Jump to content

Moto Zajednica

sezona je gotova cao Suzy

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 736 postova
  • Lokacija: Kisac kod Novog Sada 13 i po km.
  • Motocikl: Yamaha XJ 900 diversion

na zalost evo me ponovo ovde preporucili mi da se rastanem od moje suzane mislim na motor suzuki.. posto se i moja supruga isto tako zove pa da nemam problema.motor je ok al to nije za mene ovo cudo hoce brzina a ja mator deda od 54 to mi neide.imao sam pre shedovku pa sam je prodo ..velika graska,evo dajem je u zamenu za copera cenim je 2500 jel sam je i ja toliko platioa nije bila ni registrovana .motor nema nijednu zamertku jedino ima 52000km sve je ok gume odlicne nove, servis uradjen ma nemam nista sta da napisem ako neko hoce trampu ajde da vidimo pozdrav

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 619 postova
  • Lokacija: Temerin
  • Motocikl: TDM 850, DKW RT175

Demro, ti jesi poznat ali ne poznaju svi tvoj motor, tako da kontam neke slikice da ubaciš ne bi bilo na odmet :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2234 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200GS ADV 2013

Nisam kupac ali imam dva saveta:

prvo, postavi ovde slike, mnoooogo ce se lakse kupac odluciti da dodje da pogleda uzivo motor, a drugo, dovezi ga sutra na gulasijadu tu kod tebe u Kisacu, istakni da je na prodaju, mozda se neko zainteresuje.

E sad, otkrio sam ti toplu vodu, jel tako? :D Srecna prodaja!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 736 postova
  • Lokacija: Kisac kod Novog Sada 13 i po km.
  • Motocikl: Yamaha XJ 900 diversion

Nisam kupac ali imam dva saveta:

prvo, postavi ovde slike, mnoooogo ce se lakse kupac odluciti da dodje da pogleda uzivo motor, a drugo, dovezi ga sutra na gulasijadu tu kod tebe u Kisacu, istakni da je na prodaju, mozda se neko zainteresuje.

E sad, otkrio sam ti toplu vodu, jel tako? :D Srecna prodaja!

dolazim sutra na gulash party a slika nikako da izadje neznam koji je ku... pozdrav

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 619 postova
  • Lokacija: Temerin
  • Motocikl: TDM 850, DKW RT175

ja video motor... demro pa di da uzmes to... to je za mladje narastaje

 

šalu na stranu, extra je motor nadam se da ce se budući vlasnik prepoznati u oglasima jer pogrešiti neće...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 73 postova
  • Lokacija: Feketic

na zalost evo me ponovo ovde preporucili mi da se rastanem od moje suzane mislim na motor suzuki.. posto se i moja supruga isto tako zove pa da nemam problema.motor je ok al to nije za mene ovo cudo hoce brzina a ja mator deda od 54 to mi neide.imao sam pre shedovku pa sam je prodo ..velika graska,evo dajem je u zamenu za copera cenim je 2500 jel sam je i ja toliko platioa nije bila ni registrovana .motor nema nijednu zamertku jedino ima 52000km sve je ok gume odlicne nove, servis uradjen ma nemam nista sta da napisem ako neko hoce trampu ajde da vidimo pozdrav

 

Janko kad ces na kafu...?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja