Jump to content

Moto Zajednica

Thassos - Pefkari - Kampovanje

Recommended Posts

  • Drug član, 1175 postova
  • Lokacija: S. Venac - Beograd
  • Motocikl: Maca

Bondalero hvala ti!

Do sad sam kampovao samo na planinama u divljini pa nisam siguran da dobro kontam cene za kamp, pa te molim samo da mi potvrdis da li sam dobro shvatio cenovnike za kamp.

Ako idemo devojka i ja motorom u kampu placamo za dve odrasle osobe i sator a ne samo za sator?

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Hronični Motociklopata, 7068 postova
  • Lokacija: Severna Bačka
  • Motocikl: Banditos 650

Bondalero hvala ti!

Do sad sam kampovao samo na planinama u divljini pa nisam siguran da dobro kontam cene za kamp, pa te molim samo da mi potvrdis da li sam dobro shvatio cenovnike za kamp.

Ako idemo devojka i ja motorom u kampu placamo za dve odrasle osobe i sator a ne samo za sator?

Tacno :takoje:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Enduraš, 6295 postova
  • Lokacija: Paracin
  • Motocikl: CRF300L

Nisu kampovi nista jeftiniji nego da iznajmite sobu, neki ljudi jednostavno vise vole kampovanje. Ja licno mislim da su cene kampa preterane. Volim i ja kampovanje, ali kad uz kampovanje mogu i da ustedim, za iste pare bi uvek pre izabrao sobu :)

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Bandolerosi, 816 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: Suvozačica na TDM-u

Ve ste najzasluzniji sto ovo leto idem na Tasos 0takoje.gif

Bas nam drago! :takoje:

 

A ovog leta, kao sto rece moj lavli hasbnd, :ljubav:

 

i mi 99,99999%....pravac Tasos!!! :BJBmoto::jee1:

 

:zdravo::zdravo:

 

43341.gif2BJB4.gif

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1175 postova
  • Lokacija: S. Venac - Beograd
  • Motocikl: Maca

Mi smo bili vec na Tasosu 2012. godine doduse preko agencije i autobusom.

Ovog puta su nam finansije problem pa sam samo zbog toga gledao kamp kao potencijalno jeftinije resenje(inace volim da kampujem ali devojka ne voli zajednicke toalete).

 

Aco na koji nacin trazis sobe ako je slicna cena. Dole na licu mesta, preko neke agencije, ili preko nekog sajta?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Enduraš, 6295 postova
  • Lokacija: Paracin
  • Motocikl: CRF300L

Ja sam nasao preko booking.com ekstra studio sa lcd tv-om, klimom, kuhinjom, velikom terasom, novogradnja, 150m od plaze u Potosu za 310e za dve osobe za 11 nocenja. Losiji smestaj moze i jeftinije da se nadje. Kako sam gledao agencije u predsezoni daju sobe po 6e po osobi, problem je samo sto ne znas koju i kakvu sobu ce da ti daju dok ne odes tamo, a i te jeftine varijante su uglavnom vec rezervisane.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Hronični Motociklopata, 7068 postova
  • Lokacija: Severna Bačka
  • Motocikl: Banditos 650

jedno pitanje za Bandolerose a i sve ostale koji su kampovali na Tasosu,

nemam previse iskustva u kampovanju, tj nikad nisam kampovao na moru, ovo ce mi biti prvi put, ici cemo u Julu, imam dvoslojni sator, spavacemo na Intex velikom duseku,

NEGO,

interesuje me kakve su noci tamo, posto sam video na slikama da ste nosili vojnicke vrece za spavanje, da li vam je bilo ok u njima, tj dali ste se kuvali ili je bilo bas kako treba?

U nedoumici sam, imam vrecu otprilike istih karakteristika, a imam i manju to jest tanju pa, neznam da li da ponesem deblju ili tanju vrecu, a frka mi je sa prostorom, vise bi mi odgovaralo onu tanju da ponesem :jee:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6084 postova
  • Motocikl: GS1250Adv curi ulje na semering

jedno pitanje za Bandolerose a i sve ostale koji su kampovali na Tasosu,

nemam previse iskustva u kampovanju, tj nikad nisam kampovao na moru, ovo ce mi biti prvi put, imam dvoslojni sator, spavacemo na Intex velikom duseku,

NEGO,

interesuje me kakve su noci tamo, posto sam video na slikama da ste nosili vojnicke vrece za spavanje, da li vam je bilo ok u njima, tj dali ste se kuvali ili je bilo bas kako treba?

U nedoumici sam, imam vrecu otprilike istih karakteristika, a imam i manju to jest tanju pa, neznam da li da ponesem deblju ili tanju vrecu, a frka mi je sa prostorom, vise bi mi odgovaralo onu tanju da ponesem :jee:

Obavezno putopis, narocito sto ides sa 500ccm :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6084 postova
  • Motocikl: GS1250Adv curi ulje na semering

500ccm je sasvim dovoljno za svaku vrstu avanture :takoje: pa i Bondolerosi su prvi put isli na Tasos sa 500ccm :)

Znam ali interesantnije je citati takav putopis, barem meni, na to sam mislio :) A da je dovoljno, i vise od toga sta sam sve video na adv rideru :moto3:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 487 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha TDM 850 4tx

Gospodo, kog datuma planirate da krenete na Tasos?

Moja bolja polovina i ja razmisljamo takodje da ovog leta odemo do Tasosa. Licno,vise volim putovanje kad mi je poznat motor u retrovizoru ili na horizontu. :moto3:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Hronični Motociklopata, 7068 postova
  • Lokacija: Severna Bačka
  • Motocikl: Banditos 650

Gospodo, kog datuma planirate da krenete na Tasos?

Moja bolja polovina i ja razmisljamo takodje da ovog leta odemo do Tasosa. Licno,vise volim putovanje kad mi je poznat motor u retrovizoru ili na horizontu. :moto3:

ako si mislio na nas :) neznam jos tacno, negde sredinom jula mozda malo pre

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Bandolerosi, 634 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: Honda ST 1100

U nedoumici sam, imam vrecu otprilike istih karakteristika, a imam i manju to jest tanju pa, neznam da li da ponesem deblju ili tanju vrecu, a frka mi je sa prostorom, vise bi mi odgovaralo onu tanju da ponesem :jee:

Biće vam dovoljna ta vreća sličnih karakteristika, isto važi i za 500 ccm :takoje:

 

Nego, u kampu podigli cene za 20 centi po danu za šator :lol:

 

Uživajte i po povratku da nam prenesete utiske, pozzzzz :zdravo::zdravo:

 

untitled.JPG

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 487 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha TDM 850 4tx

Gospodo, kog datuma planirate da krenete na Tasos?

Moja bolja polovina i ja razmisljamo takodje da ovog leta odemo do Tasosa. Licno,vise volim putovanje kad mi je poznat motor u retrovizoru ili na horizontu. :moto3:

ako si mislio na nas :) neznam jos tacno, negde sredinom jula mozda malo pre

 

Srecan Vam put i dobar provod! :takoje: Mi cemo posle 15 Avgusta.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Bandolerosi, 816 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: Suvozačica na TDM-u

Gospodo, kog datuma planirate da krenete na Tasos?

Moja bolja polovina i ja razmisljamo takodje da ovog leta odemo do Tasosa. Licno,vise volim putovanje kad mi je poznat motor u retrovizoru ili na horizontu. :moto3:

ako si mislio na nas :) neznam jos tacno, negde sredinom jula mozda malo pre

 

Srecan Vam put i dobar provod! :takoje: Mi cemo posle 15 Avgusta.

 

Hej drugari :zdravo: ocigledno da cemo se izgleda svi videti tamo ovog leta :BJBmoto: .....jer mozda i mi u avgustu odemo....premda se to kod nas do zadnjeg dana ne zna i menja :) ....no, nama se odavno pokazalo da ovakva nasa spontanost radja carobna iznenadjenja i budi uvek novu inspiraciju! :takoje:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 79 postova
  • Lokacija: SRBIJA
  • Motocikl: Кенондејл

Ееееееех, лепе успомене сте ми пробудили на тасос, добри путеви и природа, уживање, ко није био препоручујем вожњу на ту дестинацију

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 169 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Honda CB500XA

Stigao sam do 5. strane i samo cu reci da umesto do Atine, ovog leta idemo na Tasos. :D izmedju 15. i 20. jula krecemo, 2 para, 2 motora. Taj vas kamp izgleda vise nego privlacno, ako neko bude tada na Tasosu svratite na pivo :)

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Enduraš, 6295 postova
  • Lokacija: Paracin
  • Motocikl: CRF300L

Trenutno sam na tasosu, prelepo je. Tako cisto more nikad nisam video, a imao sam zadovoljstvo da budem sa boljom polovinom, jedini na Vathi plazi koja je kao iz filma plava laguna, tesko se stize do nje, ali vredi. Atmosfera je kao na tropskom ostrvu, pesak kao brasno, ludilo. I ostale plaze su extra, tasos me odusevio, a tek sam treci dan ovde

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Enduraš, 6295 postova
  • Lokacija: Paracin
  • Motocikl: CRF300L

Jos nesto, preporucujem put preko bugarske, preko banskog, odlican je i zanimljiv za voznju, posebno motorom, a i autom.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja