Jump to content

Moto Zajednica

Sachs X-road 125????

Recommended Posts

  • U prolazu, 99 postova
  • Lokacija: Pancevo

odlicno! na njihovom sajtu pise jos uvek da je 2800 pa me je to malo zbunilo.. :)..

 

Na njihovom sajtu pise da je 2390 evra, ali to oni zaborave da promene  ;D...  ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 77 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: CB500XA

odlicno! na njihovom sajtu pise jos uvek da je 2800 pa me je to malo zbunilo.. :)..

 

Na njihovom sajtu pise da je 2390 evra, ali to oni zaborave da promene  ;D...  ;)

 

nisu zboravili, na snizenju je neko vreme  ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 99 postova
  • Lokacija: Pancevo

odlicno! na njihovom sajtu pise jos uvek da je 2800 pa me je to malo zbunilo.. :)..

 

Na njihovom sajtu pise da je 2390 evra, ali to oni zaborave da promene  ;D...  ;)

 

nisu zboravili, na snizenju je neko vreme  ;)

 

A jel znas mozda do kada ce biti na snizenju?  ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 77 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: CB500XA

ne znam moratjesh da ih pozovesh  :)

 

KMH Trade d.o.o.

 

Nehruova 164, Novi Beograd

 

SR-11000 Beograd

 

t:            +381 11 228 85 05     

 

f:            +381 11 228 95 05     

 

e-mail: srbija@leo-pard.eu

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 99 postova
  • Lokacija: Pancevo

ne znam moratjesh da ih pozovesh  :)

 

KMH Trade d.o.o.

 

Nehruova 164, Novi Beograd

 

SR-11000 Beograd

 

t:            +381 11 228 85 05       

 

f:            +381 11 228 95 05       

 

e-mail: srbija@leo-pard.eu

 

 

OK! Hvala!

 

Pozz  ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 99 postova
  • Lokacija: Pancevo

KMH Trade me je mail-om obavestio ovo:

 

Postovani, obavestavamo Vas da je cena vozilu Sachs X – road pre izvesnog vremena snizena sa 2390 na 1999 Evra I da ne planiramo u narednom periodu da vrsimo promenu cene ovog modela.

 

Pozdrav, KMH Trade

 

 

;D ;D ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 99 postova
  • Lokacija: Pancevo

da li negde kod nas ima sachs xtc? cini mi se da je masina ista kao i na xroad...

 

Meni se on puno svidja, ali mislim da ga nema kod nas...  :(

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 306 postova

Koga nesto interesuje o ovom motociklu neka se javi.Ja radim njegovu prodaju u Novom Sadu.Dosta sam vozio testni model,X-Road-a.Ja sam ga spremio za test Moto magazina u Novom Sadu.Napominjem da je na pocetku ovog podforuma stavljena slika starog modela ovog Sachsa sa agregatom Suzuki.Trenutno ovaj motocikl ima agregat Franco Morini 125ccm.Ko ne zna za  tu firmu, dizajnirali su agregat za Benelli sa tri cilindra.Svi motocikli Sachs se prave u Kini.Pozz

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 234 postova
  • Lokacija: Novi Sad(novo naselje)

meni on spada u uzi izbor za novi motor! ;D

pa me zanima , dali je pouzdan,kakva mu je ciklistika,plastika,vesanje i ostalo?

na sajmu u ns sam seo na njega taj primerak modela mogu reci imao je jako tvrdo vesanje!neznam dal je to samo na tom slucaj?

lepo izgleda i zanima me dal neko zna koga je vozio zna da mi kaze kako se ponasa u voznji! ??? 8);)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 99 postova
  • Lokacija: Pancevo

Mislim da je idealno, jer je u svom cenovnom rangu najbolji...  A i sami ste videli da je pocetna cena bila 2800 evra, znaci da motor vredi, samo se cena toliko spustila jer ima malo kupaca! Nov je model je ipak, pa retko ko hoce da rizikuje... Samo ne znam zasto je u Hrvatskoj cena 4000 evra?  ??? ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2265 postova
  • Lokacija: Stara Pazova

Mislim da je idealno, jer je u svom cenovnom rangu najbolji...  A i sami ste videli da je pocetna cena bila 2800 evra, znaci da motor vredi, samo se cena toliko spustila jer ima malo kupaca! Nov je model je ipak, pa retko ko hoce da rizikuje... Samo ne znam zasto je u Hrvatskoj cena 4000 evra?  ??? ;)

Zato sto su u hrvatskoj uvoznici pederi koji hoce na svakom prodatom primerku zarade oko 200% u odnosu na njihovu nabavnu cenu.

Ovo ne vazi samo za Sachs nego za sve brendove.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1571 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1100RT

Skupljam informacije,125ccm je sledeca "stepenica", jednostavno hocu da analiziram sve motore u ovoj klasi i da vidim sta mi odgovara, a u ovome sto si citirao sam rekao da X road ima zvuk kao motor od 600ccm ;).

 

Uzmi druzi se sa ljudima, probaj sve te motore, ja sam danas sam video 3 sachsa i to oba modela, o ostalima da ne govorim. Dzaba prica, od nje se neces opredeliti, dok ne sednesh na bajk nema nista. U najgorem slucaju, brzo ces se pokajati jer si verovao necijem sudu, ko je drugacijeg sklopa od tebe.

 

;)

 

Pozz i srecno u izboru;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 564 postova
  • Lokacija: Beograd

Skupljam informacije,125ccm je sledeca "stepenica", jednostavno hocu da analiziram sve motore u ovoj klasi i da vidim sta mi odgovara, a u ovome sto si citirao sam rekao da X road ima zvuk kao motor od 600ccm ;).

 

Uzmi druzi se sa ljudima, probaj sve te motore, ja sam danas sam video 3 sachsa i to oba modela, o ostalima da ne govorim. Dzaba prica, od nje se neces opredeliti, dok ne sednesh na bajk nema nista. U najgorem slucaju, brzo ces se pokajati jer si verovao necijem sudu, ko je drugacijeg sklopa od tebe.

 

;)

 

Pozz i srecno u izboru;)

 

Eeeeh Endurac...pa ja otpisah Sachs odavno, mada vozio sam ga na moru, i mogu reci da me je iznenadio, u pozitivnom smislu. Jedino me nervira onaj tunjavi digitalni pokazivac, velicine digitalnog sata kineske proizvodnje...i one felne sa mrtvo sivom bojom nikako ne idu uz motor...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 4 postova
  • Lokacija: Subotica

Pozzz,ja sam novajlija i morao sam se reg. posto i ja obozavam motore kao i vi,a pogotovo kad je bila rec o Sachs-u na kojeg sam se i ja nalozio!!!

 

Eeeeh Endurac...pa ja otpisah Sachs odavno, mada vozio sam ga na moru, i mogu reci da me je iznenadio, u pozitivnom smislu. Jedino me nervira onaj tunjavi digitalni pokazivac, velicine digitalnog sata kineske proizvodnje...i one felne sa mrtvo sivom bojom nikako ne idu uz motor...

 

[ftp=ftp://

]
[/ftp]  pogledaj,ako vec nisi,kako su ga prepravili ili je to brand new?!?Samo ne znam kako bi mogao promeniti ovaj mali digitalni,za ovakav  ???

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja