Jump to content

Moto Zajednica

BJB Gulaš I

Recommended Posts

  • Kurblaj Khan, 3245 postova
  • Lokacija: Smederevo
  • Motocikl: motor, da

BJB-ovci....jel navijamo i ove godine organizovano za Jošku (15.Sep.2012 - Kisač)....koliko vidim prijavio se.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 229 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: 4 cilindra :-)))

Hmm...al je 22.-23.9. bjb vikend vožnja pa je za organizatore možda previše,u smislu organizovane bjb vožnje da me ne bi shvatili pogrešno,a neki jednostavno(od admina,redara)nemaju nažalost višak slobodnog vremena.Al da ćemo da navijamo za Jošku pa znači normalno...

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Kurblaj Khan, 3245 postova
  • Lokacija: Smederevo
  • Motocikl: motor, da

Hmm...al je 22.-23.9. bjb vikend vožnja pa je za organizatore možda previše,u smislu organizovane bjb vožnje da me ne bi shvatili pogrešno,a neki jednostavno(od admina,redara)nemaju nažalost višak slobodnog vremena.Al da ćemo da navijamo za Jošku pa znači normalno...

 

Jao gosn. advokat ,izvinjavam se vasim klijentima "adminima i redarima" , i zelim im u blizoj buducnosti vise vremena.0plac.gif

 

A s'obzirom da mi ni na pamet nije pala organizovana voznja (ko je bio , zna da nema vece smor voznje od 60 km/h po vojvodjanskoj ravnici), vec organizovano navijanje i dobro zezanje u Kisacu.

 

A Gulasijada u Kisacu je tema u Moto-skupovima, domacini su je otvorili i ko zeli da prisustvuje ili ucestvuje...vidimo se.:takoje:

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja