Jump to content

Moto Zajednica

Na prodaju Tomos sm 125 2008

Sta uzeti sledece  

109 članova je glasalo

  1. 1. Sta je po vama dobro



Recommended Posts

  • U prolazu, 45 postova
  • Lokacija: Valjevo
  • Motocikl: DUKE 690 2013

Nije fabricki auspuh je race ada i dobar je zvuk.Cena ce ici jos malo dole jer imam zabranu voznje nekoliko meseci tako da ce motor stajati dzabe.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 2 postova
  • Lokacija: beograd - stari grad

jbg sad i ja mroam da se umesam u onu raspravu tomos ili kinez.... imam apenca iz 1971 i presao je boga oca kilometara i nije u upotrebi od 2000 god, medjutim proslo leto pijan resim da probam da ga upalim i posle drugog gazenja kurble malisha proradi i navoza me sitog to jutro bez ikakvih problema gusenja, grcanja i slicnog e sad kontra za kineze, imao sam keeway enduro od 200 ccm pre par god i taj je svako jutro pravio problem oko paljenja, doduse kad ga upalis i ugrejes agregat je stvarno fino radio ali zato su se zbog vibracija srafovi non stop odsrafljivali, nosace lancanika sam pokidao bar 10 puta (agregat je bio suvise jak za taj ram i za te lancanike)fabricke gume su se klizale na pomisao kise, plastike su popucale na nekim mestima same od sebe itd. da ne nabrajam pokidao mi je zivce, preporodio sam se kad sam posle njega uzeo deceniju starijeg japanca. no ne smem ni da zanemarim da je moj razlog kupovine tog kineza bila cinjenica da je nov tomos bio osetno skuplji u to vreme a ja nisam imao love za bacanje tako da nisam bash siguran koliko je realno da poredimo tomosa sa SM kinezima od 125 ccm poshto su stvarno MNOGO povoljniji od navedenog motorceta a pritom umeju i da budu veoma lepi (kako koj model) sve u svemu danas da biram uzeo bi ovog malishu i lepo se navozao s njim, ako je izdrzljiv i kvalitetan bar pola od onog mog pomenutog apenca s njim se komotno moze na put oko sveta :D SRECNO

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 45 postova
  • Lokacija: Valjevo
  • Motocikl: DUKE 690 2013

I dalje aktuelno hvala FINE :zdravo: NOVA CENA 1300 e ako za ove pare ima motor ovako ocuvan sredjen i pouzdan mozemo zajedno da ga zapalimo i bacimo niz brdo ,ako je problem u imenu prekrsticemo ga jer je neke sramota da voze Tomos :neznam::nanana:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 978 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: MZ 175/1 ES , MZ 250 ETS ,ETZ 250 , 2 komada trkacka MZ-a (u pripremi), KTM LC4 , MZ 660 Mastif

ja ti jednom vec dao ponudu ! eventualno da pojacam za jos 50 !

i jos jednom + 50 !?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 978 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: MZ 175/1 ES , MZ 250 ETS ,ETZ 250 , 2 komada trkacka MZ-a (u pripremi), KTM LC4 , MZ 660 Mastif

Ponuda je bila na PP

Ponuda vise ne vazi , kupili smo drugi :zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 45 postova
  • Lokacija: Valjevo
  • Motocikl: DUKE 690 2013

Ponuda je bila na PP

Ponuda vise ne vazi , kupili smo drugi :zdravo:

Sa srecom da predjes mnogo kilometara i da te sluzi lepo :moto3: Sta ste uzeli ? :zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 978 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: MZ 175/1 ES , MZ 250 ETS ,ETZ 250 , 2 komada trkacka MZ-a (u pripremi), KTM LC4 , MZ 660 Mastif

KLX 250 R, u Madjarskoj . Jos je na carini . Hvala za zelje za puno km , zelim i ja tebi srecu-radost sa prodajom !

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 978 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: MZ 175/1 ES , MZ 250 ETS ,ETZ 250 , 2 komada trkacka MZ-a (u pripremi), KTM LC4 , MZ 660 Mastif

Ovaj je 99" a trebalo bi da su isti od 97-99 . Probacu da stavim o njemu , samo ne ovde da coveku ne off-ujemo temu :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja