Jump to content

Moto Zajednica

MZ Dizel

Recommended Posts

  • MZ Rider, 105 postova
  • Lokacija: Beocin
  • Motocikl: mz ts 251\1

Trijumf je prava stvar on je ono sto bi zadovoljilo sve nas i sa karakteristikama i sa svim ostalim osobinama. Mozda neki drugi automobilski motor Kod nas u Banovcima ima jedan primerak dizela moram ga slikati pa cu ga staviti na forum Snalazljivi konstruktor je iskoristio BMW R 25 i na njega dodao dizel motor pr. lambordini 12 ks videcete kako izgleda samo da ga navatam da ga slikam on ga vozi cele godine od -15 do +40 i pali ga kao obicnu frezu kanapom valjda mu je crko anlaser ili nesto drugo0takoje.gif

 

Dzo Arizona je kralj :moto3: ,skarabudzio je ono njegovo klepetalo samo tako. vozi on to cudo vec dugo,ja ga znam sigurno 5 god i oduvek je na tom dizelasu. Nemoze preko 90km/h,dimi ko lokomotiva kad je pod opterecenjem,trese se ko stogodisnjak-svaki put kad smo se vozali mu se ponesto odvrnulo,puklo ili otpalo :lol: ali zado trosi 0.8-0.9l na 100km

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 349 postova
  • Lokacija: Нови Сад Србија
  • Motocikl: Gazela

А шта ће му ауспух :zbunjen::

 

;) ено га са десне стране ипод цица а изнад акумулатора греје га да не изгуби капацитет :D

 

бар ја мислим да је она зарђала цевка издувни сулундар :staa:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 159 postova
  • Lokacija: Banatsko Novo Selo
  • Motocikl: Varadero(Krmaca) 1000

Zivo me zanima cemu sluzi rucna pumpa koja se vidi na trecoj fotografiji??? Crevo kao da je povezano sa agregatom :neznam:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2681 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: MZ ETZ 250, NSU SuperMax 250, Kawa GPZ500S i 1100

A zimi ima i grejanje....moj drugar kaze: "Dizel je za brazdu, nije za auto " a ja bih dodao i za motorcikl...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1063 postova
  • Lokacija: st banovci
  • Motocikl: mz

Auspuh mu je ispod sedista da bi se centralizovale mase na visoko turaznoj masini kakva je ova sprava 1moto3.gif

A ovih dana cu nadam se uspeti da slikam jos jedan projekat naseg Dzoa naravno dizel jednocilindras i to kao u Australiji vucni voz videcete vec slika govori vise od hiljadu reci0takoje.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 47 postova

A zimi ima i grejanje....moj drugar kaze: "Dizel je za brazdu, nije za auto " a ja bih dodao i za motorcikl...

 

Evo primer jos jednog aspekta upotrebe Mz a. Moze npr dete da spava na njemu... Sa ovim ES om 175 sam stigao iz Ohrida u Vrsac za 10 sati, samo da se zna..

post-24372-0-88265400-1337841514_thumb.jpg

post-24372-0-86806300-1337841540_thumb.jpg

post-24372-0-56420900-1337841587_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • MZ Rider, 4126 postova
  • Lokacija: Arilje - Zemun
  • Motocikl: Yamaha XT600k 3tb, Honda XRV 750 RD07

A zimi ima i grejanje....moj drugar kaze: "Dizel je za brazdu, nije za auto " a ja bih dodao i za motorcikl...

 

Evo primer jos jednog aspekta upotrebe Mz a. Moze npr dete da spava na njemu... Sa ovim ES om 175 sam stigao iz Ohrida u Vrsac za 10 sati, samo da se zna..

 

0takoje.gif0takoje.gif

 

Nego jel to prednji tocak(dobos) od Falkonca?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3121 postova
  • Lokacija: Svilajnac
  • Motocikl: '75 Honda cb 750F ss / '83 Jawa babetta typ. 207

A zimi ima i grejanje....moj drugar kaze: "Dizel je za brazdu, nije za auto " a ja bih dodao i za motorcikl...

 

Evo primer jos jednog aspekta upotrebe Mz a. Moze npr dete da spava na njemu... Sa ovim ES om 175 sam stigao iz Ohrida u Vrsac za 10 sati, samo da se zna..

Imas ti pored MZ-a jos nesto interesantno u "ergeli" heheheh...!! :takoje::zvizduk:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 47 postova

A zimi ima i grejanje....moj drugar kaze: "Dizel je za brazdu, nije za auto " a ja bih dodao i za motorcikl...

 

Evo primer jos jednog aspekta upotrebe Mz a. Moze npr dete da spava na njemu... Sa ovim ES om 175 sam stigao iz Ohrida u Vrsac za 10 sati, samo da se zna..

 

0takoje.gif0takoje.gif

 

Nego jel to prednji tocak(dobos) od Falkonca?

Dobos i spice su od falkona a obruc 18 cola od mz 125/150. Samo se preplete. Preporucujem! Doduse ima jos jedan trik. Prednja oscilaciona viljuska takodje ide od 150 ice, stim da se mora prosuriti za 25mm ako se dobro secam. Presece se na sredini i ubaci se insert, zavari ,gotovo! Nazad isto 18 cola , u kombinaciji sa vecim pogonskim lancanikom dobije se lep, dugacak, ravnicarski prenos, a i gume se lakse nadju nego 16 cola. Ja sam u periodu od 10 meseci 2006-2007 presao sa ovim mz-om presao preko 18000 km.

post-24372-0-82943200-1337859054_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 47 postova

A zimi ima i grejanje....moj drugar kaze: "Dizel je za brazdu, nije za auto " a ja bih dodao i za motorcikl...

 

Evo primer jos jednog aspekta upotrebe Mz a. Moze npr dete da spava na njemu... Sa ovim ES om 175 sam stigao iz Ohrida u Vrsac za 10 sati, samo da se zna..

Imas ti pored MZ-a jos nesto interesantno u "ergeli" heheheh...!! :takoje::zvizduk:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja