Jump to content

Moto Zajednica

Komplet prve pomoci

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 159 postova
  • Lokacija: Novi Bgd
  • Motocikl: Transalp 650

Stvarno ne znam koji je datum na pakovanju. :neznam:

Ja imam prvu pomoc pa nisam gledao,ali bi bilo lepo ako vec neko ide do Metroa da baci pogled na datum.

Ja sumnjam da je rok trajanja 07/15.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Advanced Member, 1788 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: KLE 500/Aprilia Tuareg 660

Naravno da su to one proizvedene 2010., cini mi se 7. mesec. Rok vazenja je do 2015. Bar su se smilovali da malo prilagode cenu obzirom da im je proslo 40% radnog veka. Debilizam...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ministar za Enduro, ratluk i ženske motore, 5392 postova
  • Lokacija: Južna Čukarica / Beograd
  • Motocikl: HTZ 750

Kod vulkanizer servisa Macura (kraj novog beograda tosin bunar) imaju na akciji auto prvu pomoc za 1000 din i ja u sali pitam da nemate možda i za motore kad momak iznutra viče imamo... a što vam nije i ona 1000 dinara a on će pa jeste :D :D :D kolko još imate... trenutno samo tu ali dobićemo još ... tako da kome je u prolazu neka svrati i pita, mož da naleti na povoljno ;)

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 114 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: GSX 750 F, '00.

juce sam kupio u "Uradi sam" Galenikinu prvu pomoc tip A za 1655 din, a posle sat vremena u Merkuru na Karaburmi vidim ista ta kosta 1399 din, sa rokom do 01.2016. Pa, kome treba, mislim da je ovo trenutno najpovoljnija ponuda. (u Tempu i dalje kosta 2225 din)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1855 postova
  • Lokacija: NBgd
  • Motocikl: Triumph Tiger 1050, Medlay 150

Nije valjda da sada i prva pomoc ima rok trajanja?!

Ja i dalje nosim staru i... nemam nameru da kupujem novu,... nije joj jos istekao rok trajanja. :lol:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 229 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: 4 cilindra :-)))

Ima rok trajanja,pa to ti je ko kaciga :stabre: ,pa ima logike ,zar ne,sterilni zavoj hermetički upakovan,ne ne to duže od par god nemože :staa:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 18 postova
  • Lokacija: Erdevik

Nećete verovati!!!! Ćale kupio za auto prvu pomoć u jednoj prodavnici auto-delova (nije bitno kojoj)..Kao to je original, takvo treba po novom zakonu....i kupi ćale nju za 1500 din. I za svinjokolj ćale se poseče i ja odem do auta po prvu pomoć da uzmem zavoj, kad cvrc...ja skinuo onaj najlon i otvorim je ona prazna! ZATO PAZITE KAD KUPUJETE PRVU POMOĆ....OBAVEZNO JE PROTRESITE PRE NEGO ŠTO JE PLATITE!!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 18 postova
  • Lokacija: Erdevik

Dal je moguce? hahahaahah! Prazna!!!!

Ja cu na mojoj/mojima da ogulim onaj datum (skinuo se vremenom) tako da ce da vaze neograniceno :)

 

xaxaxaxa nije ni ćale poverovao, ja mu rekao on kaze nemoj da me zaj*****š..... :D žalosno na šta su sve proizvođači spremni...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1855 postova
  • Lokacija: NBgd
  • Motocikl: Triumph Tiger 1050, Medlay 150

Nećete verovati!!!! Ćale kupio za auto prvu pomoć u jednoj prodavnici auto-delova (nije bitno kojoj)..Kao to je original, takvo treba po novom zakonu....i kupi ćale nju za 1500 din. I za svinjokolj ćale se poseče i ja odem do auta po prvu pomoć da uzmem zavoj, kad cvrc...ja skinuo onaj najlon i otvorim je ona prazna! ZATO PAZITE KAD KUPUJETE PRVU POMOĆ....OBAVEZNO JE PROTRESITE PRE NEGO ŠTO JE PLATITE!!!

 

Vrlo je bitno kojoj, kao sto je bitno i ko je "proizvodjac"!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 18 postova
  • Lokacija: Erdevik

Kutija je bila teget plava sa crvenim krstom na poklopcu, nije pisao proizvodjač, ali kad je kasnije ćale otišao da kupi drugu nije više bilo takve.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ministar za Enduro, ratluk i ženske motore, 5392 postova
  • Lokacija: Južna Čukarica / Beograd
  • Motocikl: HTZ 750

Uzeo u Merkuru juce, 1400 din

 

ja juče isto video u Merkuru za 1399 din

 

post-5088-0-07587300-1345803809_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1855 postova
  • Lokacija: NBgd
  • Motocikl: Triumph Tiger 1050, Medlay 150

Ne znam ni za A ni za B, ja imam staru prvu pomoc i ne pada mi na pamet da kupujem novu(bar dok ne potrosim ono sto ima u ovoj). Niko mi nikad nije trazio pp i zato nemam nameru da kupujem novu. Ti, kako hoces.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 290 postova
  • Lokacija: Obrenovac
  • Motocikl: Honda varadero 1000

Ne znam ni za A ni za B, ja imam staru prvu pomoc i ne pada mi na pamet da kupujem novu(bar dok ne potrosim ono sto ima u ovoj). Niko mi nikad nije trazio pp i zato nemam nameru da kupujem novu. Ti, kako hoces.

 

Nije lepo krsiti zakon i hvaliti se time.1nanana.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 894 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Tenere 700

Ne znam ni za A ni za B, ja imam staru prvu pomoc i ne pada mi na pamet da kupujem novu(bar dok ne potrosim ono sto ima u ovoj). Niko mi nikad nije trazio pp i zato nemam nameru da kupujem novu. Ti, kako hoces.

 

Nije lepo krsiti zakon i hvaliti se time.1nanana.gif

 

Pa ja imam u autu i nisu mi do sada trazili, a motor sam sad kupio pa gledam sta i kako

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • motordzija opste prakse, 700 postova
  • Lokacija: Novi zaSad
  • Motocikl: Tomos, Sprint (Jonway) Explorer 150, Yamaha TDM 850

Na drumu mi je policija trazila da vidi komplet prve pomoci, na zadnja dva godisnja tehnicka pregleda mi je radnik tehnickog pregleda trazio da vidi komplet, mora biti vazeci KOMPLET A u vazecem roku trajanja (5 godina od proizvodnje, ne od kupovine). Inace u skuteru nosim i onaj stari veliki komplet prve pomoci iz automobila, upakovan u visestruke kese. Naravno da to nebi nikom stavio na ranu, ali opet moze posluziti da se nesto podveze.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • motordzija opste prakse, 700 postova
  • Lokacija: Novi zaSad
  • Motocikl: Tomos, Sprint (Jonway) Explorer 150, Yamaha TDM 850

Komplet A prve pomoci kod prodavaca guma TYRE+ je ispod hiljadu dinara!!! Komplet B za automobile je tek nesto preko hiljadu dinara, bio sam pre dva dana u novosadskoj radnji pre Rodica na kraju Temerinske (pre autoputa) da trazim gume, kad ono na policama cena :care:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Advanced Member, 1788 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: KLE 500/Aprilia Tuareg 660

Pretpostavljam da su to kompleti iz one prve serije kojima je vec isteklo 2-3 godine od petogodisnjeg roka upotrebe pa da je otuda i cena niza.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 287 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: Kawasaki ER-5

Pa naravno. Sto, da nece mozda svake godine da izbacuju po novu seriju. 1zvizduk.gif

 

Ne daj boze da mora da se iskoristi pp, moralo bi da se kupi ona sto istice za god ipo dana pa kad izadje nova serija onda ponovna kupovina....koje sr...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 894 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Tenere 700

Komplet A prve pomoci kod prodavaca guma TYRE+ je ispod hiljadu dinara!!!Komplet B za automobile je tek nesto preko hiljadu dinara, bio sam pre dva dana u novosadskoj radnji pre Rodica na kraju Temerinske (pre autoputa) da trazim gume, kad ono na policama cena :care:

 

Kupio za 1000 din tip A i to mu je to, nadam se da mi nece trebati osim za pokazivanje pandurima

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja