Jump to content

Moto Zajednica

VARADERO 125

Recommended Posts

  • U prolazu, 57 postova
  • Lokacija: Pancevo

Imam priliku da kupim varadero 125. Iako mi se jako svidja, plasim se da mozda ne bih bio zadovoljan sa motorom, jer je malo tezi od ostalih pa me interesuje da li neko moze da mi pomogne oko brzine Varadera.

Naprimer da li je po brzini u klasi sa ostalim 125ccm motorima? :shock:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 57 postova
  • Lokacija: Pancevo

Pa, ne bih izlazio na auto put, ali bih isao na krace puteve, izmedju moto skupova.....ni ne mora da bude extra brz, kao nabudzana rs 125, nego normalno nesto, da moze da dostigne do 110 kmh, da ima solidno ubrzanje, pa ako neko mozda zna da li to ovaj motor podrzava, HELP! :?: :?: :?: :?: :?: :?:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2110 postova
  • Lokacija: Zrenjanin
  • Motocikl: Suzuki GSX-R 1000 L1 SBK; MV Agusta F4 1000 S; Ducati 996 S; Aprilia RSV4 RF; Suzuki GSX-S 1000 M0; Suzuki GSF 1200 N
Pa zavisii sa kojim 125cama

Upravo to, nabudzene 2t 125-ice su majka sto se tice brze voznje, mogu lako da smrse konce i masinama vece kubikaze. Medjutim ako nemas poduze zivce, solidno poznavanje mehanike i crni fond od oko 200e (za ne-daj-Boze) nemoj se odluciti za 2T. Sto se 4T 125-ica (medju kojima je i ta Honda) mogu ti reci da solidno podnose voznju po gradu, trenutno posedujem Keeway enduro 125 (sa Hondinom jednocilindricnom masinom) i mogu ti reci da solidno ubrzava do 80, sve preko toga je gnjavaza, ide 110 ali mu osetno smeta preko 100. Mislim da bi Varadero mogao bez problema da drzi tempo od 100-110, ali dalje bi bilo forsiranje...

Pa sad ti vidi sta ti je prioritet!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2110 postova
  • Lokacija: Zrenjanin
  • Motocikl: Suzuki GSX-R 1000 L1 SBK; MV Agusta F4 1000 S; Ducati 996 S; Aprilia RSV4 RF; Suzuki GSX-S 1000 M0; Suzuki GSF 1200 N
inace cujem da si ti iz PVO!

:?:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • MK. Sirius - Srbija, 806 postova
  • Lokacija: Pancevo
  • Motocikl: KTM Supermoto T 990 '11, Piaggio Beverly Tourer 250ie '08

E slushaj...ja sam sad u fazi kupovine 125ice i dvoumim se izmedju polovnog Varadera i novog Hyosunga(Cometa)...Varadero je tezak ali udoban motor,medjuubrzanja su solidna,i konacna negde oko 110-115...Po izgledu bi mu pre dao 650 ccm nego 125...Malo trosi masina je nuistiva,ali se oseca nedostatak 6.brzine...Probao sam ga i sasvim solidno vuce,naravno ipak je to 4T...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Bivši vlasnik Super Tenere, Afrike i Varadera, 398 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: ADV 350

Taj Varadero izgleda kao motorcikl mnogo vece kubikaze nego sto jeste. Mislim da je V2 masina hladjena vazduhom, a znam da ga je Goca Trzan zajedno sa Kuletom na zadnjem sedistu vozila na otvaranju nekih trka. Ako moze Goca, mozes i ti :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 134 postova
  • Lokacija: Kovin
  • Motocikl: Puch
Taj Varadero izgleda kao motorcikl mnogo vece kubikaze nego sto jeste. Mislim da je V2 masina hladjena vazduhom' date=' a znam da ga je Goca Trzan zajedno sa Kuletom na zadnjem sedistu vozila na otvaranju nekih trka. Ako moze Goca, mozes i ti :)[/quote']

To je bila trka u Vrscu prosle godine

Samo sto nisam bas siguran da se radilo o 125 cm

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 107 postova
  • Lokacija: KIKINDA

Moj najbolji drug vozi Varadera! Vozio sam ga 130km/h! Solidno ubrzava, s obzirom da je 4t! Mocno izgleda za jednu 125- icu!!! :twisted: Njegov je 2003 god. i stvarno je u extra stanju! trazi 2900 eura pa ako si zainteresovan zovi na 064/155-64-36

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 301 postova
  • Lokacija: Kikinda - Novi Sad
  • Motocikl: Suzuki GSXR 600 K9

Bio si kod mene da pogledas varadera, ako te interesuje moj moze da ide oko 130 km/h, ali ako bi mu promenuo prenos lancanika mogao bi sigurno i preko 140 km/h. Ali za koliko je tezi od svojih konkurenata toliko je i jaci, mada mogu ti reci da ni jedna 4t 125-ica nija mogla ni da mi prismrdi

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja