Jump to content

Moto Zajednica

Komplet prve pomoci

Recommended Posts

  • U prolazu, 29 postova
  • Lokacija: Jakovo-Beograd
  • Motocikl: VN 900,,NSU PRETIS 1960.

komplet prve pomoci za motocikl u moto shopu ''BIKER HOUSE'' je 2100din i ima ih dovoljno,a ako se napravi dogovor sa proizvodjacem moglo bi biti i jeftinije,al kako stvari stoje trenutno je to to.... :zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1554 postova
  • Lokacija: BGD
  • Motocikl: ljuta Aprilia Sportcity 200

Uzeo u Metrou Tosamu, najpovoljniji B komplet.

i koristićeš ga za motor?

 

 

Pa šta će čovek kad nam je bednicima u ovoj jadnoj državi svaki dinar ko kuća...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2287 postova
  • Lokacija: Podravska pripizdina u HR
  • Motocikl: egzotični GSXR750 K88

ima za kupiti u Louisu ... http://www.louis.de/_30e7204936c44a465f892ea6c2ac424e7f/index.php?topic=wgr&grwgr=580

 

samo neznam koliko su kompatibilni sa zakonom ...

 

a moram poslikati svoju prvu pomoć što imam... koju već godinama nosim, iako mislim da je to glupost... :zvizduk:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1604 postova
  • Lokacija: NBG
  • Motocikl: SUZUKATI SV650N

ima za kupiti u Louisu ... http://www.louis.de/...c=wgr&grwgr=580

 

samo neznam koliko su kompatibilni sa zakonom ...

 

a moram poslikati svoju prvu pomoć što imam... koju već godinama nosim, iako mislim da je to glupost... :zvizduk:

kompatibilna jeste, ali je po našem "pametnom" zakonodavcu nelegalna

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1554 postova
  • Lokacija: BGD
  • Motocikl: ljuta Aprilia Sportcity 200

ima za kupiti u Louisu ... http://www.louis.de/_30e7204936c44a465f892ea6c2ac424e7f/index.php?topic=wgr&grwgr=580

 

samo neznam koliko su kompatibilni sa zakonom ...

 

a moram poslikati svoju prvu pomoć što imam... koju već godinama nosim, iako mislim da je to glupost... :zvizduk:

 

Ta u Luisu i ostale po bednoj Evropi ništa ne valjaju. Najbolja je Galenikina. Kupujmo domaće i plaćajmo trostruko jer smo budale. Posle dve godine će neko da se seti da su nas izradili ko volove kao što sada hapse ove za vakcine. Ma ovde samo čovek da poludi, ništa više.

  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 612 postova
  • Motocikl: Suzuki GSX 750F; Yamaha TDR125R; Sprint GRIZZY 125 ; CZ 175 iz 1972

A ima i rok trajanja, mislim oko 5 god. pa ponovo da nam uzmu pare

Pitao policajce i moze da se koristi ona za kola.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 461 postova
  • Lokacija: Beograd-jug
  • Motocikl: Yasmina TDM '97

Ne pa da mi na pamet da vadim galeniku iz govana da bi opet oni isti direktori iz tima "jagnjeca brigada" opet isto tako rasturili to preduzece po raznim objektima duz ibarske magistrale i smederevskog puta...

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • veseli stomatolog , 860 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: dl 650

ta galenika se raspada....malo cu off teme.....pola medikamenata koje sam kupovao za ordinaciju je bila iz galenike....vise se nista ne proizvodi...pukli su...sve su razbucali...pa ljudi, nema vise ni anbola, ni midola, ni acetisala......zlo .....0stabre.gif0stabre.gif0stabre.gif0stabre.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1604 postova
  • Lokacija: NBG
  • Motocikl: SUZUKATI SV650N

ta galenika se raspada....malo cu off teme.....pola medikamenata koje sam kupovao za ordinaciju je bila iz galenike....vise se nista ne proizvodi...pukli su...sve su razbucali...pa ljudi, nema vise ni anbola, ni midola, ni acetisala......zlo .....0stabre.gif0stabre.gif0stabre.gif0stabre.gif

neko je shvatio da će više zaraditi kao trgovac, ni Simpo Vranje više ne proizvodi svoj asortiman, lakše je biti uvoznik

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5900 postova
  • Lokacija: Novi Sad - Cacak, Srbija
  • Motocikl: Suzuki GS 400, Sacsh Madas 125, Piaggio Zip, Tomos Targa, Honda NX 650 Dominator

Pazario danas na najlon pijaci za 1800 dinara " A komplet " . Prodavac mi trazio 2000 din, ja se malo pogadjao i on popustio jer je bio kraj pijace .

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 8122 postova

ima za kupiti u Louisu ... http://www.louis.de/_30e7204936c44a465f892ea6c2ac424e7f/index.php?topic=wgr&grwgr=580

 

samo neznam koliko su kompatibilni sa zakonom ...

 

a moram poslikati svoju prvu pomoć što imam... koju već godinama nosim, iako mislim da je to glupost... :zvizduk:

 

Danas su me zaustavili u istočnoj Srbiji (most preko Peka, ispred Kučeva) i tražili su mi Prvu pomoć. Ciljano!

 

Imam Louis prvu pomoć, malo su držali predavanje da nije po srpskom standardu, ja rekao da je po EU, a da su naši standardi i onako samo prepisani i da pregleda sadržaj ako želi...

 

Nije želeo i srećno smo se razišli.

 

Naravoučenije: prvu pomoć traže, a Louis mož' da prođe, al' ne mora da znači...

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • nezavisan, 348 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: Yamaha TDM 850

copy/ paste status drugara na fb:

 

 

 

Obavezno nabavite novu kutiju prve pomoći za vaš auto. Ko ne bude imao novu kutiju prve pomoći u svom automobilu, biće mu naplaćivana novčana kazna, moraće da dostavi MUP-u izvod iz tekućeg računa kako bi bio oporezovan zbog nedostatka istog. Neće moći da prođe tehnički pregled ni da registruje auto. Biće mu oduzeta sva pokretna i nepokretna imovina. Socijalna služba oduzimaće decu mlađu od 18 godina. Biće zabranjivan izlazak iz kuće posle 18 časova do 6 ujutru. Moraće da se pridržava ishrane zatvorenika istražnog zatvora do 15 dana nakon čega ići na prinudni rad na vojnu ekonomiju između Sombora i Apatina u trajanju od 3 meseca. Tako pročišćeni moraće da daju i do litar i po krvi u zavodu za transfuziju. Ljudi KUPITE NOVU PRVU POMOĆ!

  • Podržavam 5

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1604 postova
  • Lokacija: NBG
  • Motocikl: SUZUKATI SV650N

mene me zanima statistika; tj. kada i kako je to, taj obavezni, komplet PP, tj. posedovanje istog, spasio život, sanirao koju vrstu povrede..da bi zakonodavac uopšte imao legitimno pravo da nam ga decidno propisuje pod pretnjom isključivo novčane sankcije!? baš me zanima, imaju li ga baš svi organi koji nas kontrolišu?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1020 postova
  • Lokacija: Sopot
  • Motocikl: BMW R1200RT Honda VFR 800 v-tec MotoGuzzi falkone NSU SuperMAX Tomos T12

Na NIS-ovim pumpama je cena A kompleta 1800 dinara,mislim da je to najjeftinije,bar sto sam ja video do sada.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja