Jump to content

Moto Zajednica

Thassos - Pefkari - Kampovanje

Recommended Posts

  • Kontraš!, 1271 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: KLX 650 sm/enduro

taj dan kad smo mi prolazili tuda je malo padala kisa pa je ta bela prasina licila na neko belo blato, usput smo na jednoj krivini naleteli na damper al smo se mimoisli nekako! I niko nas nije terao :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Bandolerosi, 816 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: Suvozačica na TDM-u

pravi off je i do zevsovog oka kad se ide, mi smo iznamljene skutere terali za sve pare pod punim opterecenjem(na svakom skuteru minimum 170kg) :) Bandolerosi, sa kle-om slobodno tamo na off ali polako i nema razloga da brinete za gumi defekt!

 

Evo par slika sa off-a, ruta koja spaja otprilike panagiu i mermernu plazu, inace put koji koriste damperi iz kamenoloma :)

 

8335_1240336695288_1435417463_707079_1331688_n.jpg

 

8335_1240336775290_1435417463_707081_5028423_n.jpg

 

8335_1240336655287_1435417463_707078_2921256_n.jpg

 

evo i linka ka jos slika sa tasosa(ako vec postavljao) https://www.facebook...35417463&type=3

 

E pero-s....da sam ja vozač ( ili bolje kad budem bila ) samo bi na off i išla :aha: ...kao ova naša ekipa sa foruma.....Probali smo mi par puta..... kojekude.....malo je komplikovano kad je dvoje ali je osećaj strava lud ......tako da hoćemo....poslušaćemo te.... pa šta bude! :takoje: A ako bude...ti si kriv... :lol:........šalim se i hvala svima na sugestijama! :zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Kontraš!, 1271 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: KLX 650 sm/enduro

ma samo polako, bez zurbe i uvek u pripravnosti! Tereni tamo zaista nisu toliko zahtevni kao sto ova nasa ekipa sa foruma bira ovde :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 451 postova
  • Lokacija: Šabac

Bravo...

Tasos je divan...

Obišao sam Tasos, pošto sam tamo iznajmio motor Yamahu XT 660 R. Obišao sve plaže, koje su predivne...

Svaka čast na putovanju, a nije ni loša ona ideja otići preko Bugarske, pa se vratiti preko Makedonije...

pozz... :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Very Funny Rider, 1123 postova
  • Lokacija: NBG
  • Motocikl: ホンダ Tamić Varadero XL Litra '07

Procitah putopis i super je! Toliko je super da je vec pao dogovor sa lepsom polovinom da upravo u istom kampu provedemo letovanje :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Bandolerosi, 816 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: Suvozačica na TDM-u

Hvala @ profesore :takoje: ...možda ove godine baš tako i uradimo...... do tamo preko Bugarske..... to nam je i Lale ( Lalajko) preporučio.... :aha:

 

@ Marre e baš nam drago da je takav utisak ostavilo na vas pa ste odlučili da tamo letujete! :) Nama je i bio cilj da napišemo što više informacija ( cene, kvalitet kampa i sl.) zbog onih koji bi možda hteli da idu....Mi smo prošle godine preko drugara sa jednog drugog foruma ( foruma ljubitelja kampovanja) došli do svih potrebnih informacija....poverovali :aha: ..... otišli..... i oduševili se!!!! :jee1: Inače smo i mi na istom mestu sa "pogledom na more" početkom jula.... :takoje:

 

...........ako je "slučajno" ....nešto ostalo nepoznanica u šta čisto sumnjam :lol: .....tu smo za sve potrebne informacije! :D

 

 

Pozzz za oboje od Bandolerosa!!!

 

:zdravo::zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Bandolerosi, 816 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: Suvozačica na TDM-u

Lale evo link http://www.putovanja.info/forum/ ....a tamo ćeš videti da u okviru nekih destinacija imaš posebne teme za ljubitelje kampovanja....tamo smo se mi raspitali o svemu a kasnije pisali o svojim iskustvima zbog ljudi koji bi išli........ :zdravo:

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Very Funny Rider, 1123 postova
  • Lokacija: NBG
  • Motocikl: ホンダ Tamić Varadero XL Litra '07

Bandolera...pitanjce...kako znati u kom periodu je kamp pun ako je ikako moguce. Citam na forumu sa linka da je npr. polovinom avgusta bila guzva. Ako budemo isli posle vas sacuvajte nam mesto :):P

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Bandolerosi, 634 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: Honda ST 1100

Paaa rezervacija u kampu nije moguća :neznam: Špic sezone je avgust kada je i najveća gužva u kampu. Moja pretpostavka je da i u tom periodu uvek ima nekoliko slobodnih mesta za šator, ali su verovatno najbolja mesta zauzeta. :zvizduk:

 

Možeš se eventualno informisati mejlom ili telefonom http://www.camping-p...i.gr/contact-us

 

Ma bre, put pod noge i na more :aha:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 56 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Africa

Odusevljen sam energijim kojom ste opisali ovaj vas put.:takoje: Atmosfera je preneta u potpunosti.

Ja sam prosle godine obisao dobar deo Grcke trazeci dobar kamp da odvucem prikolicu ove godine. Kada sam obisao ovaj kamp, bio je zatvoren (25. septembar), tako da nisam imao prilike da ga obidjem. Nasao sam neki drugi. Solidan i poprilicno jeftin. Planirao sam ovih dana da odvezem prikolicu na Tasos. Dobro je da sam procitao vas fantastican putopis, jer cu prvo svratiti u Pefkari da se raspitam za cenu za celu sezonu.

Jos jednom, svaka cast :zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1040 postova
  • Lokacija: Beograd, Vracar... Novi Sad
  • Motocikl: Bev 250ie.

Heh..pozdrav svima..a posebno vama double"B".....

I ja sam kao i neki bas kasno video ovaj putopis....tek sada...

Toliko mi se sve dopalo da nemam reci....

Svaka vam cast....

Posto nemam iskustva sa kampovanjem (za sada samo zelju), zanima me sta radite sa svim stvarima dok niste u kampu?

Da li to sve ostavite u satoru bez bojazni da bi moglo da dobije noge?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Bandolerosi, 634 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: Honda ST 1100

U kamp mogu da uđu samo "meštani kampa". Novac i dokumente uvek nosiš sa sobom a sve ostalo bez razmišljanja ostavljaš u šatoru i niko ti ništa pipnuti neće.

 

Ako si otvoren i druželjubiv otprilike kao mi :lol: brzo ćeš upoznati sve ostale u svojoj okolini. Čuvaš ti njima kada nisu tu, a oni tebi kada si odsutan. ;)

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Bandolerosi, 816 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: Suvozačica na TDM-u

Evo da i drugi član double"B" -a .....još nešto doda :) ....Tamo su ti druže svi kao jedna velika porodica. Svi se svima već posle jednog dana javljaju i pozdravljaju kao što kod nas u manjim mestima ljudi imaju tu lepu vrstu kulture, navike i nemaju stil velikih gradova - otuđenost! Nudi se hrana....piće....pomoć u naduvavanju dušeka...postavljanju šatora....ma zaista je fenomenalno!

 

Na plaži se takođe bez problema ostavljaju peškiri, suncobrani, lopte, knjige....i ide do šatora....gde ti opet sve drangulijice stoje kako si ostavio....I zaista tamo nema šanse da je neko drugačiji jer da jeste ne bi ni išao na kampovanje! Ipak su ljudi koji vole da kampuju zaista specifični i drugačiji na najpozitivniji način...vrlo otvoreni, prirodni, druželjubivi, predusretljivi ...Bar je naše dosadašnje "kampersko" iskustvo takvo gde god da smo bili a pogotovo u ovom kampu!

 

:zdravo:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1040 postova
  • Lokacija: Beograd, Vracar... Novi Sad
  • Motocikl: Bev 250ie.

Pa tako sam i mislio.....ali rekoh da ipak pitam.... :)

Verujem da su to neki "drugaciji" ljudi.....i nadam se da cu uskoro upoznati nekoliko takvih...

Pozdrav...laku noc... Vreme je za krevet :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1040 postova
  • Lokacija: Beograd, Vracar... Novi Sad
  • Motocikl: Bev 250ie.

Svaka cast....

Nema razloga menjati nesto sto valja... :)

Dakle da ocekujemo jos jedan putopis....sada sa TDM-om...?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Very Funny Rider, 1123 postova
  • Lokacija: NBG
  • Motocikl: ホンダ Tamić Varadero XL Litra '07

Drugari...ja odoh posle 10 avgusta.. :) Ako nije problem probajte da barem zapamtite pumpe gde su sta su itd...

 

Posto idete uskoro zelim vam srecan put i lep provod :) I ostavite nam neki trag 1moto3.gif

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Bandolerosi, 816 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: Suvozačica na TDM-u

Hvala ti puno! :) Tebi takođe srećan put i dobar provod a informacija o svemu će biti kada se vratimo. Jedva čekamooooo da krenemooooo..... :moto3:......a tek da stignemo i bućnemo seeee.... :)

 

:kamp:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Very Funny Rider, 1123 postova
  • Lokacija: NBG
  • Motocikl: ホンダ Tamić Varadero XL Litra '07

U nedelju tj. sutra u emisiji Sat tema "kako stici do tasosa preko bugarske"...vredi pogledati :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja