Jump to content

Moto Zajednica

Aprilia Atlantic 500ie - classic

Recommended Posts

  • U prolazu, 11 postova

Imam ja jedno pitanje: Naime,imao sam laksu saobracajnu nesrecu sa svojim Atlantic 500. Posto je policija izvrsila uvidjaj i sve ostalo kako to ide ...bla bla bla...doslo je vreme za naplatu stete od osiguranja. Procenitelj mi je rekao da vidim u ovlascenom servisu sta ce oni da kazu, sta se menja,sta ne.... u pitanju je estetika (plastike,lajsna) , retrovizor ..... Mene zanima gde postoji ovlasceni servis koji ce moci sve to da pogleda, kaze mi cenu plastika i u mogucnosti je da to naruci i ugradi. Hvala

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 44 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Honda Silver Wing 600

Da se i ja ponekad javima (kada mi treba nesto). Zamolicu kolege da mi pomognu da nadjem (upute me na nekoga ko je mozda poseduje) lajsnu prednju desnu srebrnu za Atlantic.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 331 postova
  • Lokacija: PK
  • Motocikl: TDM 900

Možda ce nekom značiti,porez na prenos na aa classic 500 2002god u Prokuplju 1650din,verovatno je slično u ostalim gradovima,iskreno mislio sam da je minimum 4000,nažalost nakon konsultacije s majstorom odustao sam od konkretnog primerka

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • МК Братство, 1943 postova
  • Lokacija: НОВИ САД СРБИЈА
  • Motocikl: BMW R 1200 RT

Да лиможе неко да ми каже које опругице је најбоље да се ставе у квачило,мислим на оне три,мале,има их разних боја..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 8 postova
  • Lokacija: Doboj
  • Motocikl: Gilera gp800

Pozdrav atlantisti. Potrebne su mi komplet pločice za aa 500,a ovdje kod mene teško je za nabaviti,u republici srpskoj. Mozel neko od vas da mi nabavi i kako platiti. Hvala.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 8860 postova
  • Lokacija: Beograd - M.M.Lug
  • Motocikl: Peugeot Satelis250 ...... Honda NC750XD

Pozdrav atlantisti. Potrebne su mi komplet pločice za aa 500,a ovdje kod mene teško je za nabaviti,u republici srpskoj. Mozel neko od vas da mi nabavi i kako platiti. Hvala.

 

Kolega imas srece, za nepune 2 nedelje dolazim u RS ( Bljeljina - Balatun ), mozemo se naci u Gojsovcu na benzinskoj pumpi preko puta FIS-a trznog centra, kupicu ovde u BG-u i doneti.

Jel ti trebaju plocice komplet napred-pozadi, msm za sva 3 diska?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • МК Братство, 1943 postova
  • Lokacija: НОВИ САД СРБИЈА
  • Motocikl: BMW R 1200 RT

Тај мотор знам,ишао сам неколико пута да га гледам са нашим члановима клуба ,визуелно нема мане,колико смо ми успели да оценимо било је улагања око реглера и самог преноса ..оно што нас је одбило је била јака цена,испод 1900 није хтео да га да...ми смо му нудили 1700 није хтео,надам се да си ти боље прошао... Стварно је један од најлепше очуваних модела АА које сам видео,а видео сам их п0прилично!У сваком случају честитам на куповини и нека те лепо служи!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 5601 postova
  • Lokacija: Žabalj-NS
  • Motocikl: Aprilia Atlantic 500ie / CF Moto 450 MT-u dolasku

Dobrodošao Danijele u sektu :takoje: Želim ti da se sit navozaš sa ovim AA i da te služi kako si naumio :zdravo:

 

PS: Š'a fali novembru :moto3:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja