Jump to content

Moto Zajednica

kawasaki zx6r problemi sa obrtajima

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 123 postova
  • Lokacija: Mexico-Cabo San Lucas
  • Motocikl: kawasaki Zx6r, kawasaki Gpz 600r, suzuki Gsxr 750

Motor je kawasaki zx6r iz 96 motor na leru radi malo traljavo,ali je podnosljivo

problem koji mene mnogo muci je kada ge vozim izmedju 4 i 5 hiljada obrtaja kao da gubi gas i pocinje da se muci

ali kada predje 5K povuce tako jako kao da sam pustio nitro

pa me zanima da li znate sta je u pitanju

da li je filter vazduha ili svecice,pumpa za gorivo

sta moze da bude

e da posto bih takodje hteo da sinhronizujem karbove,da li neko ima sliku ili neko objasnjenje kako da nastelujem karbove,gde se kace creva za sinhronizaciju

skinuo sam manual sa interneta,ali ne mogu da vidim na slici gde kaci crevo,karbovi su bili relativno cisti unutra

i jos jedna sitnica ne znam da li pravi razliku,motor je pravljen za USA trziste

hvala unapred na svakoj pomoci :care:

jos jedno pitanjce cu da ubacim u temu,da li je bilo ko ubacio merac goriva u rezervoar na ovom motoru,posto koliko ja vidim ne ide fabricki,da li je moguce prepraviti nesto na srpski nacin :moto3:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 13 postova
  • Lokacija: Banja Luka
  • Motocikl: Progeo Evolution

Znam iz iskustva da na manjim mašinama se to dešava kad dobija neravnomijeran omjer zrak/gorivo, naravno može biti i drugih razloga...

Drugar mi je imao ovaj problem, raspitivao se i ljudi ga isprepadali pričama šta sve nije i koliko će koštati. Na kraju čoek uzeo dan pred sebe, sjeo, skinuo karburatore, lagano sve isprao, isčistio i sklopio. zatim skine filter zraka, opere u gorivu, sredi i kaže nije mu odma htjeo upaliti i prepao se ali nakon nekoliko verglanja upalio i radi ko pišta...

 

Stim da on i petlja oko svega, čoek na selu- odrastao u radionici... pa sad ako se smiješ upustiti u to :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja