Jump to content

Moto Zajednica

Suzuki GSXR 600 K5

Recommended Posts

  • U prolazu, 58 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: kawasaki
Ako covek argumentuje da sam njega ili bilo koga drugog slagao nesto u vezi ovog motora ja cu mu ga pokloniti.

 

 

 

Sad ispadni covek i pokloni smedicu motor!

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 1 post

Ne vidim zasto coveka kritikujete, nije ni bitno koliko vozio motor, to nije nikakva laz i niti je presidno za kupovinu. Ja da imam dovoljno para kupio bi ga bez razmisljanja.Dugo sam u potrazi i ovaj mi se na forumu najvise svidja.Ronin sve najbolje i brzo da ga prodas pozz

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 7 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: Suzuki Savage 650

koga boli briga dal je dobar motor, ja cekam da smedic casti jer je dobio motor :)))) brale napismena izjava da poklanjas motor, sa sve tvojim potpisom... mislim da cak i na sudu moze da te dobije. red je da se ispuni obecano :) mozda mala laz ili ne, kad je vec poceo da se busa oko prozivanja i da obecava poklanjanje - nek ispuni. mozda je i slagao za stambeno pitanje, nego video da ne ume da tockira pa resio da okaci rukavice o klin, a da se ne bruka... sta kaze objavljivac oglasa na sve ovo? (nego dvoumio sam se da li da komentarisem ista, da i mene ne pronadje preko interneta :staa2: )

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 1 post

Nije covek postavio ovde oglas da de vi prepucavate i pronalazite mu ''lazi'' ne minirajte mu vise oglas i pustite ga da proda.To nije nikakva laz jos jednom ponavljam da bi se kacili zato, vecina ih ovde ubija vreme na forumu i takvima nije mesto ovde sigurno.Grooya jeste bitno da je motor dobar za onoga ko ima nameru da ga kupi.

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • SuperStar, 1098 postova
  • Lokacija: Ćićevac
  • Motocikl: MonsteR

Nije covek postavio ovde oglas da de vi prepucavate i pronalazite mu ''lazi'' ne minirajte mu vise oglas i pustite ga da proda.To nije nikakva laz jos jednom ponavljam da bi se kacili zato, vecina ih ovde ubija vreme na forumu i takvima nije mesto ovde sigurno.Grooya jeste bitno da je motor dobar za onoga ko ima nameru da ga kupi.

 

 

klonovi su među nama :moto3:

  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 1 post

Nisam niciji klon ali nisam mogao da ne prokomentarisem.Gresite puno i realno treba gledati na stvari.Niko nije dao nikakav komentar duzi period i kad je doslo do nekakvog razotkrivanja svi se pojavise da ubiju vreme.Samo sam realan i kazem da pustite coveka da proda moto.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • svrati kad mu je dosadno, 258 postova
  • Motocikl: GSXR 600k7 & kTm 690smc 2009 i Thundercat 600 2001

Nije covek postavio ovde oglas da de vi prepucavate i pronalazite mu ''lazi'' ne minirajte mu vise oglas i pustite ga da proda.To nije nikakva laz jos jednom ponavljam da bi se kacili zato, vecina ih ovde ubija vreme na forumu i takvima nije mesto ovde sigurno.Grooya jeste bitno da je motor dobar za onoga ko ima nameru da ga kupi.

 

 

klonovi su među nama :moto3:

Realno jesu, providno je, samo 4 posta...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 1 post

Imam pravo na svoje misljenje kao svi clanovi. Kolko sam komentarisao nema veze ni sa kim i na sacim.Ne poznajem coveka samo sam realan.Kad se vec vlasnik ne oglasava ne moram ni ja dalje da komentarisem dosta od mene :zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 333 postova
  • Lokacija: BG
  • Motocikl: Suzana GSXR 750 K8

Mislim da si propustio poentu. Okacio je decko oglas, ajde dobar motor, sve to stoji. A onda je smedic rekao da je slagao jedan deo. Onda ga je Ronin napao da dokaze da je slagao bilo sta i ako dokaze da je slagao da ce mu pokloniti motor. Smedic je dokazao da je Ronin slagao, makar to bila i glupost kao sto je ova, i sad je red da coveku pokloni motor :D

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1821 postova
  • Lokacija: Beograd

LJudi smirite dozivljaj malo, a i realno preko ovog foruma niko nista nije prodao, sve sami filozofi

Obecanje nagrade jeste ali covek je napisao ako je slagao nesto u vezi motora a ne kikiko dugo poseduje taj motor,elem nista od poklona

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svakom po zasluzi, 12234 postova
  • Lokacija: NBGD - KN04ET
  • Motocikl: Honde Transalp, plavi i narandžasti, oba za dečake

LJudi smirite dozivljaj malo, a i realno preko ovog foruma niko nista nije prodao, sve sami filozofi

Obecanje nagrade jeste ali covek je napisao ako je slagao nesto u vezi motora a ne kikiko dugo poseduje taj motor,elem nista od poklona

 

Ako misliš uopšteno, hoćeš li da i tebe napadnu za iznošenje neistine? :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1821 postova
  • Lokacija: Beograd

Evo tresu mi se gace :D

 

Arakis, realno na svaki oglas se javi gomila nekih ljudi koji nemaju pametnija posla i na kraju oglasivac proda to sto je hteo na nekom drugom mestu(ne u 100% slucajeva ako cemo da cepidlacimo, ali bar velika vecina)

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 7 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: Suzuki Savage 650

LJudi smirite dozivljaj malo, a i realno preko ovog foruma niko nista nije prodao, sve sami filozofi

Obecanje nagrade jeste ali covek je napisao ako je slagao nesto u vezi motora a ne kikiko dugo poseduje taj motor,elem nista od poklona

 

Ako misliš uopšteno, hoćeš li da i tebe napadnu za iznošenje neistine? :)

 

ne bih da ja vecito budem party-pooper...ali... ja bas preko ovog foruma kupih motor. i to bas zahvaljujuci sjajnom clanu sa foruma ponosni sam vlasnik jedne lepe i ocuvane masine. upoznao veoma prijatnog i kulturnog i nadasve postenog bajkera... i mogu jos o hvalospevima... ali cisto eto da skenajam malo tu statistiku, dok cekam da smedic dobije bajk. "put your money where your mouth is" Ronin! :)

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 85 postova
  • Lokacija: Ni na nebu ni na zemlji
  • Motocikl: Kawasaki ZX6R 636

Ovo je za useravanje od smeha :lol:

Da znas da jeste ali meni ova glupost vec danima drzi oglas pri vrhu teme.

Jos uvek je aktuelna prodaja.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 94 postova
  • Lokacija: Beograd

Ovo je za useravanje od smeha :lol:

Da znas da jeste ali meni ova glupost vec danima drzi oglas pri vrhu teme.

Jos uvek je aktuelna prodaja.

 

Jel sa starom cenom ili ide jos dole :) ?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 85 postova
  • Lokacija: Ni na nebu ni na zemlji
  • Motocikl: Kawasaki ZX6R 636

Za ozbiljne kupce moguc dogovor. Zuri mi se s prodajom i ponudicu ga po zimskoj ceni. Aktuelno, NOVA CENA: 3800 e

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 85 postova
  • Lokacija: Ni na nebu ni na zemlji
  • Motocikl: Kawasaki ZX6R 636

Morao sam uzeti veci kredit od planiranog posto je motor jos uvek kod mene, srecom prodao sam auto pa sam nekako zatvorio tu finansijsku konstrukciju. Motor je i dalje na prodaju samo vise nije toliko hitno pa je nova cena 4100 e.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja