u 150-5  , za shapu prednje kochnice sa dva cilindra pasuju plochice od Keeway superlight-a , nema shkripe i krljanja , lanac i lanchanici od Prince-a 125ccm (godinu dana bez ikakvih problema uz regularno podmazivanje . Zasada toliko. Jedno pitanje koje se vec provuklo nekoliko puta : Preporuka za neki univerzalni brzinomer ( originalni lazu k'o RTS) obrtaljka se trese ko narkoman tako da samo uz slow-motion snimak iste mogu da provalim na koliko se "vrti", ampermetar knorio, dajem mu 40 dana..hvala .

 

Inache sve drugo je u redu  :) :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 587 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Liberty 125 Special Edition

Za dve godine samo dve intervencije na Jinlun-u 150-5  , za shapu prednje kochnice sa dva cilindra pasuju plochice od Keeway superlight-a , nema shkripe i krljanja , lanac i lanchanici od Prince-a 125ccm (godinu dana bez ikakvih problema uz regularno podmazivanje . Zasada toliko. Jedno pitanje koje se vec provuklo nekoliko puta : Preporuka za neki univerzalni brzinomer ( originalni lazu k'o RTS) obrtaljka se trese ko narkoman tako da samo uz slow-motion snimak iste mogu da provalim na koliko se "vrti", ampermetar knorio, dajem mu 40 dana..hvala .

 

Inache sve drugo je u redu  :) :)

 

Ma fercera "jextra glide" sve u 16 da ne poveruješ!!!!  :o

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 182 postova
  • Lokacija: Beograd,Srbija
  • Motocikl: Liberty 125&KLE 500

Shta da radim kad nemam kintu za ATX-a :) a i plashim se da vozim preko dve glave jbg ,nisam poshtar! :) Stvarno ,sa makinom nemam problema (inache sam zivac pa kad neshto pochne da me zeza -izlomim ga ili bacim)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • http://www.odvozsuta-otpada.rs/, 298 postova
  • Lokacija: beograd
  • Motocikl: Honda Shadow 600cd vlx 2004 nekad bila pa daytona 350 i sad nista ...jbg

u subotu cu da izbunarim informacije u vezi sa obrtaljkama kilometar satovima i ostalim gedzetima koji se mogu "implementirati" u nashe drage nam  shaoline i naravno ostalu dvotockashku menazeriju . Slikam postavljam kupim telefone ,subota veche posle cirkusa u Bubanj Potoku!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 420 postova
  • Lokacija: Beograd - Cacak
  • Motocikl: Suzuki DL650 Vstrom a Honda XRV 750-RD04 u lepom sećanju

drugari voleo bih da na mog princa stavim obrtaljku i merac goriva ili napona pored cajgera za brzinu, ovako mi izgleda mnogo siromasno... e sad interesuje me jel pase sa kinrouda ili ima neko drugo resenje?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1399 postova
  • Lokacija: Chicago IL - Babusnica - Nish
  • Motocikl: Husqvarna tr650 strada abs 2014

Pozz svima,

set satova za Kinroad kosta oko 1600dinara, sadrzi kilometar sar, obrtomer i voltmeta!

Raspitajte se u topshopmoto!

 

Ja sam se pre neki dan pitao i kazu da je cena Obrtomera i Voltmetra oko 30 e i to bez Kilometar sata ???

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 155 postova
  • Lokacija: Beograd

Pozz svima,

set satova za Kinroad kosta oko 1600dinara, sadrzi kilometar sar, obrtomer i voltmeta!

Raspitajte se u topshopmoto!

 

Ja sam se pre neki dan pitao i kazu da je cena Obrtomera i Voltmetra oko 30 e i to bez Kilometar sata ???

 

Hm, moguce, ova cena koju sam ja naveo je od zimus, mada ne vidim razlog za poskupljenjem, ali prodavali su samo ceo set, jer kod kinroada nije mogao da se razdvoji voltmetar ili obrtomer od kilometar sata!

Mada, mozda se sada nesto i promenilo, ali za Kinroad set je 30e definitivno mnogo!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1399 postova
  • Lokacija: Chicago IL - Babusnica - Nish
  • Motocikl: Husqvarna tr650 strada abs 2014

bilo bi lepa da ova odlicna tema ostane bez offtopicarenja, nego imali li neko katalog rezervnih delova ili uputstvo za jinlun 125-11 aka sprint prince

 

Pre neki dan su ovi iz Sprinta postavili kataloge. Ima za vise modela i dosta je dobro odradjeno.

http://www.sprintscooters.com/delovi.html

Sa ovog linka mozete skinuti besplatno kataloge.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 474 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: XV 250
Ja sam se pre neki dan pitao i kazu da je cena Obrtomera i Voltmetra oko 30 e i to bez Kilometar sata

Kazes 30 eura ???

Pa to onda je standardna cena ako usmes u obzir da je u Louisu sada na popustu obrtomer i brzinomer i zajedno kostaju 60eura.

http://img4.louis.de/shop/zusatz/img/big/10034891-92_870_ANW01_08.JPG

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1399 postova
  • Lokacija: Chicago IL - Babusnica - Nish
  • Motocikl: Husqvarna tr650 strada abs 2014

Ja sam se pre neki dan pitao i kazu da je cena Obrtomera i Voltmetra oko 30 e i to bez Kilometar sata

Kazes 30 eura ???

Pa to onda je standardna cena ako usmes u obzir da je u Louisu sada na popustu obrtomer i brzinomer i zajedno kostaju 60eura.

http://img4.louis.de/shop/zusatz/img/big/10034891-92_870_ANW01_08.JPG

 

 

Video sam to juce. Mislio sam da postavim ali nisam bio siguran kako da postavim direktno link iz louisa. Meni se svidja mada iako je popust veliki nekako mi si cini da je i dalje malo skuplje.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2265 postova
  • Lokacija: Stara Pazova

Brzinomer od Keeway superlight bi trebalo da je tacan, a meri do 140kmh  i jako lepo izgleda.  Cenu ne znam setio se tek posle.

Sa kinroadovim satom ne treba gubiti vreme.

 

Danas sam bio u Keeway-u i pazario lanac od Supershadow-a za 2300din. Odgovara za QM250, razlika je sto je od Keeway-a nesto duzi, pa ga treba malo skratiti. Od Sprinta, Kinroada, i slicnih ne odgovara, a Qingqi uvoznici nisu imali, pa i ne znam koja je kod njih cena.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3087 postova
  • Lokacija: The very heart of southern Banat

Де, кажи нам да ћеш тај нови ланац да ставиш на старе ланчанике, преко којих је прелазио тај стари, истегнути...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2265 postova
  • Lokacija: Stara Pazova

Де, кажи нам да ћеш тај нови ланац да ставиш на старе ланчанике, преко којих је прелазио тај стари, истегнути...

Ne znam da li si dobro razumeo, ali moj motor ima blizu 20 a ne blizu 120ks, ne jedu ti konji lancanike tako brzo. ;)

 

Ako su se toliko potrosili za nepunih 20k, mogu bar jos 2-3puta toliko.

 

Potkrepljen tvrdnjama da se lanac i lancanici menjaju zajedno i traju koliko i lanac, priznajem da sam pre koji mesec vukao ljude za rukav da mi objasne sta i kako treba to da izgleda kada su lancanici ishabani, jer su meni izgledali sasvim normalno. I jesu sasvim normalni, jedva da se poznaju tragovi upotrebe, ako se dovoljno skoncentrises.

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1399 postova
  • Lokacija: Chicago IL - Babusnica - Nish
  • Motocikl: Husqvarna tr650 strada abs 2014

Pa nije mnogo skup lanac sobzirom da je Keeway i pretpostavljam da je malo kvalitetniji. Zvao sam Massetehnic za neke sitnice za mog Max-a i usput pitao za lanac za Princa. Rekose oko 3200 dinara ako se ne varam. Ima li jos jeftinje varijante?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 33 postova

Bravo Bogda za link, posecivao sam sajt pre nedelju dana i toga nije bilo, inace ja planiram da uzmem DID-ov O ring lanac za Princa je oznaka 428V jos samo da izbrojim karike sto ce biti prilicna zaebancija posto nemam stender, pa ako neko zna tacno bilo bi lepo da napise

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2265 postova
  • Lokacija: Stara Pazova

Bravo Bogda za link, posecivao sam sajt pre nedelju dana i toga nije bilo, inace ja planiram da uzmem DID-ov O ring lanac za Princa je oznaka 428V jos samo da izbrojim karike sto ce biti prilicna zaebancija posto nemam stender, pa ako neko zna tacno bilo bi lepo da napise

Ne treba ti stender. Postoji karika koja sastavlja dva kraja lanca, koja se otkopcava. Ukupno 3 minuta posla.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 33 postova

eto sta ti je urednik sve zna  ;D , pa vrteo sam lanac pokusavajuci da nadjem spojnicu i nisam je video, moguce da je to zbog 2kilograma grafitne masti koja se nalazi na lancu  ???

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 268 postova
  • Lokacija: backa palanka

  a zna li neko gde ima u,recimo,NS da se kupe satovi za moj 2d ili nesto slicno?posto mi je riknuo i brzinomer i obrtomer trebala bi mi komplet instrument tabla,ili mozda to moze da se popravi u servisu za tahografe,naravno i da li se isplati popravljati.?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja