Jump to content

Moto Zajednica

BJB Gulaš I

Recommended Posts

  • Svakom po zasluzi, 12217 postova
  • Lokacija: NBGD - KN04ET
  • Motocikl: Honde Transalp, plavi i narandžasti, oba za dečake

Povodom tradicionalne Gulašijade u Kisaču koja se ove godine održava u subotu 17. septembra predlažem da opravimo jednu malu BJB vožnju do tamo i nazad i ujedno damo moralnu podršku našem takmičaru Joški koji je prošle godine uzeo pehar na Gulašijadi :care:

 

:kotlic: :kotlic: :kotlic: :kotlic: :kotlic:

 

Naši drugari iz NS Ridersa organizuju tradicionalnu Gulašijadu takmičenje u kuvanju gulaša na obali DTD kanala. Prošle godine je ekipa sa BJB-a išla neformalno da pruži moralnu podršku našem takmičaru, ove godine smo se malo bolje organizovali :)

 

Krenulo bi se u 10 sati sa parkirališta pored pumpe Zmaj 1 - to je ona sa desne strane prema Aerodromu na auto putu Bg - Zg, okupljanje od 9:30 h.

 

Ruta bi bila malo izmenjena zbog radova na putu oko Inđije, tako da bi pratili Dunav :)...autoputem za Novi Sad do isključenja za Staru Pazovu pa zatim desno za Stare Banovce, Belegiš, Surduk, Slankamen pa pravo za Krčedin i Bešku gde izlazimo na stari novosadski put pa do Sremskih Karlovaca gde bi napravili malu polusatnu pauzu i zatim preko Petrovaradina, Novog Sada i Rumenke do Kisača. Pređemo Irmovački most i tu smo...nešto oko 120 km od Beograda.

 

Joška se prijavio za zvanično takmičenje i platio kotizaciju ali će poneti i jedan veliki kotlić za gladne BJB akcijaše, naše je da platimo kotizaciju za taj "netakmičarski" kotlić gde dobijamo 3.5 kg mesa i drva za loženje a dodatna količina mesa zavisi od broja prijavljenih učesnika pa ako ste sigurni da idete pravite spisak :)

 

Povratak bi bio istim putem nazad, jedino ako se nekom baš žuri može da od Kisača izađe na auto put kod Zmajeva (severnije od Kisača) ili kod Novog Sada. i pravo nazad za Beograd.

 

Takozvani "netakmičarski gulaš" :) za gladne BJB akcijaše bi bio gotov do 16h a takmičenje počinje u 15h i traje do 20h kad je i proglašenje pobednika i nakon toga živa svirka pa ko izdrži... :) Povratak bi bio oko 19h a ko želi da ostane može poneti šator i vratiti se sutra.

 

Organizovanu kolonu će, kao i uvek, obezbeđivati uigrana ekipa BJB redara tako da o sigurnosti u toku vožnje ne treba dalje pričati ;)

 

572EFF30-1C0A-4043-98B7-22830665A6D7.jpg

 

Neke slike sa prošlogodišnjeg takmičenja:

 

WnVxt_img0878cw.jpg

 

5VQhV_img0884gc.jpg

 

zQqcr_img0889xz.jpg

 

dsc00947.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • UruK Hai, 2083 postova
  • Lokacija: Bgd/Vozdovac
  • Motocikl: ADV

Bio je dogovor neki neformalni da se i ja takmicim .... Medjutim, malopre na kontroli su ustanovili da imam DVA polomnjena rebra tako da banana i ove godine!

Drugari zelim Vam lep provod,a drugu po kutlaci visok plasman!!!

:takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • I=U/R, 2061 postova
  • Lokacija: Temerin
  • Motocikl: Transalp `97

Bio je dogovor neki neformalni da se i ja takmicim .... Medjutim, malopre na kontroli su ustanovili da imam DVA polomnjena rebra tako da banana i ove godine!

Drugari zelim Vam lep provod,a drugu po kutlaci visok plasman!!!

:takoje:

Hvala! :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2234 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200GS ADV 2013

Bio je dogovor neki neformalni da se i ja takmicim .... Medjutim, malopre na kontroli su ustanovili da imam DVA polomnjena rebra tako da banana i ove godine!

Drugari zelim Vam lep provod,a drugu po kutlaci visok plasman!!!

:takoje:

 

@zextreme

breee, koji si ti zabusant, cim treba da se pravi neka akcija, bilo DDK, bilo pravljenje gulasa, ti se namerno slupas i izvuces od obaveza. CCCCCC... :nanana:

Haha, salim se naravno, ovaj put idem motorom, pa nema mesta, ali se nadam da ces naci nacin da dodjes bar da degustiras, ako vec ne mozes da pravis gulas. Pozdrav i oporavi se sto pre!!! :zdravo:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 38 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: Honda XL600V Transalp - Brunhilda

Pozz drustvo,

ja dolazim sigurno, za mogucu buducu polovinu znacu u sredu, ako nije kasno.

 

1. Sashac,i njegova bolja polovina...

2. Lucky Vladano

3. mimi vinca + lepsa polovina

4. shvona (+ moguca buduca polovina :hej: )

5.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Kurblaj Khan, 3245 postova
  • Lokacija: Smederevo
  • Motocikl: motor, da

Mmmmm , dve velike ljubavi...vožnja i gulaš..:ooo:

 

Ipak sačekaću još dva dana , za svaki slučaj da proverim da li mi je radni vikend :aha:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Cool tip, 2146 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: MT 09 Tracer

Meni je kolega koji je trebao da me menja dobio napad slepog creva,i hitno je operisan...trazim drugu kombinaciju...pa se javljam...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 208 postova
  • Lokacija: Дорћол
  • Motocikl: Honda Dylan 150cc

a jel možemo mi sa gradskim skuterima :zbunjen::zvizduk: mislim ipak da je veća prosečna krstareća brzina vas "velikih" motorista :moto3:

tako mi je laki valdano barem opisao vaš put po Tari i Zlatiboru ... nebih da mi kočimo celu stvar :nanana::zdravo:

 

Uhh ništa od mene ipak mi neće biti registrovan skuter do 17tog... mislio sam da je sledeći vikend...Pozz :zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2234 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200GS ADV 2013

vALdano je vLAdano... 1hmm.gif ...i uredno smo cekali ostatale clanove grupe (u kojoj su bili i "veliki" motori) koji nisu hteli da "malo protegnu noge" na zgodnim deonicama. Da je bilo drugacije, ceo put bi se pretvorio u jednu veliku trku, a to niko od nas nije zeleo.

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 208 postova
  • Lokacija: Дорћол
  • Motocikl: Honda Dylan 150cc

Šta se bre mrstiš <_<:zbunjen: Znam te... nemoj se kačiš sa službom :nanana: Rekao si da set se lepo čekali ali mene je brinuo onaj deo kad niste... Ali nema veze ionako mi neće biti gotovo jebeno poresko rešenje bez koga nema registracije pre subote nedelje... Pozz i uživajte :zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2234 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200GS ADV 2013

Šta se bre mrstiš 1hmm.gif:zbunjen: Znam te... nemoj se kačiš sa službom :nanana: Rekao si da set se lepo čekali ali mene je brinuo onaj deo kad niste... Ali nema veze ionako mi neće biti gotovo jebeno poresko rešenje bez koga nema registracije pre subote nedelje... Pozz i uživajte :zdravo:

 

Zato sto me znas a nisi mi ni nick zapamtio se i mrstim :nanana: Ma to protezanje nogu je bilo tipa 5-6 pa do 10-ak km., vremenska razlika je bila po max nekoliko minuta.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BIG ENDURO FREAK, 640 postova
  • Lokacija: Novi Sad; Zrenjanin;
  • Motocikl: Honda TRANSALP XL600V 1987

Trenutno sam u NS, a 16tog imam ispit u BG, a dolazim bajkom pa cu i prespavati u BG. Jeste da nikog od vas ne znam sem ovako preko foruma, ali ako me primate.., za druzenje mislim da nikad nije kasno.. lepo bi bilo da se upoznamo i krstarimo zajedno, pa bih krenuo sa vama iz BG-a, jel moze tako? Samo kazite koliko para treba za gulas taj deo mi nije najjasniji :)

1. Sashac,i njegova bolja polovina...

2. Lucky Vladano

3. mimi vinca + lepsa polovina

4. shvona (+ moguca buduca polovina :hej: )

5. Iron_Floyd

6.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • REW/Hit The Road, 501 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R 1250 GSA

Otkazao sam svadbu u Aranđelovcu, idemo na gulaš i druženje.

 

1. Sashac,i njegova bolja polovina...

2. Lucky Vladano

3. mimi vinca + lepsa polovina

4. shvona (+ moguca buduca polovina :hej: )

5. Iron_Floyd

6.Usamljeni jahač + najlepša polovina...

7.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svakom po zasluzi, 12217 postova
  • Lokacija: NBGD - KN04ET
  • Motocikl: Honde Transalp, plavi i narandžasti, oba za dečake

Vidim skuplja se dobra ekipa :)

 

A pare za gulaš? pa zavisi od količine kupljenog mesa ali biće baš simbolično ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja