Jump to content

Moto Zajednica

Thassos - Pefkari - Kampovanje

Recommended Posts

  • Bandolerosi, 816 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: Suvozačica na TDM-u

Hvala drugari!!! Pozdrav za sve vas od nas!!! :zdravo::zdravo:

 

Da ste živi i zdravi :zdravo:. Ovako nešto bi svako od nas poželeo. A ne preko agencije u centar Hanijotija iznad noćnog bara :(.

 

E a ovo za Hanijoti vala baš! :takoje: Ma koji bre noćni bar...Ni mi nismo mogli sebe da zamislimo u takvoj varijanti letovanja. Posle 3, 4 godine koliko nismo išli na more možeš li da zamisliš užasa da smo imali takav smeštaj! Nama je naš fazon modernog Robinzon Krusoa potpuno odgovarao! :aha:

 

 

Lale hvala na ovoj trasi koju si postavio kao ideju za sledeću godinu! :zdravo: Sigurno je lepša! :moto3: Daće Bog da tuda idemo! Inače i mi smo razmišljali o bilo kojoj drugoj trasi osim auto-puta ali pošto se odmor sveo sve ukupno na deset dana ovo je bilo najbolje-najbrže rešenje!

 

E inače sam kamp je strava! Lepo uređen, čist, jeftin a o plaži ne moram ni da pišem sve ste videli.....stvarno je za svaku preporuku - ko voli da kampuje!

 

E sada ću možda neke od vas malo da smorim ::) unapred se izvinjavam ali smo zaista hteli da slikamo unutrašnjost kampa za one koji bi išli da vide kako izgledaju prostorije! Ostali izvinite! :D

 

Mapa kampa.

 

DSCF0234.jpg

 

Ulaz.

 

DSCF0900.jpg

 

DSCF0901.jpg

 

 

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Bandolerosi, 816 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: Suvozačica na TDM-u

Govornica.

 

DSCF0902.jpg

 

Recepcija iz daljine.

 

DSCF0231.jpg

 

Recepcija iz blizine.

 

DSCF0233.jpg

 

Cene.

 

DSCF0897.jpg

 

Što će reći po osobi je 4 eura. Mesto za šator 4.8 eura bez obzira da li je šator za jednu osobu ili više, hoću da vam kažem da nije bitno koliku površinu zauzima. Što će reći da je nas recimo naš smeštaj koštao 4+4+4.8= 12.80 eura po danu!!!!! Više nego povoljno!!! :care::takoje: Za motor, auto se ne plaća! Ako hoćete struju 3.20 eura....ali vam to zaista nije potrebno jer postoje lampe po celom kampu, mobilne, laptopove punite kod ljubaznih žena na recepciji. Ovo je Jana i fenomenalna je za sve što vam treba tu je!

 

DSCF0898.jpg

 

Unutra imate biblioteku gde možete uzeti knjigu na svim jezicima skoro osim na srpskom! :stabre: Inače ovo su knjige koje kamperi ostavljaju! Kud ne ponesoh "Na Drini ćupriju" ili "Tišinu" - Selimovićevu ali ko je znao...

 

DSCF0896.jpg

 

DSCF0232.jpg

 

DSCF0227.jpg

 

DSCF0228.jpg

 

prodavnica i restoran gde je klopa takođe jeftina...e tu su se pratile tekuće infrakt utakmice..... :lol:

 

DSCF0229.jpg

 

DSCF0230.jpg

 

DSCF0887.jpg

 

DSCF0888.jpg

 

DSCF0889.jpgDSCF0890.jpg

 

Vrsta usluge.

 

DSCF0891.jpg

 

DSCF0892.jpg

 

Porcije ogromne.

 

DSCF0893.jpg

 

DSCF0894.jpg

 

Ulaz u toalete.

 

DSCF0236.jpg

 

DSCF0238.jpg

 

DSCF0239.jpg

 

DSCF0240.jpg

 

Ono što je jako važno pogotovo za ženski svet a zašto ne i muški je da je sve stalno čisto jer se stalno briše, toalet papira i sapuna uvek. Tople vode za tuširanje takođe. Ovakvih mesta u kampu ima 5,6....tako da nikada nismo čekali na toalet ili tuširanje.

 

DSCF0243.jpg

 

DSCF0237.jpg

 

E ovde se peru sudovi.

 

DSCF0244.jpg

 

Mašina za veš.

 

DSCF0245.jpg

 

Ko pegla na odmoru??? ::)

 

DSCF0247.jpg

 

Frižider.

 

DSCF0248.jpg

 

A pored ovih prostorija...

 

DSCF0250.jpg

 

Napolju naravno....

 

DSCF0246.jpg

 

DSCF0249.jpg

 

Ćumur je naravno tu. Ne mora da se kupuje samo založi.... :D

 

Jako je važno da u ovom kampu zaista možete sasvim normalno da funkcionišete kao da ste u nekom od studija bez preteranog opterećivanja i zamaranja! :care:

 

DSCF0491.jpg

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5812 postova
  • Lokacija: Minhen
  • Motocikl: K1600GT '23

Obzirom da smeštaj za dvoje može da se nađe za 25€ dnevno (recimo u Platamonu), možda i manje, cena od 12,8€ za kampovanje bez struje mi ne deluje baš povoljno.

  • Zbunjen 1
  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • drrmrr, 751 postova
  • Lokacija: Kikinda
  • Motocikl: projekat rinfuz ;)

Blago vama, bash ste uzivali! Potpuno vas razumem za beg od buke i frke, ovako je ipak najlepse :takoje: Bash ste prikazali kamperski nacin letovanja..slike 5-ca!

Hvala za jos jedan lep putopis. :zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Bandolerosi, 816 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: Suvozačica na TDM-u

Hvala druže zaista je bilo super! :zdravo::zdravo:

 

Obzirom da smeštaj za dvoje može da se nađe za 25€ dnevno (recimo u Platamonu), možda i manje, cena od 12,8€ za kampovanje bez struje mi ne deluje baš povoljno.

12.80 bez 16 eura je sa strujom za dvoje!

 

Šta znam možda ljudi sa decom i koji su došli autima, kamperima....pa su imali mesta da ponesu nešto što mogu da uključe u struju imaju potrebu za istom! Mi nismo hteli struju jer ne znamo šta bismo sa njom. :neznam: Imali plinsku bocu za prvu jutarnju kafu i eventualno neku supicu, sve ostalo ima u kampu na milimetar od nas! Laptop nam nije padalo na pamet da nosimo, mobilne mogli da punimo i na motoru dok smo se vozili po ostrvu! A uveče je osvetljenja bilo sasvim dovoljno za romantiku! Bar što se nas dvoje tiče to je bilo sasvim dovoljno! :takoje:

 

 

DSCF0226.jpg

  • Podržavam 6

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 316 postova
  • Lokacija: Zaječar
  • Motocikl: Yamaha FZS600 Fazer

Obzirom da smeštaj za dvoje može da se nađe za 25€ dnevno (recimo u Platamonu), možda i manje, cena od 12,8€ za kampovanje bez struje mi ne deluje baš povoljno.

 

Pričaš o smeštaju u kampu ili u sobi?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BMW GS is waiting for You...what are You waiting for????, 822 postova
  • Lokacija: YU jos uvjek u 36-oj...
  • Motocikl: Wee 650

Unutra imate biblioteku gde možete uzeti knjigu na svim jezicima skoro osim na srpskom! Inače ovo su knjige koje kamperi ostavljaju! Kud ne ponesoh "Na Drini ćupriju" ili "Tišinu" - Selimovićevu ali ko je znao...

 

...sto implicira da su Srbi najskrtiji... :) :) :)..ne ostavljaju nikome nista ... :lol:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BMW GS is waiting for You...what are You waiting for????, 822 postova
  • Lokacija: YU jos uvjek u 36-oj...
  • Motocikl: Wee 650

Citam treci put,pa mi svasta pada na pamet :)

 

Kakva je situacija sa komarcima? Znaju da izlude covjeka u kampu >:(

Meni je u satoru uvijek frka od zmija,kakva je situacija sa njima?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svakom po zasluzi, 12217 postova
  • Lokacija: NBGD - KN04ET
  • Motocikl: Honde Transalp, plavi i narandžasti, oba za dečake

Vidim da ste se divno proveli, mir i tišina, romant'ka... :)

 

Što Aćim kaže i ja bih uvek pre uzeo apartman samo zbog gomile stvari koje moram da vukljam na motoru ako nas dvoje hoćemo da kampujemo :), vidim da je jadni KLE izgledao kao tovarno magare sa svim vrećama, šatorom, posuđem...

 

Ali, ko vole, ništa nije teško :zdravo:

 

A to što niste zvali na akciju, Goca vam zamerila :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svakom po zasluzi, 12217 postova
  • Lokacija: NBGD - KN04ET
  • Motocikl: Honde Transalp, plavi i narandžasti, oba za dečake

Misliš "najboljim"? :D

 

...offujemo malo dok se komšije ne vrate sa posla da nastave ovaj lep putopis :jee:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5812 postova
  • Lokacija: Minhen
  • Motocikl: K1600GT '23

Ja baš razmišljam o Thassosu za sledeću godinu, tako da jedva čekam nastavak. Bandolerosi, pišite malo i praktičnim stvarima tipa supermarketi, restorani sa dobrom klopom i tako to. Naravno i koje plaže su najbolje.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Bandolerosi, 816 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: Suvozačica na TDM-u

Drugari evo na brzinu da vam ponešto odgovorim o stvarima koje vas interesuju pa ostatak večeras kad se dođe sa posla! :takoje:

 

Vidim da ste se divno proveli, mir i tišina, romant'ka... :)

 

Što Aćim kaže i ja bih uvek pre uzeo apartman samo zbog gomile stvari koje moram da vukljam na motoru ako nas dvoje hoćemo da kampujemo :), vidim da je jadni KLE izgledao kao tovarno magare sa svim vrećama, šatorom, posuđem...

 

Ali, ko vole, ništa nije teško :zdravo:

 

A to što niste zvali na akciju, Goca vam zamerila :)

Rajko Gocu nam mnogo, mnogo pozdravi od nas oboje! :zdravo::zdravo: Ja je ljubim puno! :)

 

 

Jedini razlog zašto nismo zvali i informisali o putovanju je taj što pojma nismo imali kada ćemo krenuti i da li ćemo ove godine imati vremena da bilo gde idemo! Tako je u privatnom poslu! :/ Mi smo trebali da idemo od 1-15 avgusta na odmor, ali smo ga pomerili za 1. septembar zbog obaveza pa je čak poslednjih dana pred put trebalo da pomerimo još za 5 dana, ali uspesmo nekako da se organizujemo! Pa bi dragi naši Goco i Rajko bilo zaista ne ozbiljno da smo se sa nekim dogovarali jer ni mi nismo ništa mogli da planiramo!

 

@ igor-gs

 

Kakva je situacija sa komarcima? Znaju da izlude covjeka u kampu

Meni je u satoru uvijek frka od zmija,kakva je situacija sa njima?

 

E to su zaista sasvim normalna pitanja kada hoćeš da kampuješ. Komaraca ima ali ništa posebno. Zmija i guštera nema i mi se iznenadili. Ima mačaka!!!! :) Gomila! Puno ih je ostrvo!!

 

@ acim

 

Ja baš razmišljam o Thassosu za sledeću godinu, tako da jedva čekam nastavak. Bandolerosi, pišite malo i praktičnim stvarima tipa supermarketi, restorani sa dobrom klopom i tako to. Naravno i koje plaže su najbolje.

 

Hoćemo naravno samo nam treba slobodnog vremena evo koliko večeras ja se nadam! :takoje:

 

E inače što se cena tiče ni ja nisam ukapirala da li misliš na sobu kada si napisao 25 eura ili na smeštaj u kampu! ;)

 

Što se cena smeštaja tiče evo ovako na brzinu da ti odgovorim! Mi smo inače pouzimali ponude sa cenama smeštaja po apartmanima - studijima zbog moje sestre, zeta i njihovog klinca jer oni takođe spadaju u ljude koji ne vole da kampuju! Oni su ove godine bili na Sartiju i kažu da i tamo postoji super kamp ali njih to ne interesuje! A zbog nekih zajedničkih planova za sledeću godinu smo im i slikali smeštaj pa ću to zbog vas koje zanima postaviti i ovde. Naša agencija koja dole najviše ima ponuda je Magic travel i evo ovako na brzinu a postaviću ti i sliku tog studija je sada u septembru od prvog smeštaj bio 18 eura. :aha: Inače je Potos gradić koji je na nekih 800m do 1 km od Pefkarija isto prepun odličnih studija i za svaku preporuku. Imaju lepu plažu ali ih je dosta dolazilo i na ovu našu.

 

A što se kampovanja tiče ne radi se tu o novcu! Ali zaista! Radi se o specifičnom osećaju slobode i opuštenosti! Par dana pre nego što smo krenuli smo gledali gde ćemo. Znali smo da će to biti Tasos po preporuci naših prijatelja. Oni su nam preporučili i smeštaj.

 

Ali mi hteli da kampujemo! Prvi put u životu na moru! :bacikosku:

 

I tako samo smo se nadali da će nam se kamp dopasti i da će moći da se funkcioniše. Da će higijena biti dobra....plaža blizu....buke malo...i tako. S tim što smo kao rezervnu varijantu imali adrese smeštaja po apartmanima!

 

I želja nam se vše nego ispunila! :jee1:

 

Inače kampovi i nisu tako jeftini to si u pravu! Na Tasosu postoji kamp na Golden beachu gde je cena 20 eura po osobi tako smo čuli nismo proverili pošto smo čuli da je ovaj gde smo bili mirniji. Kampovanje može da bude ušteda novca ali nije u tome poenta. Pošto stranci pogotovo Nemci kojih ima najviše plaćaju više kampovanje nego što bi plaćali smeštaj u studijima i to smo ukapirali pričajući sa njima. Inače je u kampu bilo zaista puno porodica sa bebama, decom. Puno porodica koji kampuju i po desetag godina i više zato što to vole a ne da bi uštedeli novac! Puno mladih koji sviraju gitaru na plaži a onda ostanu tu i da spavaju jer im je i šator koji su razapeli previše ograničavajući za osećaj slobode i opuštenosti....hi,hi....ludo zar ne!

 

Ma ljudi kampovanje je strava, ali naravno ne vole ga svi i to je ok. Prva je moja sestra kojoj je taj pojam letovanja takođe ne shvatljiv. :D I zato dok vam ne budemo dalje pisali da završim ovako. Tasos je prelep za odmor i letovanje bilo u kampu bilo u čvrstom smeštaju! Pozdrav ! :zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zbunjen, 888 postova
  • Lokacija: Banjaluka, Republika Srpska
  • Motocikl: XRV 650 RD03, KLE500

Odlican putopis :) . Kako vam se KLE ponasao na autoputu, natovaren sa svom tom opremom ? Da li je bilo anomalija bilo koje vrste ?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Balkan Hard Enduro, 600 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Sherco SER 300 Factory, Beta 300RR, Husqvarna Te300i

Kakva soba,to je za penzose :D,i ljude sa malom decom .

U "srpskim" letovalistima u Grckoj tipa Paralija,Pefkohori,Hanioti,Platamon,Sarti....itd ,ne isplati se kampovati jer su sobe prilicno jeftine.Ja licno u takva mesta ne idem odavno,bas zato jer je sluzbeni jezik srpski i sto su guzve uglavnom velike,pa se osecam kao u spicu sezone u Budvi :lud:

Na slabo posecenim mestima od strane turista nasih,i bilo cijih u Grckoj (to ja zovem Grcka) sobe u sezoni su od 40 pa do 100 eur,e tu se ako gledamo finansisku stranu kampovanje itekako isplati.

Kampovi u Grckoj su jako dobro opremljeni,i ima sve sto je potrebno za normalan boravak.E sad,ako neko ne moze bez klima uredjaja,bez Tva ,za njega definitivno nije kamp.Sve je to subjektivno,jedni vole guzvu,drugi mir i tisinu, a neko i divljinu ...gde soba i nema za izajmljivanje :D,tako da penzosi ako ne volite cari kampovanja idite u sobe i ne dirajte kampere :P

Odlican putopis :takoje:

  • Hvala 1
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 434 postova
  • Lokacija: Sremska Mitrovica / Nemacka
  • Motocikl: Suzuki GSX 600F

Lep putopis bravo :takoje: A mesto je strava odusevljen sam :care:

Veliki sam ljubitelj kampovanja pa me zanima ukupan trosak vaseg puta i letovanja ako nije tajna ?

Koju kilometrazu ste presli to nigde nisam procitao?

Kampovanje za dve osobe 10 dana je 128 evra to je fenomenalna cena za ovakvo mesto :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Bandolerosi, 634 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: Honda ST 1100

Dok Bandolera objavi odokativne troškove ja spojio dve fotke u jednu, nije baš ispalo najbolje al čis da imate predstavu koliko koraka smo imali od šatora do plaže.... :lol: Pošto ne volem cvrljenje na plaži bukvalno sam iz vode nastavljao da plivam preko plaže do šatora u debelu hladovinu, džezvu na rešo, sok u čašu, pozadinu u stolicu ili ležaljku.... :lol:

 

Image00002.jpg

 

@svestenik

 

 

Što se KLE-a tiče, što se "vozivosti" tiče mislim da je ovako natovaren još stabilniji na autoputu (pri većim brzinama), ali vetar ubi. O preticanju šlepera da ne pričam. Oduvalo bi nas da nismo bili natovareni. :lol:

 

 

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Bandolerosi, 816 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: Suvozačica na TDM-u

Bandolera, zahvalan sam vam na ovom detaljnom opisu kampa - sad imam jos jednu destinaciju na koju mirno mogu da odem.

 

E baš mi je drago! :zdravo:

 

 

@ Kobaja

 

Veliki sam ljubitelj kampovanja pa me zanima ukupan trosak vaseg puta i letovanja ako nije tajna ?

Koju kilometrazu ste presli to nigde nisam procitao?

Kampovanje za dve osobe 10 dana je 128 evra to je fenomenalna cena za ovakvo mesto.

 

Evo druže da ispišemo! :aha: Bandolero diktira iz ležećeg položaja....hi,hi....sad došli sa posla razumite....napale nas obaveze čim smo došli.... :D

 

U Bg - u vađenje potrebnih papira

 

- međunarodna dozvola - oko 2.000

 

- osiguranje - 1.100

 

- zeleni karton - 2.000

 

- kilometraža do Keramotija( gde se ulazi na feribot i vozi oko pola sata do Tasosa) i onda na Tasosu do ovog mesta ukupno je 860 km

 

što znači u oba pravca 1.720 km išli auto - putem.

 

- gorivo 140 eura do tamo i nazad

 

- feribot 11 eura( dve osobe i motor) u jednom pravcu ukupno 22 eura (morali da se vratimo :D )

 

- putarina kroz Srbiju 860+190= 1.050( ukupno tamo i nazad 2.100)

 

- putarina kroz Makedoniju tri puta po 1 euro ukupno 6 eura ( doduše na dva mesta nam samo pokazali rukom da prođemo ono u fazonu vozi - :moto3: zašto nemamo pojma :neznam:...ali lepo osta po eurić u mojoj ispruženoj ruci...hi,hi...

 

- putarine kroz Grčku delom auto - puta kojim smo mi išli na Tasos nema! Kao što nema ni pumpi na auto - putu ni jedna! Ali su jasno obeležene benzinske stanice gde su čim se siđe sa auto - puta.

 

- smeštaj tako je 128 eura 10 dana

 

- što se tiče vozikanja po ostrvu ono ima ukupno 90 - 100 km pa sad u zavisnosti gde i koliko se vozite toliko ćete i da potrošite za gorivo to ne znamo baš najbolje ali ćemo probati da preračunamo naknadno.

 

- ukupan naš trošak za sve tamo je bio 300 eura - hranu, piće...ovde ne računam poklone koje smo pokupovali za rodbinu... :oda2:

 

Pa valjda je to sve ukupno oko 700 eura sa onim poklonima za rodbinu :D 800 eura.

 

A zaista jeli od neke salamice i eurokrema i hleba za doručak do škampi, lignji i naravno girosa, suvlakija po restoranima. Što će reći da se nismo ustezali ali nismo ni preterivali. Ono što je bitno mi nismo baš neki preterani ljubitelji alkohola. Što znači da nismo ispijali koktele ali smo uvek imali vino( Tasosko vino zaista priznato, poznato i prelepo) konzerve pivceta i tako.

 

Inače recimo giros - 2 eura, suvlaki - od 5 do 15 zavisi gde, pica - 2 eura, krofne - 0.60, hleb 0.90, sokovi - 1, 1.50 eura,boca vina oko 6,7,8 zavisi koje! Meso mleveno za pljeskavice pošto smo mi jedno veče spremali za našu komunu isto kao kod nas! Voće - grožđe 0.60, breskve - 1 euro, šljive neke ogromne 0.40, lubenice 0.10, 0.20....voća ima u izobilju....i zaista je jeftino!! Cigarete su im jako skupe!!!! Najeftinija pakla 3.50 eura!!!! Mi smo bili poneli dva boksa ali zafalilo poslednja 2 dana.....da li da se izrazim :oda2: ili da kažem da smo poludeli zbog toga ali hajde..... :besan:

 

Nes kafa po restoranima 1.5,2 eura. E sad i to zavisi gde mi smo jedno veče platili dve nes kafe i jedan sok 9 eura ali je bar specijalizovan za koktele( oni su od 4 - 8 eura) a nama se dopao enterijer pa tu seli 1hmm.gif....imaju neke mnooogo interesantne indijanske maske po zidovima.... :lol:

 

 

 

Šta još, hm, hm.... :stabre: Ako se setimo još napisaćemo ako se setite vi pitajte! :takoje:

 

 

 

:kamp:

  • Podržavam 5

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Bandolerosi, 634 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: Honda ST 1100

Hahaha.... da... da... sa sve celim "keksima" unutra :lol:

 

Evo još nekoliko dokumentovanih cena ...

 

Igraonica za decu sa svim mogućim spravama - ceo dan 1,50 eura

 

DSCF0951.jpg

 

Ako ste zaboravili da ponesete so 0,45 eura

 

DSCF0253.jpg

 

Mala flašica maslinovog ulja košta 2 eura

 

DSCF0255.jpg

 

539 grama viršli je 2,20 eura

 

DSCF0257.jpg

 

Plinski rešo bez punjenja košta 6,50 eura.

 

Toliko od mene večeras, pozdrav i laku noć svima :zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja