Jump to content

Moto Zajednica

Komplet prve pomoci

Recommended Posts

  • oddball, 1134 postova
  • Lokacija: Alba Greca
  • Motocikl: tri šrafa u nozi

sta da vam kazem...? kada sam kupio auto prosle godine dobio sam i komplet prve pomoci sa sve truglom i ostalim zezalicama. paket prve pomoci pravljen u holandiji (o kvalitetu je suvisno bilo sta reci). medjutim, upravo to sto nije u kutiji od galenike pandur mi je rekao da taj ne vazi. nesto nisam siguran da galenika pravi bolje od holandije, u najgorem slucaju su ravnomerni. sada u kolima imam i jedan i drugi, pa ako me sledeci put pandur pita onda mu lepo pokazem oba.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1085 postova
  • Lokacija: Јужни Београд
  • Motocikl: Beta Xtrainer

Или све из овог паковања пребаци у холандски и обрнуто, па да идиотлук који нам намећу буде комплетан кад ти каже да холандскиа КУТИЈА не важи, а наша је регуларна! :hej:

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Çelebi, 2415 postova
  • Lokacija: Beograd - Vuk
  • Motocikl: Imam

U kolima imam dve pp iz nemačke od 2010. I pandur me natera da kupim ovu našu jer nije Galenikina kutija. Pa nemoj da mi neko kaže da Nemci imaju goru pp od Galenike. Nemačka medecina je najbolja na svetu! I imaju sve sertifikate osim SRB... kurac-palac broj idimidođimi.

 

A jutros slušam Okanovića koji se zalaže da nam "osveže znanje" iz pp. Pa jel on normalan? Oćemo još u školu da idemo? Stvarno ga preteraše do balčaka.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 371 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW GS, Versys 1000, GSA, ZX-6R, Aprilija Caponord,Africa Twin, Super Tenera XTZ 750

Ja ću preko stare kutije da stavim nalepnicu sa svim slovima i oznakama. Sve to lepo umotam u foliju i da ih vidim da li će da raspakuju da bi proverili da li je cela ili je nalepnica :nanana:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6809 postova
  • Lokacija: Smederevo
  • Motocikl: TDM 900

Nisu mi bas najjasnije neke stvari. Prethodni vlasnik moje Kawe je vec kupio komplet pomoci, domace proizvodnje. Radi se o ''Elektroplastu'' iz Srbobrana po JUS H.H2.800. Jos uvek to stoji u fabrickom celofanu. Da li to jos uvek vazi ili sam PRISILJEN i OPLJACKAN pa da kupim nesto drugo?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1604 postova
  • Lokacija: NBG
  • Motocikl: SUZUKATI SV650N

negde kolega kwazimodo reče da može da se koristi i PP B-tipa, automobilska, jer ima i sve što ima PP A-tipa i još preko toga. znači ko ima auto i PP B-tipa može,da ne kupuje PP A-tipa, ako npr. ima mogućnost da npr. ima kofer, može da koristi i PP B-tipa., i neće biti u prekršaju.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 203 postova
  • Lokacija: Petrovaradin
  • Motocikl: Hornet S

Juce u Metrou kupio za sluzbeni auto neku tursku PP. Ima sertifikat SRB tralala i broj dozvole Agencije za lekove na nalepnici sa rokom trajanja. Cena nesto ispod 2000 din.

Trebalo bi da je to OK. Ako panduri budu pravili problem,kod sudije.

Za motor Galenikina je 2300.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 203 postova
  • Lokacija: Petrovaradin
  • Motocikl: Hornet S

negde kolega kwazimodo reče da može da se koristi i PP B-tipa, automobilska, jer ima i sve što ima PP A-tipa i još preko toga. znači ko ima auto i PP B-tipa može,da ne kupuje PP A-tipa, ako npr. ima mogućnost da npr. ima kofer, može da koristi i PP B-tipa., i neće biti u prekršaju.

Meni ispod sedista ne stane PP,cak ni ona stara,pa cu nositi ovu iz auta u rancu,dok ne smire strasti.

Inace,imam jedan komplet stare raspakovan iz originalnog pakovanja ispod sedista u kesi za ne daj Boze.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Kurblaj Khan, 3245 postova
  • Lokacija: Smederevo
  • Motocikl: motor, da

A-tip PP kupio u Lili drogeriji 1850 dinara, a juče sam kupio u prodavnici Dunav osiguranja i PP B-tipa za 1900 dinara....obe Galenikine sa SRPS standardom.

Naravno da imam i stare...al ne važe... a plavci kažu da neće da preturaju po staroj PP da proveravaju dal imaš sve...naravno to je lako oborivo kod sudije za prekršaje, al ko će da se maltretira za 2K dinara..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Nadrkani komšija, 1231 postova
  • Lokacija: Đeram
  • Motocikl: Bandit 1200S

Ја нит' ћу да купим за мотор, нит' ћу да носим ону аутомобилску. Макар робијао-нећу! Не зато што немам да платим или немам где да ставим, већ зато што је то најстрашнији безобразлук.

  • Podržavam 10

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1604 postova
  • Lokacija: NBG
  • Motocikl: SUZUKATI SV650N

Ја нит' ћу да купим за мотор, нит' ћу да носим ону аутомобилску. Макар робијао-нећу! Не зато што немам да платим или немам где да ставим, већ зато што је то најстрашнији безобразлук.

tako treba! ali svi!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2285 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: Honda Sevenfifty

To je TOSAMA i ona je 1650 din, uzeo sam dve. Ima i neka kineska za 1500. Moj cale hteo TOSAMA jer mu uliva poverenje mada ni onu staru nije otvorio 20 godina :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Braveheart, 657 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Bmw K1300s, Piaggio Madley 150.

em sto treba da pljunem skoro 20 evra,em moram da pazim gde da kupujem negde ne priznaju eto kao nprm u ap sportu ne znam sto? a imam bas takav. Boze pogledaj nas pa ovo nema nigde ... nemam vise komentara :zbunjen:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja