Jump to content

Moto Zajednica

Ja za malo a reno 4 odeeee...

Recommended Posts

  • U prolazu, 74 postova
  • Lokacija: Beograd

Pod 1 - jebem ti budale i tatine sinove koji rade u ovom gradu sta hoce i kako hoce!!!!

 

 

E sad na temu , oko 20.30h ulazim u Narodnih heroja iz Milutina Milankovica i bukvalno posle 3 sec pored mene prolece passat(neki noviji model) sa jedno 100km/h(mozda i jace) i bukvalno me promasuje za mm motor se malo zanese ja ispravim i pun gas za njim. Posle 20m passat sada sa jos vecom brzinom udara u reno 4 koji skrece na parking , baca reno ka trotoaru i nastavlja jos 10ak m. Ja stajem , iz auta izlaze momak i devojka ona u shoku ali i dalje dovoljno prisebna da bude extremno bezobrazna sa pricom "cuti bre ziv si sta oces" a on u fazonu "jao vidi mi auto".Lik mrtav nadrogiran prilazi renou vidi da je vozac ok i ulece u kola i bezi.Ja nekako onako izgubljen krecem za njima i uspevam da vidim br tablice...Posle pola sata dolazi murija , ispostavlja se da ovaj sa pasatom neki teski burzuj sa jakom vezom.... Na pandure koji su dosli na uvidjaj ne vredi trositi reci.....

 

Cuvajte se ljudi......

post-12112-0-96089800-1315950787_thumb.jpg

post-12112-0-05809300-1315950822_thumb.jpg

post-12112-0-58421500-1315950868_thumb.jpg

  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 351 postova
  • Lokacija: San Francisco
  • Motocikl: BMW R1250GS Adventure, Yamaha MT-10, Honda CB750 K3
iz auta izlaze momak i devojka ona u shoku ali i dalje dovoljno prisebna da bude extremno bezobrazna sa pricom "cuti bre ziv si sta oces" a on u fazonu "jao vidi mi auto"

 

Cek, kome je to rekla i zasto je to "extremno bezobrazno"?!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • SuperStar, 1098 postova
  • Lokacija: Ćićevac
  • Motocikl: MonsteR

Kod mene u kraju.........prošao, video plastiku na sve strane, bila je aprilija na ćopavoj na trotoaru.........mislim se u sebi nije valjda opet situacija "nisam te video".........raspitao se i saznao to sto je vec receno i da su svi ok..........

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 633 postova
  • Lokacija: New Now City
  • Motocikl: Suzuki SV 650 s k1

Nadam se da si rekao vozacu renoa broj tablica, pa neka ga on nekako "iskopa" i malo modifikuje kola ovog mentola na parkingu..

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1604 postova
  • Lokacija: NBG
  • Motocikl: SUZUKATI SV650N

Pod 1 - jebem ti budale i tatine sinove koji rade u ovom gradu sta hoce i kako hoce!!!!

Posle pola sata dolazi murija , ispostavlja se da ovaj sa pasatom neki teski burzuj sa jakom vezom.... Na pandure koji su dosli na uvidjaj ne vredi trositi reci.....

 

Cuvajte se ljudi......

 

"što ste nas bre uopšte zvali, znate li bre vi ko vozi ovog pasata, a sad, aj mrš kući svi" , jel tako bilo?

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1604 postova
  • Lokacija: NBG
  • Motocikl: SUZUKATI SV650N

Ne verujem da neko bitan vozi Passata :lol: A da je ovaj iz priče buzdovan, to jeste.

hehe, znam čoveka, uopšte nije nebitan, da povremeno vozi baš reno 4.. :zvizduk:, tako da ni pomenuti pasat verovatno nije sporan

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svakom po zasluzi, 12231 postova
  • Lokacija: NBGD - KN04ET
  • Motocikl: Honde Transalp, plavi i narandžasti, oba za dečake

Jadna "cokula" :), sva sreća što niko nije bio unutra. A za drogiranu budalu, nadam se da će ga kad - tad stići kazna u težem obliku nego što je ona iz Suda >:(

 

Sinoć se i meni nešto slično dogodilo, idem od Opštine NBg prema Blokovima ulicom Omladinskih brigada srednjom trakom, nekih 70 -80 km/h i vidim u retrovizorima dva automobila u levoj i desnoj traci koji mi se brzo približavaju, tačno sam znao da se trkaju. Iz obesti ili za*ebancije svaki je ušao do pola u moju traku tako da su prozviždali pored mene na pola metra levo i desno, vazduh me je dobro prodrmao na ovoj mojoj skeli, mogu da zamislim šta bi bilo da sam vozio neki manji motor ili skuter?. Naravno da su kod Rodića prošli na crveno i otišli dalje prema Savi.

 

Budala ima svugde i u svakom trenutku se bez ikakve krivice možemo naći u vrlo problematičnoj situaciji, na žalost.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5812 postova
  • Lokacija: Minhen
  • Motocikl: K1600GT '23

hehe, znam čoveka, uopšte nije nebitan, da povremeno vozi baš reno 4.. :zvizduk:, tako da ni pomenuti pasat verovatno nije sporan

 

Onda mu reci da Passat više nije inn :lol: Neka nabavi bar Audija :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1604 postova
  • Lokacija: NBG
  • Motocikl: SUZUKATI SV650N

hehe, znam čoveka, uopšte nije nebitan, da povremeno vozi baš reno 4.. :zvizduk:, tako da ni pomenuti pasat verovatno nije sporan

 

Onda mu reci da Passat više nije inn :lol: Neka nabavi bar Audija :takoje:

 

ne drugujemo, slučajno poznanstvo :jok:

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 74 postova
  • Lokacija: Beograd
iz auta izlaze momak i devojka ona u shoku ali i dalje dovoljno prisebna da bude extremno bezobrazna sa pricom "cuti bre ziv si sta oces" a on u fazonu "jao vidi mi auto"

 

Cek, kome je to rekla i zasto je to "extremno bezobrazno"?!

 

 

recenica je bila upucena meni.... bezobrazno je zato sto je bilo u fazonu- pa sta mogao si malo da pogines , ajde sad ziv si pali...

 

 

 

Nadam se da si rekao vozacu renoa broj tablica, pa neka ga on nekako "iskopa" i malo modifikuje kola ovog mentola na parkingu..

Narvno da sam rekao , ostao sam i kao svedok pa cemo da mu napakujemo nesto na sudjenju ako uopste bude bilo sudjenja... Ne verujem da ce ovaj covek time da se bavi , ima zenu , decu ne izgleda mi kao neko ko ce da ide i lomi automobile po parkingu...

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1740 postova
  • Lokacija: JAGODINA
  • Motocikl: Tomos 14M BMW R 26 BMW R 65 BMW R1150R

a ovaj bednik iz renoa hvata lavorima gorivo da spase malo sirotinje!!! pihhhhhhhhhh,bem ti drzavu!!

 

pre bih rekao da pokusava da ne isprlja asfalt jer ce doci komunalna i odrati coveka sto mu je ulje i benzin prosuto po putu .... mozda i jurnu ovi iz nekih ekoloskih organizacija pa ga tuze za akcident ....

 

ma Srbija bale sve je moguce ....

  • Podržavam 5

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • nocni cuvar, 2581 postova
  • Lokacija: White City / White Water
  • Motocikl: Yamaha nouvo elegance

a ovaj bednik iz renoa hvata lavorima gorivo da spase malo sirotinje!!! pihhhhhhhhhh,bem ti drzavu!!

Vozac renoa je verovatno siromah covek, nikako bednik <_<

  • Podržavam 19

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 351 postova
  • Lokacija: San Francisco
  • Motocikl: BMW R1250GS Adventure, Yamaha MT-10, Honda CB750 K3

recenica je bila upucena meni.... bezobrazno je zato sto je bilo u fazonu- pa sta mogao si malo da pogines , ajde sad ziv si pali...

 

Jebiga, al' ja opet ne vidim sta je tu bezobrazno. Tim pre sto su oni imali udes a ne ti.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 112 postova
  • Motocikl: Panasonic 89.

recenica je bila upucena meni.... bezobrazno je zato sto je bilo u fazonu- pa sta mogao si malo da pogines , ajde sad ziv si pali...

 

Jebiga, al' ja opet ne vidim sta je tu bezobrazno. Tim pre sto su oni imali udes a ne ti.

Da slučajno i ti ne voziš Passata?!!!!

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Malo Zlo, 753 postova
  • Lokacija: BGD

recenica je bila upucena meni.... bezobrazno je zato sto je bilo u fazonu- pa sta mogao si malo da pogines , ajde sad ziv si pali...

 

Jebiga, al' ja opet ne vidim sta je tu bezobrazno. Tim pre sto su oni imali udes a ne ti.

Da slučajno i ti ne voziš Passata?!!!!

 

Moze da vozi i Hamera, pa?!

Bitno je kakav je neko covek (ili necovek!) a ne sta vozi!

Da su ovih dvoje, iz gore napisanog, stoka- jesu! Svi ste ok- jeste. Sljama ima i bez auta.... ;)

A, da... I ja vozim Pasata. :zdravo:

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 94 postova
  • Lokacija: Beograd

metak u celo i poslati racun (za taj ispaljeni metak) mami i tati....

 

 

Bez racuna, molim.

 

Ja castim prvih 5 metaka u bilo kom kalibru.

Kad je Beg bio cicija :)

 

Jedino to pomaze u zemlji Srbiji.

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 349 postova
  • Lokacija: Нови Сад Србија
  • Motocikl: Gazela

Треба нама један Цар Душан и његов законик.... само једну годину да се мало доведемо у ред ;)

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1554 postova
  • Lokacija: BGD
  • Motocikl: ljuta Aprilia Sportcity 200

Zao mi RenoLa u onu materinu :(

 

Lepo od tebe kolega sto si stigao dva buzdovana i pomogao coveku i poLCajcma. I cuvaj se kad juriš za takvima. Potežu utoku samo tako.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja