Jump to content

Moto Zajednica

Na prodaju Tomos sm 125 2008

Sta uzeti sledece  

109 članova je glasalo

  1. 1. Sta je po vama dobro



Recommended Posts

  • U prolazu, 45 postova
  • Lokacija: Valjevo
  • Motocikl: DUKE 690 2013

Na prodaju tomos sm 125 2008 god ,u dobrom stanju dobre gume,usd vile,yamahin agregat,presao oko 6880 mrzime da idem da pogledam sad ;) aip kocnice ,ada racing auspuh ekstra zvuk motor jos lepsi uzivo ,mala potrosnja oko 3 litra ,lepo vuce,dobar za pocetnike

razlog prodaje prelazak na jaci supermoto ili horneta.Cena 1500 eurapost-13561-0-48691900-1315856117_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 978 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: MZ 175/1 ES , MZ 250 ETS ,ETZ 250 , 2 komada trkacka MZ-a (u pripremi), KTM LC4 , MZ 660 Mastif

Niko nista ;) Sta je problem CENA,BOJA,IME,AUSPUH...? :neznam:

Pa ja ti nudio na PP , a ti ni "BAU" !

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • svrati kad mu je dosadno, 258 postova
  • Motocikl: GSXR 600k7 & kTm 690smc 2009 i Thundercat 600 2001

Motor je stvarno dobar i izdrzljiv, ne izgleda jeftino kao kineski supermoto i dosta je veci i snazniji i dosta brzi. Uz motor ide i fabricki auspuh i ima 2 kljuca. Ja sam inace rodjeni brat vlasnika.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • svrati kad mu je dosadno, 258 postova
  • Motocikl: GSXR 600k7 & kTm 690smc 2009 i Thundercat 600 2001

:tomos od 10 ks za 1500e...

ali opet, vrlo zanimljiv.

Koji KTM zelis?

Jeftiniji je od xtx125 a ima isti agregat a bolje vile i kocnice.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 469 postova
  • Lokacija: BG

Motor je stvarno dobar i izdrzljiv, 1ne izgleda jeftino kao kineski supermoto i 2dosta je veci i 3snazniji i 4dosta brzi. Uz motor ide i fabricki auspuh i ima 2 kljuca. Ja sam inace rodjeni brat vlasnika.

Ako se poredi sa nesrecnim Apolom 250ccm

1polutacno

2netacno

3netacno

4netacno

Razmenih se prosle godine sa momkom koji ga je imao, utisak je da je mnogo meksi, slabiji i manje vibracija. I sigurno manje problematican. :moto3:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • svrati kad mu je dosadno, 258 postova
  • Motocikl: GSXR 600k7 & kTm 690smc 2009 i Thundercat 600 2001

Motor je stvarno dobar i izdrzljiv, 1ne izgleda jeftino kao kineski supermoto i 2dosta je veci i 3snazniji i 4dosta brzi. Uz motor ide i fabricki auspuh i ima 2 kljuca. Ja sam inace rodjeni brat vlasnika.

Ako se poredi sa nesrecnim Apolom 250ccm

1polutacno

2netacno

3netacno

4netacno

Razmenih se prosle godine sa momkom koji ga je imao, utisak je da je mnogo meksi, slabiji i manje vibracija. I sigurno manje problematican. :moto3:

Izvini ali apolo je 250 a to je mnogo vise od 125. Ja sam ga poredio sa supermoto kinezom od 125(sprint pulser, quingqi) Zna se kakvog su kinezi kvaliteta..... Ako se to moze nazvati kvalitetom.

A evo i posta o jednom kinezu u kome je covek napisao sve: http://forum.bjbikers.com/index.php?/topic/71296-odiseja-sa-mojim-v3/page__p__1149937#entry1149937

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 45 postova
  • Lokacija: Valjevo
  • Motocikl: DUKE 690 2013

Druze pogledaj cene ybr 125 u ovom godistu.

post-13561-0-20496100-1316096985_thumb.jpg

DA jeste motor je isti kao kod ybr i xt125x stim sto tomos ima usd vile bolje kocnice

visi je.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 978 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: MZ 175/1 ES , MZ 250 ETS ,ETZ 250 , 2 komada trkacka MZ-a (u pripremi), KTM LC4 , MZ 660 Mastif

Pa dobro , bar odgovori na PP ispod koje cifre ne silazis !

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 563 postova
  • Lokacija: Backa Palanka
  • Motocikl: ktm 990

Motor je stvarno dobar i izdrzljiv, 1ne izgleda jeftino kao kineski supermoto i 2dosta je veci i 3snazniji i 4dosta brzi. Uz motor ide i fabricki auspuh i ima 2 kljuca. Ja sam inace rodjeni brat vlasnika.

Ako se poredi sa nesrecnim Apolom 250ccm

1polutacno

2netacno

3netacno

4netacno

Razmenih se prosle godine sa momkom koji ga je imao, utisak je da je mnogo meksi, slabiji i manje vibracija. I sigurno manje problematican. :moto3:

Izvini ali apolo je 250 a to je mnogo vise od 125. Ja sam ga poredio sa supermoto kinezom od 125(sprint pulser, quingqi) Zna se kakvog su kinezi kvaliteta..... Ako se to moze nazvati kvalitetom.

A evo i posta o jednom kinezu u kome je covek napisao sve: http://forum.bjbikers.com/index.php?/topic/71296-odiseja-sa-mojim-v3/page__p__1149937#entry1149937

hahaa,bruka,a covek se ponado kao, vozice motor...de je to od motora ni M od motora...smece

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Elbow dragger, 2405 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: CBR 1KRR Luna Nera / BMW S1KRR Lexa
Izvini ali apolo je 250 a to je mnogo vise od 125. Ja sam ga poredio sa supermoto kinezom od 125(sprint pulser, quingqi) Zna se kakvog su kinezi kvaliteta..... Ako se to moze nazvati kvalitetom.

A evo i posta o jednom kinezu u kome je covek napisao sve: http://forum.bjbikers.com/index.php?/topic/71296-odiseja-sa-mojim-v3/page__p__1149937#entry1149937

 

vidi sad njega, poredi qingqia SM sa skuterom koji se raspao. ajd onda da poredimo tomosa sa ostalim shitom shto izlazi iz te fabrike. hm?

qingqi SM ima mashinu od suzuki DR200, 125ccm ima istu samo manji klip. btw onda kad je dr bio aktuelan qingqi fabrika ga je pravila, tako su i pocheli (pravechi agregate za suzuki) posle odkupili licencu i pravili svoj motor danas poznat kao taj qingqi SM i enduro verziju.

tako da neche da mozhe to shto prichash.

ja sam imao kesh davno i uzeo sam qingqija a tomos je bio u prichi takodje, a ti se sad misli zashto..

tomos i kvalitet ne idu u istoj rechenici...

nemoj da pljujesh po drugima kako bi lakshe prodao.

 

bilo kako bilo, sretno sa prodajom :zdravo:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • svrati kad mu je dosadno, 258 postova
  • Motocikl: GSXR 600k7 & kTm 690smc 2009 i Thundercat 600 2001

Pa i ja sam imao kesh za quingqi-a pa sam uzeo Tomosa-a pa se ti zapitaj zasto. Ja nisam hteo da vredjam quingqi nego sam hteo da dam do znanja kakve su razlike u kvalitetu i dimenzijama.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 45 postova
  • Lokacija: Valjevo
  • Motocikl: DUKE 690 2013

ajd onda da poredimo tomosa sa ostalim shitom shto izlazi iz te fabrike. hm?Razumem sta hoces da kazes ovime da je tomos sranje ali nema veze to je tvoje misljenje .Meni se nezuri da ga prodam ,niti vredjam druge da bi prodao svoje kome se svidja on ce kupiti i ako ostane kod mene nije mi nikakav problem sve jedno uzimam novi motor.Sto se tice motora ja sam zadovoljan i dobro me sluzi.U svakom slucaju hvala sto si nesto napisao bolje i ovako nego da se nista nepise :zdravo::Mina:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1083 postova
  • Lokacija: BG-Avala
  • Motocikl: zx6r

Mogu ja da napisem nesto vezano za tomos da se ne ljutite zbog oglasa !

 

Ma koliko god svi pljuvali TOmosa kao losu fabriku i sve,

Na tom motoru su kod 90% motociklista nacinjeni prvi koraci u moto svet !

e sad sto tomos nije masina da izgura neke druge stvari to je vec druga stvar !

 

Ja vise i ne znam ko prodaje ovog tomosa ali evo poruke za njega :)

 

Ne primaj se na komentare sa ovog forma ili sto ti kazu ljudi,dal je los ili je ovakav ili je onakav !

 

za svojih 125 ccm 4T je sasvim ok masina a to sto kao materijal nije ok,ljudi vi ne vozite trke ili tako nesto,ovo je super motor za pocetnika !!

Tockovi su mu ekstra,diskovi su mu slicni kao kod novih Derbi-a !

 

Nije ni Quinqqi za bacanje ali moj glas ide tomosu...

toliko od mene

 

ako hocete napljujte me ali ovo je moje iskreno misljenje

poz i srecno sa prodajom,sa ovim auspuhom izgleda kao ozbiljan motor !

  • Podržavam 9

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja